mazi183
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaślany
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem gadacie tu o wszystkim lubie tu przesiadywać i informacje są na różne tematy a teraz jako tako nie ma sezonu itp...
0
Mam do was pytanko może ktoś pomoże ,wczoraj wziąłem w Play telefon w mixie elastycznym 50/100 babce w Play mówiłem ze chce umowę na 3 lata a w umowie mam napisane 24 miesiące i moje pytanie brzmi czy po 12 miesiącach po 12 doładowaniach mam podejść do salonu i powiedzieć iż nie chce płacić przez kolejny rok 100 zł tylko 2 lata po 50 czy jak to jest?
0
Zasłużone zwycięstwo gratuluje wam mimo ze nie kibicuje waszej drużynie ale byliście najlepsi w tym sezonie,jeszcze raz gratulacje.
2
Graty dla was ,stawiałem 4-1 . Cos tam Bayern próbował ale potem niesamowita pchła wkroczyła do akcji genialny pilkarz,mimo że serce za Realem to jak ogladam ruchy Leo to mało mi żyłka z zachwytu nie pęka:).
0
Mam pytanie dla osób które były w Hiszpanii ,interesuje mnie by polecieć na mecz Realu lub Barcelony i jakie ogólnie to są koszty i czy są trudności z kupieniem biletu?
0
Wygracie z nimi ;) mecz meczowi niby nie równy ale moim zdaniem Barca razem z Realem sa najlepsze na świecie. Bayern już zdobył mistrzostwo dobrze ze w Hiszpanii do walki o mistrzostwo zaczeły się właczać Atletico czy Valencia jeste kibicem Realu ale np w Fifie gram przez neta Barca bo po prostu Realem nie "umiem" śmieszny szczegół ,w każdym razie powodzenia z Bayernem stawiam na 4-1 dla Barcy ;).
8
Jak to mój tata powiedział "dobrze tym cwaniakom":D
1
Każdy scenariusz jest możliwy w lidze będzie po prostu ciekawie. A co do Ligi Mistrzów mam nadzieję że pokonacie Bayern bo na ten ryj Mullera nie mogę patrzeć a w finale chciałbym Gran Derbi i niech to będzie piękne widowisko.
1
Jutro niech wygra lepszy,jako kibic Realu życze wam świetnego widowiska i niech ten czas leci szybciej...bo ja już nie mogę się doczekać:)
0
To widze zajebisty z Ciebie kibic skoro około miesiąc do pierwszych meczów wróci James i będzie ciekawie a Ty już wywalasz Real.
0
Dzisiaj myślę że wygracie i to dosyć pewnie stawiam na wynik 3:1 dla Barcy. Z Malagą to była wpadka,dziś Liga Mistrzów inna motywacja więc stawiam na wasze zwycięstwo :).
6
Mimo iż jestem fanem Realu to Messi jest dla mnie po prostu zajebisty na boisku jak i poza nim ;).
0
Jaki masz problem? Wypowiedzieć się nie mogę ? Ta strona do Ciebie należy?
0
Wygra Ronaldo będę się cieszył,wygra Messi nie mam nic przeciwko ale Neuer nie...tego gościa po prostu jakoś nie trawie . Stał sobie na połowie w większości meczów bo gra w świetnych drużynach. Co by nie było jako kibic Realu jestem za Ronaldo a jak nie on to Messi ,ujrzeć małego czarodzieja i niesamowicie skutecznego Ronaldo razem to byłoby coś...
2
Od 13:30 chyba są konferencje prasowe,wie ktoś coś może?:) A dwa chciałbym pogratulować wam wczorajszego meczu jako kibic Realu cieszę się że z nimi wygraliście i w pierwszej połowie gdy Neymar był ewidentnie kopnięty to powinna być czerwona kartka...
0
No widzisz ja nie rozumiem czasem niektórych osób jednym rzyczą smierci drugich od małp wyzywają(alves,marcelo) ...ogólnie takie zachowanie trzeba zawsze tępić to morze się nauczą zachowywać.
2
Nie mam zamiaru nikogo bronić bo takie zachowanie trzeba tępic ale rzucacie się o puta barca a gdy krzyczą "ten portugalczyk jest skurwy...." lub powinien umrzec czy zdechnąć też było . Bardzo miło życzyć komuś śmierci...
0
Jeśli Leo gra na 100% to wtedy jest najlepszy,ale oboje są na zbliżonym poziomie więc gdy jeden ma gorsze dni to drugi go przegania i tak ciągle. O to mu chodziło i tak chyba było w wywiadzie mniej więcej:).
0
Ciekawa statystyka Ronaldo strzelił przynajmniej gola w ostatnich 12 spotkaniach wyjazdowych ligi mistrzów wliczając w to neutralne boiska zdobył w tych meczach 17 bramek,żaden inny piłkarz nie przebił sie przez liczbe 6 meczów wyjazdowych z rzędu.
0
Jasne że za wczesnie ale wiesz ogólnie widowisko byłoby ciekawe i w tych pojednkach znalazłyby się podteksty:)
0
Ogólnie pary Chelsea-Real,Barca-Real i Barca-Chelsea byłyby najciekawsze w finale moim zdaniem.
1
Jako kibic Realu życze sobie i wam żeby Barca trafila na Bayern i wzieła odwet za dwumecz. Real ostatnio miał często niemieckie drużyny więc teraz bylbym szczęśliwy jakby Barca skopała te niemieckie tyłki i Leo ośmieszył pewnego bramkarza który nie pozuje w bokserkach;).
1
Przecież o Ronaldo na tej stronie jest to samo jak i np czasem na Realu o Messim. Niektórych rzeczy nie zmienisz.
0
I to jest takie śmieszne według Ciebie? Może miał np trudne dzieciństwo jak wiele mlodzieży i co z nich też trzeba się śmiać bo nie skończyli gimnazjum?
0
Gratulacje dla Barcy za zwycięstwo,jak i dla Leo . Genialny zawodnik jako kibic Realu ciesze się z rywalizacji w lidze w tym sezonie i walki dwóch kolosów o wszystkie możliwe rekordy czyli CR7 i Leo :).
0
Platini chciał żeby wygrał Ribery a wiadomo kto wygrał. Szacunek dla Neuera ale powinien wygrać Ronaldo i wszystkie znaki na to wskazują.
0
Ale to nie chodzi ze mnie to rusza jakoś tylko dziwi że tak jest ciągle ,wiesz ja nie klóce sie tutaj z nim np dla mnie Messi to geniusz i uwielbiam jego gre ptrafie docenić to co robi a nie wyzywać go od jakiś sterydów czy coś.
12
Wy na tej stronie broń boże nie kieruje tego do wszystkich,macie jakiś kompleks Ronaldo. Praktycznie pod każdym artykułem w komentarzach nawet jeśli to nie dotyczy nikogo z Realu i tak wyśmiewany jest CR7 od różnych płaczków czy "krystyna",praktycznie zawsze jest jakaś wzmiankai obrażanie, jestem kibicem Realu wiem ze nasi powiedzmy to fani robia podobnie o Messim czy kimś innym ale czy aż do takiego stopnia jak tutaj ? Smiem w to wątpić...
0
Te mistrzostwa świata bedziecie wspominać do 2018 chyba:)
1
Ja mimo wszystko za Nolito dalbym Ronaldo bramka,asysta a mógł mieć z trzy gdyby lepiej koledzy celowali.