mazi183
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaślany
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kibicem? Srealu? Tyle tylko potrafisz? Wez czlowieku Twoje argumenty sa tak idiotyczne jakby je pisalo 2 letnie dziecko które nie rozumie świata tak sie zachowujesz....
8
Ale nie strzelil ! Po każdym meczu każdej drużyny można gdybać co by bylo gdyby....
0
A w tej bajce byly smoki? :D
1
Przepraszam ale jestem na tel w wersji mobilnej i nie wyświetla mi sie do kogo :)
0
Oglądalem wszystko dla Twojej wiedzy mam wszystkie ligi i bylem pod wrażeniem tylko że zle mnie rozumiesz bo on zasłużył tylko chodzi mi o to że pewnie przez to ugryzienie go nie wzieli pod uwage.
3
Spokojnie z tym Suarezem fakt powinien być ale to ugryzienie moim zdaniem go z automatu wyeliminowało .
1
Ronaldo faworyt,Neuer,Di Maria/Messi moim zdaniem taka bedzie finałowa trójka.
0
Brawo brawo dla Ciebie"goetze" i co jeszcze frytki do tego ?:)
6
Obiektywnie? Ty chyba nie wiesz co znaczy to slowo skoro na żadnej pozycji pilkarza Realu ...
0
Na jakich kanałach będzie lecial mecz ? Chodzi o zagraniczne blagam bo będe jutro u dziewczyny zmuszony oglądać mecz:P
0
Na jakichs zagranicznych kanlach leci mecz w tv? Przepraszam za bledy ale cos mi sie z klawiatura stalo....
1
Ronaldo powiedzial że obaj są blisko i że obaj pobiją rekord . No ale masz racje trzeba troszke zmienić to co powiedzial :).
0
Mazi155 zaproś :)
0
Napisałem że to było troche śmieszne czy ja go skrytykowałem ?!
0
Wierz mi mnie też czasem irytuje Ronaldo ale pamiętam sytuacje z Messim gdy miał pretensje do młodszych kolegów że mu nie podali takie śmieszne to trochę było :P . Taki urok wielkich może? Są genialni i czasem będzie parę miesięcy głośno np o Ronaldo,golach i jego zachowaniu a za jakiś czasy podobnie np Messi czy Balotelli.
0
Jestem kibicem Realu i dla mnie Messi jest najlepszy na świecie ale nie w tym momencie tak mi sie przynajmniej wydaje. Ja nie mówię że bramki Messiego czy asysty były mało ważne. Tylko boli mnie trochę że połowa ludzi tak obraża Ronaldo bo ja nie przypominam sobie żebym wypowiedzał się negatywnie o Messim czy Barcie zawsze z szacunkiem . Nie chodziło mi o konkretny komentarz do Ciebie tylko wiesz ogólnie:).
1
Jak Ronaldo strzela umniejszacie jego bramkom ,jak strzela Messi a nie Ronaldo to znowu pytacie czemu Ronaldo nie strzela . Na RM.pl nie ma w połowie tylu komentarzy na temat Barcy czy Messiego a tutaj pare tysięcy komentarzy o Ronaldo w tym co najmniej połowa z nich obraża go na każdym kroku. Piszcie co chcecie jedzcie po mnie ale nie rozumiem tego naprawdę nigdzie na świecie nie ma takiego zainteresowania i obrażania Ronaldo jak tutaj....
0
Ta jest ładna :D
0
Matka z ojcem i babka może byc?
0
A no tak ze ja też gram np na PS4 i co ?:)
0
Aa chyba ze tak no szkoda trzeba pełną zakupic :)
0
Gram na PS4 w demówke no i próbowałem zrobić te nowe cieszynki np CR7 czy Eto jako staruszek robie niby wszystko tak jak powinienem ale hmmm lipa...
0
Przepraszam że nie na temat ale jest ktoś zainteresowany kupnem Fifa 14 na PS4 używana 2 mięsiace stan idealny ? Jeśli nie rozumiem i sorki za post nie na temat ale zbieram na nową Fife.
0
Mały problem mam od 2 dni dwa wejśćia HDMI przestały tak jakby chodzic gdy podłącze TV do dekodera to jest brak sygnału itp ,gdy podłącze pod PS4 ekran miga co 2 sekundy na czarno i słychac przerywany dzwięk menu PS4 a gdy podłączyłem przez HDMI od kompa to wykryło i był obraz i nie mam pojęcia co sie stało jest jakieś wytłumaczenie? A dwa jeśli podłaczam dekoder przez kabel SCART to jest wszystko ok no ale np PS4 nie ma takiego wejscia i nie wiem w sumie co sie stało.
0
Kurde nie na temat ale zna sie ktoś dobrze na elektronice/telewizory mam problem i nie wiem w sumie co zrobic.
0
Małe pytanie czy dzisiejsze mecze np Lecha czy Zawiszy można gdzieś w tv oglądnąć?
0
Po tym co pokazała Legia strach pomyśleć jakie będą emocje w Ekstraklasie.
0
Mam pytanie jest ktoś chętny pograć w fife 14 na PS4? Mundial sie skończył także nie ma za bardzo co ogladać:)
0
No i pewnie skonczy w Stoke :P
0
Nowy sezon bedzie moze strzeli tylko 10 i wtedy tez powiesz ze w angielskiej strzelił 31?