0

Messi 3-1 !!!!!!!

0

2-1 Busquets

0

Ja pier....

0

ADRIANO MASAKRA!!

0

Messi ;/

0

a ja tam wole wygrana w Lidze

0

zabrali im prawidłowego gola to strzelili inaczej bez watpliwosci

0

2-3

0

wolny... eh...

0

ale błąd sędziego, już Mou będzie miał temat jak nie wygrają

0

MESSI OKNO PRAWA NOGA

0

znowu strata gola

0

FINOTO

0

VALDES!!1

0

karny ;/

0

0-4 FABS i kolejna asysta INIESTY

0

0-3 INIESTA

0

to co zrobił INIESTA dwa razy to mistrzostwo

0

0-2 Messi i Iniesta

0

MESSI

0

2-1 SONG

0

Montoya bardzo na plus kolejny raz, Alves niech sie spreza, bo form od poczatku sezonu srednia

0

FABS zawodnik meczu dla mnie

0

The end

0

Alexis ;(

0

genialne podanie Fabsa, znalazl wkoncu pozycje Tito jemu odpowiednia

0

MANITA MESSI!!

0

FABS!!!!!!! 4-0

0

Xavi 3-0

0

on przerwal gre, bo boczny pokazal spalonego wiec cofnal sie do faulu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?