mazurpis1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
kto zagrał, bo zdecydowanie mógł to być z Atletico
0
kurrrrrr
0
1-1 kurrrrr
0
GOOOOOOOOOLLLLLL
0
ja pierd.....
0
Tragedia
0
Brawo Bartra!
0
Messi niestety obok meczu. Na stojąco lub chodząco
0
Jak Bartra może grać dobrze takim meczach jak on na ławce siedzi i najczęściej dostaje właśnie takie szlagiery. Od dawna powinien grac w naprze z Pique to byłaby dziś inna pewność
0
Jak Bartra może grać dobrze takim meczach jak on na ławce siedzi i najczęściej dostaje właśnie takie szlagiery. Od dawna powinien grac w naprze z Pique to byłaby dziś inna pewność
0
maj gad ale nas jada
0
nawet na jeden remis możemy sobie pozwolić oczywiście nie z Atletico
0
ale gładko eh...
0
co oni zrobili
0
liniowi w meczu białych maja dziś formę
0
ufff, dobił
0
karny
0
wielkie szczeście Alvesa, czerwona mogla być a żadnej nie dostał
0
no to jeszcze nie koniec
0
piekny samobój
0
uuu nie było to w piłkę, miał dużo szczęscia
1
ale interwencja Busiego, brawa
0
Jak zostanie utrzymana no to piękna sytuacja z bramkarzem
0
alez obronił
0
Fabs ławka, Iniesta do Pomocy, Neymar na lewe i po pieknej syscie Andresa gol
0
Neymarrrrrrrrr
0
mimo idealnego strzału nie miał prawa tego wpuścić
0
ja pierrr
0
1-1 ole
0
kur...