2

kto zagrał, bo zdecydowanie mógł to być z Atletico

0

kurrrrrr

0

1-1 kurrrrr

0

GOOOOOOOOOLLLLLL

0

ja pierd.....

0

Tragedia

0

Brawo Bartra!

0

Messi niestety obok meczu. Na stojąco lub chodząco

0

Jak Bartra może grać dobrze takim meczach jak on na ławce siedzi i najczęściej dostaje właśnie takie szlagiery. Od dawna powinien grac w naprze z Pique to byłaby dziś inna pewność

0

Jak Bartra może grać dobrze takim meczach jak on na ławce siedzi i najczęściej dostaje właśnie takie szlagiery. Od dawna powinien grac w naprze z Pique to byłaby dziś inna pewność

0

maj gad ale nas jada

0

nawet na jeden remis możemy sobie pozwolić oczywiście nie z Atletico

0

ale gładko eh...

0

co oni zrobili

0

liniowi w meczu białych maja dziś formę

0

ufff, dobił

0

karny

0

wielkie szczeście Alvesa, czerwona mogla być a żadnej nie dostał

0

no to jeszcze nie koniec

0

piekny samobój

0

uuu nie było to w piłkę, miał dużo szczęscia

1

ale interwencja Busiego, brawa

0

Jak zostanie utrzymana no to piękna sytuacja z bramkarzem

0

alez obronił

0

Fabs ławka, Iniesta do Pomocy, Neymar na lewe i po pieknej syscie Andresa gol

0

Neymarrrrrrrrr

0

mimo idealnego strzału nie miał prawa tego wpuścić

0

ja pierrr

0

1-1 ole

0

kur...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?