mazurpis1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3-0 Neymar!!!!!!!!!
1
to jest GENIUSZ!!!!!!!!!!!!!!
0
MESSIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!
0
no to po jednej setce zmarnowana
0
pokłony
0
Manita, Suarez!!!!!!!!!
0
ulalallalala ale sie dis bawimy
0
MSN
0
nie, nie dostał drugiej żółtej tylko od razu czerwoną
0
pokazał mu najpierw żółtą, potem Alba musiał coś powiedzieć i dostał od razu czerwoną
0
Messi!!!!!!!!!!!!!!!
0
nareszcie Iniesta!!!!!
0
ufffff co za szczescie
0
GOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL LUUIS
0
LUIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
zabawna jest redakcja nie wpisując wyniku białych mimo, ze mecz skonczony a nasz na bieżąco i teraz jak jest 2-2 to nawet nie aktualizuje
0
super powrot, ekstra
0
LOL co za amina zaskakująca
0
wjechali :D:D:D::D
0
GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL del MESSI
2
KonieC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak jest
0
Luis juz sie slania na nogach
1
Brawo BRAVO!!!!!!!!!!!
0
zalamka taka pila
0
ajajaj Messi, tak blisko
0
buhahahahahahahahha
3
hhahahhaha co on teraz gwizdze, ewidentnie pod remis
0
Neymar..... bałagam cie podaj
2
ewidentny faul na Neymarze
0
LUIS SUAREZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!