0

3-0 Neymar!!!!!!!!!

1

to jest GENIUSZ!!!!!!!!!!!!!!

0

MESSIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

0

no to po jednej setce zmarnowana

0

pokłony

0

Manita, Suarez!!!!!!!!!

0

ulalallalala ale sie dis bawimy

0

MSN

0

nie, nie dostał drugiej żółtej tylko od razu czerwoną

0

pokazał mu najpierw żółtą, potem Alba musiał coś powiedzieć i dostał od razu czerwoną

0

Messi!!!!!!!!!!!!!!!

0

nareszcie Iniesta!!!!!

0

ufffff co za szczescie

0

GOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL LUUIS

0

LUIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

zabawna jest redakcja nie wpisując wyniku białych mimo, ze mecz skonczony a nasz na bieżąco i teraz jak jest 2-2 to nawet nie aktualizuje

0

super powrot, ekstra

0

LOL co za amina zaskakująca

0

wjechali :D:D:D::D

0

GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL del MESSI

2

KonieC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak jest

0

Luis juz sie slania na nogach

1

Brawo BRAVO!!!!!!!!!!!

0

zalamka taka pila

0

ajajaj Messi, tak blisko

0

buhahahahahahahahha

3

hhahahhaha co on teraz gwizdze, ewidentnie pod remis

0

Neymar..... bałagam cie podaj

2

ewidentny faul na Neymarze

0

LUIS SUAREZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?