0

ale rozklepali, masakra

0

przerwa potrzebna jak najszybciej

0

nie byl spalonym przy przedłużeniu głową

0

fuck szybko sie zemscilo

1

Neymar jak to :(

0

Mathiue!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

to jest niewiarygodne

0

drugi taki mecz nie może sie powtórzyc, takze w niedziele manita

1

Ter Stegen!!!!!!!!!!!!

0

no to bedzie 15 minut nerwow

0

maj gad, co to sie dzieje

0

GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL Rakieta!!!!!!

0

LOL porażka drugi raz tak samo

0

no no jeszcze jeden, ciekawie ciekawie

0

Maciej Murawski

0

coz dlugo nie potrwalo

0

oba zespoły grały w 10 :)

0

BArow Lusi tak dalej

0

maj gad co my teraz robimy

2

piękna akcja, szkoda, ze nie wpadło

0

w nogi, ewidentny karny

0

ahhahahahahah Hattrik

0

i szanasa na hattrika

0

no to Messi x2

0

Myślę, ze bramkarz za szybko wyszedł i skorzystał z tego więc powtórka

1

Jak przyłożył konkretnie to mimo wyczucia wpada, musi przestac sie bawic

1

GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL

1

lol jak on strzela, ale powtorka

0

87 151 podali

0

Alba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?