0

fantastycznie strzelamy te karne. potrzeba konkretna sesja treningowa poswiecona tlyko temu

0

el Pistolero!!!!!!!!!!!!!

0

jak mozna tak na raz atakowac na srodku boiksa bedac ostatnim

1

Brawo Pique szacun..........

1

Czyli jednak musi pocwiczyc pod poprzeczke uderzenia

1

Drugi karny vo sie dzieje

0

A Ter Stegen trzyma forme i nie zachowa czystego konta

0

Ufffff myslalem ze nad

0

Wow karny szok.

0

2-0 Neymar.

0

dokładnie, walczył o jeszcze wolną piłkę

0

yyy wyskoczył mi błąd ze nie dodało, LOL co za cenzura, żadnych obraźliwych slow. nie można swojej opinii wyrazić - porażka

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

karny lol 4-0 sie szykuje

0

toz to trzeba strzelic 2 gole

1

to chyba po dwumeczu

2

dwa gole strzelone właściwie sobie samemu. Takich prezentów Bilbao nie marnuje

1

fantastycznie

0

dlaczego w dziale terminarz w szczegółach meczu jest napisane Miejsce: San Mames ?

2

GOOOOOOOOLLLLLL MESSSSSIIIIIIIII

0

Neymar.... nwet sam mogłes skończyć

0

ale dopiero 80', wiec moze byc róznie

1

jeszcze moze 20', jeszcze sie przerobia zamiast grac

0

niestety nie ma go na ławce

0

pomyłka :)

0

MATS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

to jets Kontra Neymar!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

po zawodach!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?