mazurpis1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fantastycznie strzelamy te karne. potrzeba konkretna sesja treningowa poswiecona tlyko temu
0
el Pistolero!!!!!!!!!!!!!
0
jak mozna tak na raz atakowac na srodku boiksa bedac ostatnim
1
Brawo Pique szacun..........
1
Czyli jednak musi pocwiczyc pod poprzeczke uderzenia
1
Drugi karny vo sie dzieje
0
A Ter Stegen trzyma forme i nie zachowa czystego konta
0
Ufffff myslalem ze nad
0
Wow karny szok.
0
2-0 Neymar.
0
dokładnie, walczył o jeszcze wolną piłkę
0
yyy wyskoczył mi błąd ze nie dodało, LOL co za cenzura, żadnych obraźliwych slow. nie można swojej opinii wyrazić - porażka
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
karny lol 4-0 sie szykuje
0
toz to trzeba strzelic 2 gole
1
to chyba po dwumeczu
2
dwa gole strzelone właściwie sobie samemu. Takich prezentów Bilbao nie marnuje
1
fantastycznie
0
dlaczego w dziale terminarz w szczegółach meczu jest napisane Miejsce: San Mames ?
2
GOOOOOOOOLLLLLL MESSSSSIIIIIIIII
0
Neymar.... nwet sam mogłes skończyć
0
ale dopiero 80', wiec moze byc róznie
1
jeszcze moze 20', jeszcze sie przerobia zamiast grac
0
niestety nie ma go na ławce
0
pomyłka :)
0
MATS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
to jets Kontra Neymar!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
po zawodach!!!!!!!!!!!!!!!!!!