jesli chodzi Ci o kolejne sezony La Liga w C+ to możesz być spokojny ponieważ C+ podpisał przed tym sezonem umowę na pokazywanie ligi hiszpańskiej do końca sezonu 2011/2012 ;]
także bierz C+ bo teraz mają naprawde dobrą oferte;)
ludzi powiedzcie mi co ma wspólnego Windows i IP :D hahaha ja pier..... :) żal czytać gościa komentarze :D jestem na 2 roku informatyki i wiem co to jest więc powtarzam uspokój mózg i idź połóż się miedzy mamą a tatą :)
ja nie widze innego wyjscia jak wygrac ten mecz ;] a co do kibicow to mozna bylo zobaczyc w meczy z Racingiem ... bylo widac ilu ich bylo na stadionie... prosimy o doping ! :D
Komentarze
0
no to chetnie zobacze jak sobie poradzą piłkarze FCB:)
w środę niestety Polsat pokazuje Inter - Rubin więc trzeba bedzie obejrzec przez neta.
ale w sobote na c+ od 20:00 FC Barcelona - Espanyol a o 22:00 Valencia - Real Madryt ;) ciekawy wieczór się zapowiada;)
0
misk00 na stronie polsatu:) w ich programie jest podany ten mecz;)
0
Polsat pokazuje w środę Inter - Rubin...
także Barce obejrzymy tylko przez neta ;)
0
gilbert3
jesli chodzi Ci o kolejne sezony La Liga w C+ to możesz być spokojny ponieważ C+ podpisał przed tym sezonem umowę na pokazywanie ligi hiszpańskiej do końca sezonu 2011/2012 ;]
także bierz C+ bo teraz mają naprawde dobrą oferte;)
0
to sie nie miesci w glowie ze taki mlody człowiek targa sie na swoje zycie :/ zszokowala mnie ta informacja :/
...:(
0
wszystko ładnie pięknie ale jak dla mnie cena troche duża :P i tak sie zastanawiam co by się wtedy stało z Toure, Keita, Guddym i Sergio B ;]
0
niech wpusci Bojana i Messiego ... nie moge patrzeć na to jak są nieporadni w ataku :(:(
0
ludzi powiedzcie mi co ma wspólnego Windows i IP :D hahaha ja pier..... :) żal czytać gościa komentarze :D jestem na 2 roku informatyki i wiem co to jest więc powtarzam uspokój mózg i idź połóż się miedzy mamą a tatą :)
0
dobrze ze jest Henry ;] i brawo że nie ma Busquetsa ;] bardzo mnie to cieszy :)
oby Pep nie zaskoczył nas jakimś eksperymentem w wyjściowym składzie ;)
ale ogolnie mysle ze bedzie bardzo dobrze :D
0
ja nie widze innego wyjscia jak wygrac ten mecz ;] a co do kibicow to mozna bylo zobaczyc w meczy z Racingiem ... bylo widac ilu ich bylo na stadionie... prosimy o doping ! :D