0

no to chetnie zobacze jak sobie poradzą piłkarze FCB:)

w środę niestety Polsat pokazuje Inter - Rubin więc trzeba bedzie obejrzec przez neta.

ale w sobote na c+ od 20:00 FC Barcelona - Espanyol a o 22:00 Valencia - Real Madryt ;) ciekawy wieczór się zapowiada;)

0

misk00 na stronie polsatu:) w ich programie jest podany ten mecz;)

0

Polsat pokazuje w środę Inter - Rubin...

także Barce obejrzymy tylko przez neta ;)

0

gilbert3

jesli chodzi Ci o kolejne sezony La Liga w C+ to możesz być spokojny ponieważ C+ podpisał przed tym sezonem umowę na pokazywanie ligi hiszpańskiej do końca sezonu 2011/2012 ;]

także bierz C+ bo teraz mają naprawde dobrą oferte;)

0

to sie nie miesci w glowie ze taki mlody człowiek targa sie na swoje zycie :/ zszokowala mnie ta informacja :/

...:(

0

moim zdaniem bardzo dobre podejscie do sprawy. Myślę ze tą wypowiedzią zmobilizuje piłkarzy zeby pokazali się z jak najlepszej strony w tych dwóch meczach. Brawo Pep!

0

z tego co mi wiadomo w Valenci nie zagra Villa, Zigic i Marchena... takze mają dość oslabiony skład

0

Bojan18

to była ironia z mojej strony ;]

0

The Citizens chyba wszystkimi się interesują ;] nie ma co zwracać na to uwagi ;)

0

podobny do ojca ;P

0

LiderTV zapewne zakoduje sygnał po reklamach przed samym meczem ;]

co do transmisji w internecie polecam kanał Fox Sports (w języku hiśzpańskim). najlepiej poprzez kanał TVUPlayer

Visca el BARCA !!

0

wystawił najlepszy jaki mógł, szkoda że ławka jest słaba

0

mały błąd w tekscie ;) posiadanie piłki 74%-26% ;) policzyliscie na 110% :)

0

ludzie czy nie możecie zrozumieć że mecze La Liga nie są transmitowane w Polsce nigdzie indziej tylko na platmofmie Cyfra+. Ile razy będzie trzeba to Wam jeszcze pisać?!

Jeśli masz dobre łącze zarejestruj się na expekcie, tam jest bardzo dobra jakość bez zacinek!

0

albo Forlan albo Ibra ;)

szczerze to wolałbym Ibre;)

0

moim marzeniem na lewą stronę obrony Barcy jest P.Evra ;) idealnie by pasował do nas;) no ale to tylko moje marzenie;) wątpię aby Manchester United oddał go :)

0

meczyk dzisiaj na Canal+ Sport 2 o godzinie 19:55 ;)

mam nadzieje że znowu zobaczę festiwal pięknej gry ;)

0

niech wypoczywają ;) liczę że w niedziele na Camp Nou będziemy oglądać festiwal futbolu:) cieszy też wiadomość ze C+Sport wkońcu pokaże mecz;)

0

Katalońska masakra piłką nożna :)

0

to będzie masakra :D

0

mam nadzieje że za Eto'o na szpicy zagra Titi ;) a na lewej stronie Hleb;)

0

genialny z niego zawodnik... ale ten transfer jak dla mnie jest wątpliwy ;]

0

no faktycznie Real przegrywa .. ale to nie jest ich jedyne zmartwienie, w 19 minucie spotkania W.Sneijder doznał kontuzji i został zmieniony przez Rafaela Van der Vart'a ... czy Real będzie grał z nami rezerwami ?? :P jaki rym

0

już oficjalnie ;)

Mecz Sevilla - FC Barcelona będzie transmitowany na żywo na Canal+Sport2 ;]

0

Dzipkis Han nie martw się :P od następnej kolejki gwarantuję Ci że mecze Barcy będziesz oglądać w C+ bo zaczyna się niezły miesiąc ;) no niestety nikt już nie obejrzy Barcy na Premiere Sport Portal ponieważ zmienili system kodowania... chyba ze ktoś ma to legalne;)

i nie pytajcie się czy ten mecz jest na platformie N, CP czy C+ :) bo nie będzie :P

0

wszystko ładnie pięknie ale jak dla mnie cena troche duża :P i tak sie zastanawiam co by się wtedy stało z Toure, Keita, Guddym i Sergio B ;]

0

moim zdaniem powinni podpisać dożywotnie kontrakty z Xavi'm, Iniestą, Puyol'em ;) no i z Messim :P

0

mam nadzieję że będzie zdrowy na grudzien ;] bo będzie to najcięższy miesiąc ;) szkoda Abiadala i jeszcze bardziej Iniesty ... ale w Realu kontuzję ma Robben który prawdopodobnie także nie zagra z Barceloną w Gran Derbi

0

gdyby ktoś mógł wrzucić to na RS byłbym bardzo wdzięczny

0

niezły basen ...

piłka będzie stawać w niektorych częściach boiska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?