mazurskyy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bychawa/Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no to chetnie zobacze jak sobie poradzą piłkarze FCB:)
w środę niestety Polsat pokazuje Inter - Rubin więc trzeba bedzie obejrzec przez neta.
ale w sobote na c+ od 20:00 FC Barcelona - Espanyol a o 22:00 Valencia - Real Madryt ;) ciekawy wieczór się zapowiada;)
0
misk00 na stronie polsatu:) w ich programie jest podany ten mecz;)
0
Polsat pokazuje w środę Inter - Rubin...
także Barce obejrzymy tylko przez neta ;)
0
gilbert3
jesli chodzi Ci o kolejne sezony La Liga w C+ to możesz być spokojny ponieważ C+ podpisał przed tym sezonem umowę na pokazywanie ligi hiszpańskiej do końca sezonu 2011/2012 ;]
także bierz C+ bo teraz mają naprawde dobrą oferte;)
0
to sie nie miesci w glowie ze taki mlody człowiek targa sie na swoje zycie :/ zszokowala mnie ta informacja :/
...:(
0
moim zdaniem bardzo dobre podejscie do sprawy. Myślę ze tą wypowiedzią zmobilizuje piłkarzy zeby pokazali się z jak najlepszej strony w tych dwóch meczach. Brawo Pep!
0
z tego co mi wiadomo w Valenci nie zagra Villa, Zigic i Marchena... takze mają dość oslabiony skład
0
Bojan18
to była ironia z mojej strony ;]
0
The Citizens chyba wszystkimi się interesują ;] nie ma co zwracać na to uwagi ;)
0
podobny do ojca ;P
0
LiderTV zapewne zakoduje sygnał po reklamach przed samym meczem ;]
co do transmisji w internecie polecam kanał Fox Sports (w języku hiśzpańskim). najlepiej poprzez kanał TVUPlayer
Visca el BARCA !!
0
wystawił najlepszy jaki mógł, szkoda że ławka jest słaba
0
mały błąd w tekscie ;) posiadanie piłki 74%-26% ;) policzyliscie na 110% :)
0
ludzie czy nie możecie zrozumieć że mecze La Liga nie są transmitowane w Polsce nigdzie indziej tylko na platmofmie Cyfra+. Ile razy będzie trzeba to Wam jeszcze pisać?!
Jeśli masz dobre łącze zarejestruj się na expekcie, tam jest bardzo dobra jakość bez zacinek!
0
albo Forlan albo Ibra ;)
szczerze to wolałbym Ibre;)
0
moim marzeniem na lewą stronę obrony Barcy jest P.Evra ;) idealnie by pasował do nas;) no ale to tylko moje marzenie;) wątpię aby Manchester United oddał go :)
0
meczyk dzisiaj na Canal+ Sport 2 o godzinie 19:55 ;)
mam nadzieje że znowu zobaczę festiwal pięknej gry ;)
0
niech wypoczywają ;) liczę że w niedziele na Camp Nou będziemy oglądać festiwal futbolu:) cieszy też wiadomość ze C+Sport wkońcu pokaże mecz;)
0
Katalońska masakra piłką nożna :)
0
to będzie masakra :D
0
mam nadzieje że za Eto'o na szpicy zagra Titi ;) a na lewej stronie Hleb;)
0
genialny z niego zawodnik... ale ten transfer jak dla mnie jest wątpliwy ;]
0
no faktycznie Real przegrywa .. ale to nie jest ich jedyne zmartwienie, w 19 minucie spotkania W.Sneijder doznał kontuzji i został zmieniony przez Rafaela Van der Vart'a ... czy Real będzie grał z nami rezerwami ?? :P jaki rym
0
już oficjalnie ;)
Mecz Sevilla - FC Barcelona będzie transmitowany na żywo na Canal+Sport2 ;]
0
Dzipkis Han nie martw się :P od następnej kolejki gwarantuję Ci że mecze Barcy będziesz oglądać w C+ bo zaczyna się niezły miesiąc ;) no niestety nikt już nie obejrzy Barcy na Premiere Sport Portal ponieważ zmienili system kodowania... chyba ze ktoś ma to legalne;)
i nie pytajcie się czy ten mecz jest na platformie N, CP czy C+ :) bo nie będzie :P
0
wszystko ładnie pięknie ale jak dla mnie cena troche duża :P i tak sie zastanawiam co by się wtedy stało z Toure, Keita, Guddym i Sergio B ;]
0
moim zdaniem powinni podpisać dożywotnie kontrakty z Xavi'm, Iniestą, Puyol'em ;) no i z Messim :P
0
mam nadzieję że będzie zdrowy na grudzien ;] bo będzie to najcięższy miesiąc ;) szkoda Abiadala i jeszcze bardziej Iniesty ... ale w Realu kontuzję ma Robben który prawdopodobnie także nie zagra z Barceloną w Gran Derbi
0
gdyby ktoś mógł wrzucić to na RS byłbym bardzo wdzięczny
0
niezły basen ...
piłka będzie stawać w niektorych częściach boiska