mazurskyy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bychawa/Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z góry, po dodaniu produktu do koszyka, wypełnieniu formularza z danymi dostajesz dane na które trzeba wpłacić kwotę. Nie sądzę aby była możliwość "płatne przy odbiorze"
0
jeśli zamówisz w sklepie Barcelony to na przesyłkę będziesz zmuszony poczekać od 7 do 10 dni
0
jeśli kupujesz koszulkę z gotowym nazwiskiem i numerem staję się ona automatycznie droższa, ja kiedyś sprowadzałem koszulki z Wielkiej Brytanii i wszyscy byli zadowoleni bo zaoszczedzili ładne pieniądze;) a co do trwałości nazwiska i numeru to różnie bywa, zależy kto jak eksploatuje koszulkę ;) ja np mam koszulke Barcy tylko z napisam Mazursky i od 3 lat nic nie schodzi ;) to samo mam na koszulce Manchesteru ;)
zależy jak to zostało naklejone, w Manchesterze oni robią to przy kasach w klubowym sklepie
0
na allegro.pl i ISS i innych sklepach gdzie widzialem oryginaly naprawdę są drogie, w innych krajach UE kupimy za 150zł a w Polsce zapłać 250zl i dziaduj później do końca miesiąca :P
0
co do oryginalnych koszulek naszej Blaugrany polecam zakupy na Wyspach Brytyjskich ;) teraz oryginalna koszulka kosztuje ok 35 funtów co w przeliczeniu na polskie PLN'y daje 150zł, na allegro.pl o ile mi wiadomo repliki kosztują w granicach 100zł... także sami zobaczcie jaka jest roznica ;)
0
fajnie by było gdyby Silva do nas dołączył, ale z drugiej strony Pep musiałby stosować sporą rotację w składzie bo sami przyznajcie ze w drugiej linii naprawdę mamy problem bogactwa;) Toure, Keita, Xavi, Iniesta, Hleb + wychowankowie i załóżmy że dołączy do nas Silva ... ;] sporo ich :D
0
a kiedy spotka się z polską Penyą ?? :P może podczas meczu z Wisłą ?? :D
ciekawie by było :)
0
oby tylko nie doznał kontuzji, to jest najważniejsze !!
0
Berbatov < Eto'o
Tutaj nawet nie ma co porównywać. Zgodzę się z tym że Dimitar potrafi grać tyłem do bramki i ma naprawdę bardzo dobrą technikę, ale Eto'o przewyższa go instynktem strzeleckim, szybkością. Sprzedanie Eto'o i kupno Berbatova to naprawdę byłaby wielka porażka...
0
"Wszystko powoli się rozwiązuje, na chwilę obecną obserwujemy to jak piłkarz integruje się z grupą oraz nowym trenerem".
zostanie:) zobaczycie :D to co pokazuje w meczach testowych naprawdę jest godne uwagi :) wydaje mi się ze po odejściu Ronaldinho, Eto'o jakoś się uspokoił i wierzę że z tą drużyną będzie zdobywał tytuły :D
Visca el Barca !! Visca el Eto'o !!
0
;) proste ze jest interesujący :) gdyby tylko dołączył do nas to skład byłby naprawdę mocny ;) Silva bądź Arshavin :) i Eto'o musi zostać bo drugiego takiego napastnika nie znajdziemy