mazurskyy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bychawa/Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niech wpusci Bojana i Messiego ... nie moge patrzeć na to jak są nieporadni w ataku :(:(
0
230zl max, premiere pokazuje wszystkie mecze Barcy
0
nie ma zadnego kanału ani na C+ ani na Polsacie ;] nie pytajcie się już ;]
Canal + pokazuje retransmisje;) cieszy mnie to ze posiadam Premiere i tam lecą mecze :D
Premiere moze miec kazdy :P wystarczy dekoder z wejsciem RS232 + kabel nullmodem i ogladacie sobie meczyki Barcy :D
0
mam nadzieje ze Messi zagra ;]
0
niestety mecz jest na C+ ... ale retransmisja ;]
także albo macie dobre łącze i oglądacie przez neta ;) albo macie rozkodowaną niemiecką platforme PREMIERE;)
0
pepe3
jestes jak moj qmpel :) tez kibic Realu :P podam Ci przykład;) zapewne pamietasz Gran Derbi na Santiago Real 0-3 Barcelona ;) wtedy qmpla tak zjadala zazdrosc ze ratowal sie stwierdzeniami ze jakiemus pilkarzowi realu wyszlo jakies zagranie ;) tak samo piszesz mi ze Boguski raz zagrał pietką :) ;) hehe :) troche to smieszne :) Barca nie grala na 100% w tym meczu ... takie jest moje zdanie ;) poprostu chcieli dokonczyć "drugą połowe meczu"
0
marcopolo11
nie dowiemy sie nigdy jakie byly zalozenia Pepa przed tym meczem ... owszem mogl im powiedziec zeby spokojnie sobie pograli i nie narazali zdrowia bo awans i tak juz maja, a jest pewne to ze na konferencji beda mowic zupelnie co innego ... takze tylko Pep i pilkarze wiedza.
0
pepe3
wkręcali? ogladalem caly mecz i przygladalem się bardzo uwaznie i defensywa Barcy dobrze sobie radziła ... no poza tym strzalem Zieńczuka gdzie go nie upilnowali no i przy sytuacji kiedy padła bramka ... ale zeby Pyuola dzisiaj wkrecali to ja nie wiem co Ty za mecz ogladales
0
pewnie wielu z Was oglądało superpuchar hiszpanii ;) Raul i Guti nie nadają się już do reprezentacji i powoli mogą się żegnać z pierwszym składem w Realu...Raul mimo ze symbol klubu nie potrafi juz tak grać jak to czynił kiedys ... Guti przeplata dobre wystepy z beznadziejnymi ... także niech się dobrze zapoznają z ławką bo będą coraz cześciej na niej siedziec;)
0
ja nie mówie ze nic z tego nie wyjdzie ;) do zamkniecia okienka zostały jeszcze 4 dni ;) wiec jeszcze wiele moze sie zdarzyc;) lepiej dla Valencii żeby zatrzymali Ville bo nie wiem kto tam będzie strzelał bramki... no ale to juz nie nasza sprawa;)
0
hehe no w sumie to całe zamieszanie z Cazorlą i Villą spowodowane jest tą rozmową przez telefon którą prowadził Cazorla i prawdopodobnie rozmawiał z Ikerem ;) beka by była gydyby okazało się ze umawiali się na grę w golfa :P
0
mieliśmy sporo sytuacji... szkoda ze nic nie wpadło :/ Henry, Pique x2, Bojan, Guddy, i bodajże Yaya bądź Keita ;] mogło coś wpaść :) no ale niestety ... dwumecz wygrany był już wczesniej :) i widać było że pilkarze Barcy byli rozluźnieni ;) cieszmy sie z awansu ... to był głowny cel ;)
0
może i ten mecz z Wisłą nie wyglądał za dobrze w wykonaniu naszych ulubieńców ale tak jak to pisali inni fani poczekajmy co wydaży się w sezonie ;] praktycznie juz za 4 dni gramy z Numancia, mam nadzieje ze dobrze zaczniemy sezon ;) a w Tym meczu wiara i ambicja Wisły pokazały że nie można lekceważyć żadnego zespołu :)
0
a tak wogóle z innej beczki to z tego co pisze AS i Marca Cazorla i Villa bardzo blisko Realu...;] ciekawie sie zapowiada
0
dajmy spokój ;) nie zwracajmy poprostu uwagi :) bądźmy mądrzejsi :)
0
haaa ;) zapewne masz neostrade dzidzi ;) odłącz sobie modem i podłącz jeszcze raz ;) a zresztą przepraszam że podwarzam zdanie informatyka :D
0
przeżywać nie bedziesz;) ale my będziemy mieli jednego niepotrzebnego i nie proszonego idiote mniej :D
0
ludzi powiedzcie mi co ma wspólnego Windows i IP :D hahaha ja pier..... :) żal czytać gościa komentarze :D jestem na 2 roku informatyki i wiem co to jest więc powtarzam uspokój mózg i idź połóż się miedzy mamą a tatą :)
0
BAN!
mod
0
tsw
Ciebie jak starzy robili to stary spuścił się na ściane a reszte muchy dokończyły ;]
no ale nie bede sie zniżał do twojego poziomu i zingnoruję twoje wypowiedzi ;)
nasza maskotka:D nowy windows :D:D:)
0
hahaha zainstaluje sobie windowsa ;) dzieciaku... idź już spać, kupiłeś tenisówki do szkoły? uspokój mózg i wyloguj się z tego serwisu
0
nie wiem jak Wy myślicie ale to było widać ze Barca nie grala z pełnym 100% zaangażowaniem, często wycofywali piłki do tyłu, a kiedy próbowali stworzyć jakąś akcję w ofensywie poprostu im nie szło... gdyby na Camp Nou był wynik 0-0 to i Henry w pierwszej połowie i Bojan w drugiej wykorzystaliby swoje okazje ;] cieszmy się awansem do Ligi Mistrzów. Ja nawet nie zwracam uwagi na smsy od qmpla który jest kibicem Wisły, powiedziałem mu ze Wisła jest za słaba na CL bo gdyby grała na wyjeździe np z Realem, Barceloną, Manchesterem United bądź inną europejską potęgą to poprostu by się zesrała i dostała by 4 badź 5 bramek ;] u siebie Wisła prezentuję się naprawdę dobrze, ma wsparcie swoich kibiców i dzisiaj potwierdziła to że wygrana 5-0 z Beitarem to nie był przypadek ;) no ale jakby nie było to Liga Mistrzów nie dla nich :D
Visca el Barca !!
0
a ja uważam ze Barca zmiażdży Wisłę ;] nie ma nawet kogo porównywać ;) Barca gra o kilka klas lepiej niż nasz najlepszy zespół w kraju. Barcelona pokaże krakowiaczkom gdzie jest ich miejsce w szeregu i sprawa awansu rozstrzygnie się już na Camp Nou ;] szkoda mi Piotra Brożka na lewej stronie :P bo to co zrobi z nim Alves to będzie masakra :D aż nagram ten mecz na DVD :D
Visca el BARCA !! :D
0
chcę zobaczyć tą miazgę :D
Alves i spółka w tym dwumeczu obnażą wszystkie słabe punkty polskiej piłki nożnej :) aż się boję co Alves bedzie robił z Brożkiem :P
0
osobiście chciałbym aby Henry i Eto'o byli w dobrej :) rownej formie :) chciałbym widzieć te nagłówki ile to oni juz razem bramek strzelili w sezonie :P
0
nie ma szans żeby Eto'o odszedł z klubu... bo gdzie ?? !! :) żaden klub nie nadesłał konkretnej oferty;) Eto'o sam daje znaki ze chce zostac na Camp Nou, np potencjalnych pracodawców odstrasza zarobkami :) 10 mln / sezon ;)
zostanie z nami :D
oby forma tez zostala ;)
VeB!!
0
to były dość mocne słowa do Eto'o, tak profesjonaliści nie powinni reagować. Owszem był zły na to wszystko ale to inaczej się powinno załatwić.
0
nie ma wyjścia :D musi zostać bo Henry i Bojan nie wytrzymają całego sezonu. Eto'o to jest nasz skarb którego nie możemy nigdzie oddać. Bo jeśli Laporta i Pep zdecydują się na sprzedaż uznam to za wielką porażkę. Jak dla mnie nie ma takiego drugiego napastnika :)
VeB!!
0
Titi1419
uczyłeś się wogóle tych znaków ?? :P
czy jeszcze jesteś w przedszkolu :P
hehe ;) VeB!!
0
fryk123 - dopiero się obudziłeś ??