0

starczy sił na potrójną koronę ? :) oby tak :) jestem dobrej myśli :) ale niech się teraz koncentrują przed każdym meczem :) i będzie fajnie

0

ostatnio 10 lat temu :) troche dawno :) fajnie by było gdyby w tym roku zwyciężyli w tych rozgrywkach ;)

Visca el BARCA !!

dzisiaj 0-3 ;)

0

ja też jestem spokojny ;-)

0

pięknie aż ptaszek mięknie :P

szkoda tylko ze Messi jeszcze nic nie strzelił ;) cały czas próbuje ;) mam nadzieje ze wpisze się na liste strzelców ;)

Eto'o kozak :D

podanie Iniesty .... brak słów :D

0

może zamiast R8 dostaną Audi 80 B4 ;] hehe ;)

a tak na serio to R8 niezły demon ;) widzialem na autostradzie w niemczech jak gość sobie pocinał ;)

0

taki transfer nie dojdzie do skutku :) nie ma mowy :D

0

jak dla mnie zaskoczeniem jest brak Toure w składzie ;] no ale Keita tez nie jest zły ;P

stawiam 3-1 dla Barcy ;]

VEB!!

0

robixx78

hmm ... ciekawa propozycja z tym Al Jazeera ;] okaże sie jak to bedzie bo nie wiadomo ile premiere bedzie swiecic jeszcze :P ale kody są po to zeby je łamać także mozna byc spokojnym :P

jesli ktos posiada jakis tuner z wejsciem RS232 to chetnie pomogę w ustawieniu anteny i wgraniu poprawnych softów i list aby ogladać na zywo Barcelonę w lidze i w lidze mistrzów ;) wystarczy tylko napisac ;)

0

sopelinho

jak widzisz bojan1494 wszystko Ci wyjaśnił ;] i nie trzeba być zadnym emigrantem ;) wystarczy miec zwykly dekoder z wejsciem RS232 i ogladasz lige hiszpanska i lige mistrzow;) także nie unoś sie ;]

0

kulfonekk

to jest cała platforma niemieckiej telewizji ;] nie ma tego na C+ ;]

0

Premiere Sport Portal ;] na tym kanale lecą wszystkie mecze z dzisiejszego dnia LIVE:) cos pieknego ;)

0

zobaczymy ;) na razie jest za wcześnie oceniać pracę Pepa :)

0

ja nie widze innego wyjscia jak wygrac ten mecz ;] a co do kibicow to mozna bylo zobaczyc w meczy z Racingiem ... bylo widac ilu ich bylo na stadionie... prosimy o doping ! :D

0

dobrze ze jest Henry ;] i brawo że nie ma Busquetsa ;] bardzo mnie to cieszy :)

oby Pep nie zaskoczył nas jakimś eksperymentem w wyjściowym składzie ;)

ale ogolnie mysle ze bedzie bardzo dobrze :D

0

widzieliscie ?? :) dziadzio na trybunach juz machal biąłą chusteczką ;] czy to coś moze oznaczac ?? :P cules nie beda zadowoleni ze po 2 meczach Barca ma tylko 1 pkt :/ bilans bramek 1-2.

Koniec meczu :/

0

kiedy realizator pokazuje Guardiolę wygląda on tak jakby niczym sie nie przejmowal ... zapewne po meczu przeczytamy ze "gralismy dobrze ale zabraklo szczescia"

0

na nic to wszystko :/ to ten Basques robi w pierwszym skladzie :/:/ Pedrito jak Cie moge ale tez nie nadaje sie za bardzo ... żal patrzeć na sklad jaki wychodzi na ten mecz :/:/ gdzie TiTi?? ludzie parodia

0

wszedł Bojan ... zostało 7 minut + doliczony czas ... cieżko bedzie ... marnie to by wygladalo 2 mecze = 1 pkt

0

widać wkradła się w szeregi Barcelony nerwowość ... dwa błędy Abidala które nie powinny mu sie przytrafić ... a co do bramki na 1-1 Valdesa zmylił rykoszet

0

1-1 :/

niestety remis ...

0

widać ile Leo znaczy dla Blaugrany ;) zauważcie jak ożywiła się gra po jego wejściu ;] on dla nas jest jak ronaldo do ManUtd ;] dzisiaj grali bez Cristiano i grali żenadę:P

0

xarshar

mają lekkie opóźnienie :)

0

Leo Messi !! 1-0

Visca el BARCA !! teraz musi być juz tylko z górki :D:D

brawo LEO

0

karnyyyyyyyyyyyyy !!!!!! :D:D:D

0

jak my tego nie strzelilismy ??!!??!!??!!??!! LUDZIE !!

tak sie nie da !! .... tak blisko było

0

po meczu niech sprawdzą bramkarza czy nie ma przypadkiem pod ubraniem jakiegos magnesu :P

0

nie radzimy sobie w polu karnym przeciwnika :/ nie najlepiej to wróży... nie potrafimy oddac mocnego i przede wszystkim celnego strzału na bramke gości :/

0

D.Alves dostał nieźle po kulach ... oby to nie było nic groźnego :/

0

nie wiem po co te eksperymenty z zawodnikami z rezerw :/ oni powinni sie ogrywac w pucharze lub grac koncowki meczy ligowych... nie jest dobrze ... nie wygalda to najlepiej :/

0

moje modlitwy zostały wysłuchane ... ale tylko w połowie :D jest MESSI :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?