mazurskyy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bychawa/Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
starczy sił na potrójną koronę ? :) oby tak :) jestem dobrej myśli :) ale niech się teraz koncentrują przed każdym meczem :) i będzie fajnie
0
ostatnio 10 lat temu :) troche dawno :) fajnie by było gdyby w tym roku zwyciężyli w tych rozgrywkach ;)
Visca el BARCA !!
dzisiaj 0-3 ;)
0
ja też jestem spokojny ;-)
0
pięknie aż ptaszek mięknie :P
szkoda tylko ze Messi jeszcze nic nie strzelił ;) cały czas próbuje ;) mam nadzieje ze wpisze się na liste strzelców ;)
Eto'o kozak :D
podanie Iniesty .... brak słów :D
0
może zamiast R8 dostaną Audi 80 B4 ;] hehe ;)
a tak na serio to R8 niezły demon ;) widzialem na autostradzie w niemczech jak gość sobie pocinał ;)
0
taki transfer nie dojdzie do skutku :) nie ma mowy :D
0
jak dla mnie zaskoczeniem jest brak Toure w składzie ;] no ale Keita tez nie jest zły ;P
stawiam 3-1 dla Barcy ;]
VEB!!
0
robixx78
hmm ... ciekawa propozycja z tym Al Jazeera ;] okaże sie jak to bedzie bo nie wiadomo ile premiere bedzie swiecic jeszcze :P ale kody są po to zeby je łamać także mozna byc spokojnym :P
jesli ktos posiada jakis tuner z wejsciem RS232 to chetnie pomogę w ustawieniu anteny i wgraniu poprawnych softów i list aby ogladać na zywo Barcelonę w lidze i w lidze mistrzów ;) wystarczy tylko napisac ;)
0
sopelinho
jak widzisz bojan1494 wszystko Ci wyjaśnił ;] i nie trzeba być zadnym emigrantem ;) wystarczy miec zwykly dekoder z wejsciem RS232 i ogladasz lige hiszpanska i lige mistrzow;) także nie unoś sie ;]
0
kulfonekk
to jest cała platforma niemieckiej telewizji ;] nie ma tego na C+ ;]
0
Premiere Sport Portal ;] na tym kanale lecą wszystkie mecze z dzisiejszego dnia LIVE:) cos pieknego ;)
0
zobaczymy ;) na razie jest za wcześnie oceniać pracę Pepa :)
0
ja nie widze innego wyjscia jak wygrac ten mecz ;] a co do kibicow to mozna bylo zobaczyc w meczy z Racingiem ... bylo widac ilu ich bylo na stadionie... prosimy o doping ! :D
0
dobrze ze jest Henry ;] i brawo że nie ma Busquetsa ;] bardzo mnie to cieszy :)
oby Pep nie zaskoczył nas jakimś eksperymentem w wyjściowym składzie ;)
ale ogolnie mysle ze bedzie bardzo dobrze :D
0
widzieliscie ?? :) dziadzio na trybunach juz machal biąłą chusteczką ;] czy to coś moze oznaczac ?? :P cules nie beda zadowoleni ze po 2 meczach Barca ma tylko 1 pkt :/ bilans bramek 1-2.
Koniec meczu :/
0
kiedy realizator pokazuje Guardiolę wygląda on tak jakby niczym sie nie przejmowal ... zapewne po meczu przeczytamy ze "gralismy dobrze ale zabraklo szczescia"
0
na nic to wszystko :/ to ten Basques robi w pierwszym skladzie :/:/ Pedrito jak Cie moge ale tez nie nadaje sie za bardzo ... żal patrzeć na sklad jaki wychodzi na ten mecz :/:/ gdzie TiTi?? ludzie parodia
0
wszedł Bojan ... zostało 7 minut + doliczony czas ... cieżko bedzie ... marnie to by wygladalo 2 mecze = 1 pkt
0
widać wkradła się w szeregi Barcelony nerwowość ... dwa błędy Abidala które nie powinny mu sie przytrafić ... a co do bramki na 1-1 Valdesa zmylił rykoszet
0
1-1 :/
niestety remis ...
0
widać ile Leo znaczy dla Blaugrany ;) zauważcie jak ożywiła się gra po jego wejściu ;] on dla nas jest jak ronaldo do ManUtd ;] dzisiaj grali bez Cristiano i grali żenadę:P
0
xarshar
mają lekkie opóźnienie :)
0
Leo Messi !! 1-0
Visca el BARCA !! teraz musi być juz tylko z górki :D:D
brawo LEO
0
karnyyyyyyyyyyyyy !!!!!! :D:D:D
0
jak my tego nie strzelilismy ??!!??!!??!!??!! LUDZIE !!
tak sie nie da !! .... tak blisko było
0
po meczu niech sprawdzą bramkarza czy nie ma przypadkiem pod ubraniem jakiegos magnesu :P
0
nie radzimy sobie w polu karnym przeciwnika :/ nie najlepiej to wróży... nie potrafimy oddac mocnego i przede wszystkim celnego strzału na bramke gości :/
0
D.Alves dostał nieźle po kulach ... oby to nie było nic groźnego :/
0
nie wiem po co te eksperymenty z zawodnikami z rezerw :/ oni powinni sie ogrywac w pucharze lub grac koncowki meczy ligowych... nie jest dobrze ... nie wygalda to najlepiej :/
0
moje modlitwy zostały wysłuchane ... ale tylko w połowie :D jest MESSI :D