meGustaw
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Generalnie Ronaldo zagrał niezłe zawody, każdy przeciętny zawodnik, który strzeliłby dwie bramki w meczu na tym poziomie byłby wychwalany pod niebiosa. No ale skoro mamy do czynienia z zawodnikiem aspirującym (no właśnie, aspirującym... :) ) do miana najlepszego na świecie, to wypadałoby żeby w tym, trudnym bądź co bądź dla jego drużyny meczu, zrobił coś ponad dwa doskonałe zagrania w polu karnym (w których jakby nie patrzeć wiele zawdzięczał też dogrywającym). Bo poza tymi golami wiele nie pokazał...
0
Taaaaaa Bale rzeczywiście mógłby zostać modelem
0
Przeciez Suarez "gryzie", więc pewnie już wysokiego miejsca w ZP nie zdobędzie
1
A to nie jutro?Edit: A spoko
0
Giggs ma 30, Messiemu brakuje 13. http://www.statbunker.com/alltimestats/AllTimeCompetitionMostAssists?comp_code=UCL
0
A czy on twierdzi, że coś wygraliśmy?
0
Crack się pali geniuszu :)
0
Dzisiaj było pod tym względem dobrze, jakby nie błąd Ter Stegena to myślę, że nie byłoby problemów z utrzymaniem czystego konta
0
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQkOt4zxkxMVqHpreIOTduPUwBe-r4CIdO63zWgwyVa6PqnjeJ53d8PwrQ
0
Od biedy coś takiego jak minimetr też jak najbardziej istnieje ;)
7
Ilość tych różnych "znaczków" przy Messim mówi wszystko...
0
Ale przynajmniej ta trójka gra o wiele lepiej niż w tamtym sezonie, może to właśnie kwestia rywalizacji z Matje
0
Prawie jak w Gwiezdnych Wojnach...
1
Myślę, że akurat obaj będą pamiętani jeszcze bardzo długo...
0
Oj, chyba jednak piłkarz uznawany gdzieniegdzie za najlepszego w historii jest wystawiony na "odrobinkę" większy stres niż zwykły zjadacz chleba.... Mylę się?
0
Odszedł prawdopodobnie dlatego, że nie chciał być pierwszym zmiennikiem, a taka rola przypadłaby mu po sprowadzeniu Suareza...
2
Przypieprzanie się do ortografii nie est może szczególnie konstruktywne, ale tu nie da rady inaczej.... QTURY?! QTURY?! No litości...
0
http://vignette2.wikia.nocookie.net/cardfight/images/6/60/Facepalm.png/revision/latest?cb=20130710154045
0
Masz do tego pełne prawo jakby nie patrzeć. Ale z drugiej strony fajnie by było jakby wreszcie polski klub odniósł jakiś sukces konkretny, za mojego życia to się jeszcze nie zdarzyło :) A i takie sukcesy wyniósły by całą ligę w rankingu i może dostalibyśmy kiedyś doczekalibyśmy się, żeby mistrz Polski grał bezpośrednio w lm ehhh te marzenia...
0
Ale Douglas raczej nie jest lepszy, a wiek ten sam.
0
czyścił całkiem nieźle, nie ma co na niego narzekać po tym meczu
1
ciekawa składnia :O
3
Ale faktycznie były jakieś testy na których ponoć wypadł najlepiej
0
Pewnie dlatego, że żart faktycznie wyjątkowo nieśmieszny :(
0
No zgadza się, prara pique i bartra odpada, tylko jeden z nich może wystąpić
0
nie spinaj, raczej bezspornie mieli łątwiejszą drogąę do ółfinału. Alefakt faktem, to nie umniejsza ich sukcesu
0
Suarez dochodzi mimo wszystko do sytuacji strzeleckich, więc musi jescze odpowiednio dostroić celownik. Jakby był w swojej optymalnej formie strzeleckiej miałby już spokojnie 4-5 bramek. A gdy lepiej wczuje się w system Barcy będzie się w nich znajdował jeszcze częściej. Dlatego dałbym mu jeszcze trochę czasu, to wielki zawodnik i póki co należy dać mu jeszcze trochę czasu.
0
jasne, że tak....
0
nieśmieszne :(
0
Co nie zmienia faktu, że tą setkę na początku też strzelić powinien ;)
Z drugiej strony jak na tak długą przerwę i niewątpliwie duży stres związany z nagonką na niego to i tak trzeba powiedzieć, że gra dobrze. A najpewniej będzie tylko lepiej.