0

tak.

1

Był bardzo aktywny, ale niekoniecznie wszystko mu wychodziło. Był ważnym punktem Argentyny, ale na pewno nie kluczowym.

4

hahaha ten, którego imienia nie wolno wymawiać

0

Sport.vod.pl
Płacisz co prawda dychę, ale przynajmniej masz pewność niezłej jakości i przede wszystkim, że się nie będzie ścinać

0

Ty tak na poważnie? :O

0

To tłumaczy Mascherano na środku obrony....

0

gratuluję :D

0

jest ziarno prawdy w tym co móisz, minęły czasy kiedy liga angielska była najlepsza na świecie. Ale nie przesadzaj.....

0

Z tych drużyn tylko PSG ma start do takiego Atletico...

1

imponujące......

0

O ile Zawisza był skromny i honorowy...

2

dajmy czas Suarezowi :)

1

Iniesta rzadko, bo rzadko, ale też miewa słabe mecze, nie popadaj w skrajności.

0

Powiem tak, za Pedro od biedy można by go wymienić...

0

Obie formy są dopuszczalne.

0

Ale nie zaszkodzi jeśli Douglas będzie lepszy. :)

0

Chodzi o ten z lm :)

0

Załóżmy, że oglądanie tych innych dyscyplin nie sprawia Ci przyjemności (lubię grać w kosza czy w ręczną, ale kompletnie nie interesują mnie wyniki zawodowców, oglądanie ich gry nie sprawia mi przyjemności, akcja toczy się bramka za bramkę/ kosz za kosz co moim zdaniem odbiera im atrakcyjność).
Wtedy też, tak jak ja, nie zwracałbyś dużej uwagi na inne sekcje, co doprowadziłoby Cię teraz do pomyłki.

2

A 3cim kompletem nie miał być ten w barwach katalonii?

0

Ale czemu kilku? Ok. 1,5 roku temu kończył swój najbardziej obfitujący w bramki rok kalendarzowy. Jeżeli to miałeś na myśli pisząc "kilka lat", to chyba mamy inną definicję tego wyrażenia. Przez ten czas rzezcywiście zanotował sporą zniżkę formy (co nie przeszkadza, by wciąż był decydujący), ale ten okres nie jest tak długi, by twierdzić, z właściwą wielu użytkownikom, niedopuszczającą sprzeciwu zawziętościom, że ta dyspozycja już nie wróci.
Skąd wy to wiecie?

0

ciężka numerologia...

0

"Bynajmniej" bynajmniej nie jest synonimem słowa "przynajmniej" :P

0

To raczej próba wyrażenia szacunku i własnej skromności, znadinterpretowałeś.

1

Ale dotąd zawsze podawali styczeń :)

0

Dlaczego? Tak po prostu?

0

elektryczny? :O

0

Trochę żeś poleciał... A co ciekawe, pomocy za bardzo nie ruszyłeś.

0

Uważaj, bo Cię posłucha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?