0

Fakt, ale ta z 2011 też niezbyt mocarna drabinka - chcoć znając Białych powiedzą, że to był wielki rewanż z Lyonem za te poprzednie klęski (Lyon się trochę zmienił od tego czasu), tak jak z Borussią teraz. Będzie napinka - jakiego to oni wielkiego rewanżu nie wzięli na wielkiej Borussii ;)

0

Przypomni sobie ich drabinkę w 2011 roku. Najpierw grali z CSKA, a pozniej z Apoelem - to dopiero była mocarna drabinka :D

0

Bo Cristiano jest skrzydłowym ;)

0

Ale Krystiano jest skrzydłowym ;)

0

Ronaldo chyba gra z protezami, ze złamanymi żebrami i z bólem tyłka,. Ależ on jest niesamowity ten Cris - mimo, że kuleje to bieg na pełnej predkosci, mimo tych zlaman - skacze tak samo wysoko - Geniusz

0

szkoda tylko ze to nie byl Bayern. W koncu pozostale druzyny traca do nich ponad 20 pkt w lidze.

0

ja mam nadzieje ze Barca przejdzie Atleti, bo jak nie to czuje, ze wykartkowane Atletico (tak pewnie bedzie po rewanzu) bedzie idealnym kandydatem do wylosowania przez Figo dla Realu

0

ja myślę, że największym problemem jest brak Schmelzera, Bendera, Gundogana ( zawodnika, którego pół Europy chciało, Goetze, Lewandowskiego ( gracza co potrafi strzelic 4 gole w polfinale), Nevena Subotica (wg niektorych najlepszego obroncy Borussi - wcale nie Hummels, i jakby nie patrzec Błaszczykowskiego (zawsze jakies pole manewru) ;)

0

A co na co wy liczyliscie?

To było oczywiste, że Real ich zgniecie. Przecież Borussia to taki poziom Schalke obecnie

0

Spoko, zaraz Perez razem z Fifą ogłoszą, że Barca musi oddać Messiego i Neymara do Realu w ramach tego, że Real mimo, ze wydaje tyle kasy ile szejki, to nie jest w stanie wygrać w sezonie z Barcą. Dodatkowo zawieszą Xaviego - bo nikt poza Crisem nie może mieć żelu na włosach.

Aha i jeszcze Barca rozpocznie sezon z -15 punktami, żeby wyrównać szanse dla Białych ;)

0

i Messiego oddać do Realu ;)

0

Ja bym nie powiedział, że strzały z daleka to klucz. W tym meczu Barca strzelała zza 16m (Iniesta, Busquets, Messi) i niestety ale Curtoius był na miejscu. On ma taką formę, że ciężko o będzie zaskoczyć strzałem z dystansu i obrona Atleti też o tym wie.

0

W lidzie na Calderon było 0-0 - więc nie zawsze padały bramki ...

0

Mówienie, że Barca bez problemu strzeli 2 bramki na Calderon jest wielką naiwnością. Barca w tym sezonie strzeliła w 4 meczach! przeciwko Atleti tylko 2 bramki. A teraz strzelenie 2 bramek to ma być łatwe zadanie?

Oni mają Courtoisa - któy wyciąga wszystko co leci z dystansu, a obrona Atleti nie pozwala na swobodne wjeżdanie Barcy w pole karne - trochę to przypomina obronę Chelsea ( doskonał bramkarz - Cech + świetna obrona)

Co więcej jak zagrają bez Diego Costy - tym bardziej może być ciężko z przebiciem się przez ich obronę. A u Barcy rozgrywanie piłki w obronie nie będzie łatwe (brak Valdesa i Pique na to z pewnością wpłynie), co też ogromnie wpływa na konstrukcję ataku.

0

Nie ma co gdybać -strzał był niesamowity i dodatkowo zaskakujący

0

Nikt nie został wykluczony z powodu kartek

0

W lidze było 0-0

0

Fajnie się zachował Suarez - walczy o króla strzelców, złotego buta - ale od razu pokazywał na Hendersona.

0

True - spojrzałem na fazę pucharową - w sezonie 08/09 odpadli w 1/4 finału. Tak czy inaczej Liverpool sporo namieszał w XXI wieku w LM - a później przez kilka ostatnich lat zupełnie zgasł.

0

Swoją drogą ciekawy będzie powrót Liverpoolu do LM - mogą być bardzo groźni jak nie zrobią wyprzedaży. Trochę czasu minęło od ich ostatniego występu. Ostatni raz grali w LM w pamiętnym sezonie 2008/2009.

0

Raul Garcia jest zawieszony na LM

0

Czy wiecie może czy jacyć gracze Atletico są zagrożeni w LM żółtymi kartkami?

0

Jeżeli mówisz o sytaucji z Mascherano, to faul był przed polem karnym - więc jesli już to żołta + rzut wolny

0

Colotto powinien wylecieć za faul taktyczny na Messim,

0

Czyli powinna był żółta dla Javiera i rzut wolny dla Espnyolu.

0

Z Realem Sociedad

0

tak dokładnie - będzie miał za mało spotkań, więc nie ma szans na Zamorę - a szkoda bo miałby szansę powalczyć.

0

Z drugiej strony miał tylko 8 strat (co jak na gracza, który posyła takie piłki i wdaje się w tyle dryblingów to jest bardzo niewiele. Często ze słabszymi rywalami liczba strat u takiego gracza przekracza 10 - a tu tylko 8).

0

ja piszę o meczach na SB. 5-0 było na Camp Nou :)

0

Wiem, że to być może już nudne, ale być może mamy kolejny rekord Messiego - i to taki, któy będzie potwornie ciężko pobić.

Messi od sezonu 2007/2008, gdzie na Bernabeu zaliczył asystę w przegranym przez Barcę spotkaniu 1-4 - w każdym meczu na SB (nieważne czy w lidze, pucharze krola, LM, SPH) zalicza albo asystę albo bramkę. Razem to będzie 12 meczów pod rząd!!!

Mecze Messiego na SB pod rząd z golem / asystą:

1) 07/08 Liga 4-1 (asysta Messiego do Henryego)
2) 08/09 Liga 2-6 (2 gole i asysta do Henryego)
3) 09/10 Liga 0-2 (gol)
4) 10/11 Liga 1-1 (gol)
5) 10/11 LM 0-2 (2 gole)
6) 11/12 SPH 2-2 (gol i asysta do Villi))
7) 11/12 Liga 1-3 (asysta do Sancheza)
8) 11/12 CdR 1-2 (asysta do Abidala)
9) 12/13 SPH 2-1 (gol)
10) 12/13 CdR 1-1 (asysta do Fabregasa)
11) 12/13 Liga 2-1 (gol)
12) 13/14 Liga (3 gole i asysta do Iniesty)

Mam nadzieję, że niczego nie zgubiłem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?