mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kimi i Jerzy - pieknie walcza
@Eklerek @Popitek12 @michal26 @MichuZ44
1
Alez dramatyczny wyscig Mclarena
Kolejny pit stop Norrisa
@Eklerek @Kessie @Popitek12 @michal26 @MichuZ44
1
@MichuZ44 mamy 3 pary teraz
Jerzy - Kimi
Max - Lewis
Leclerc - Hadjar
0
@Traba727 teraz Kimi lepsze tempo od Russella
Na razie solidna walka w Kanadzie miedzy Mercami
1
Ale Merce juz odjechaly wszystkim
Tez nie dziwne, jak Mclareny oddaly to GP walkowerem (chyba ze jakis SC ich uratuje)
@Encore @Eklerek @michal26 @MichuZ44
2
Max kapitalny atak na Hamiltona
@Eklerek @michal26 @Popitek12 @Encore@Kessie @barcelonaLM
2
Antonelli co przestrzelil szykane
Ale blisko bylo zeby oba Merce wypadly
@Eklerek @Popitek12 @Kessie @michal26 @MichuZ44
1
@MichuZ44 to juz przy formujacym bylo widac
0
I tyle bylo z interow Mclarenow
@Encore @Popitek12 @Eklerek @michal26 @MichuZ44
0
@MichuZ44 pytanie ile wytrzymaja te intery
1
Piastri juz zjezdza po nowe opony
@michal26 @MichuZ44 @Popitek12 @Encore
0
@JBgomeS najlepszy to start na Wegrzech w 2021 i wszyscy zjechali a Hamilton zostal ;)
0
Mclareny mysla czy nie zrobic pit stopu
0
@MichuZ44 jeszcze jedno formujace
1
Kolejne okrążenie formujące
Intery Mclarenow to zaraz do utylizacji
@Encore @Eklerek @Popitek12 @michal26 @MichuZ44
0
Mclareny wyglada że wtopily z przejsciowkami
O ile nie spadnie deszcz, to nie wyglada zeby intery daly rade
@michal26 @MichuZ44 @Eklerek @Popitek12
2
Alez pech Lindblada
@michal26 @MichuZ44@Encore @Popitek12 @Kessie
0
Patrzac na tor to nie wiem czy Mclaren nie przesadzil
@michal26 @MichuZ44
1
@Eklerek pytanie jak Red Bull bo przy niskiej temperaturze Max mocno narzekał na bolid
1
Mclareny na posrednich
Inni z czolowki na slickach
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Eklerek@michal26 @MichuZ44
0
@FcPortoFan1999 @Eklerek Serb raczej w glowie ma Wimbledon - nie ma Alcaraza i jednak fizycznosc to inny level potrzebny w Paryżu a na Wimbledonie
0
Oskarito - Do końca życia możesz oglądać tylko awanture o kase, ale juz zadnego meczu Porto - tak czy nie?
@FcPortoFan1999
2
@Pedri16Future i LKE też, gdzie strzelil nawet gola w finale
0
@Encore Brazil? Nie wiem - dobre ale xd tez jak bardzo brakuje Brazylii crackulca
0
@FcPortoFan1999 poniekad tak, ze cel bez poteznej paki niewiele pomoze i w 1722 Portugalia nie byla mistrzem
0
@FcPortoFan1999 a teraz jest bardzo bardzo silna i ma zawodnika ktory ma cel
0
@FcPortoFan1999 ale jedna repka miała cel
0
@FcPortoFan1999 na jakim instrumencie grasz Oski?
1
@Encore gdyby nie urazy w poprzednim to moglby powalczyc o 4 nawet
0
@FcPortoFan1999 tęsknisz za derbami stolicy w Ekstraklasie?