2

Kimi i Jerzy - pieknie walcza
@Eklerek @Popitek12 @michal26 @MichuZ44

1

Alez dramatyczny wyscig Mclarena

Kolejny pit stop Norrisa

@Eklerek @Kessie @Popitek12 @michal26 @MichuZ44

1

@MichuZ44 mamy 3 pary teraz

Jerzy - Kimi
Max - Lewis
Leclerc - Hadjar

0

@Traba727 teraz Kimi lepsze tempo od Russella

Na razie solidna walka w Kanadzie miedzy Mercami

1

Ale Merce juz odjechaly wszystkim

Tez nie dziwne, jak Mclareny oddaly to GP walkowerem (chyba ze jakis SC ich uratuje)

@Encore @Eklerek @michal26 @MichuZ44

2

Max kapitalny atak na Hamiltona

@Eklerek @michal26 @Popitek12 @Encore@Kessie @barcelonaLM

2

Antonelli co przestrzelil szykane

Ale blisko bylo zeby oba Merce wypadly

@Eklerek @Popitek12 @Kessie @michal26 @MichuZ44

1

@MichuZ44 to juz przy formujacym bylo widac

0

I tyle bylo z interow Mclarenow

@Encore @Popitek12 @Eklerek @michal26 @MichuZ44

0

@MichuZ44 pytanie ile wytrzymaja te intery

1

Piastri juz zjezdza po nowe opony

@michal26 @MichuZ44 @Popitek12 @Encore

0

@JBgomeS najlepszy to start na Wegrzech w 2021 i wszyscy zjechali a Hamilton zostal ;)

0

Mclareny mysla czy nie zrobic pit stopu

0

@MichuZ44 jeszcze jedno formujace

1

Kolejne okrążenie formujące

Intery Mclarenow to zaraz do utylizacji

@Encore @Eklerek @Popitek12 @michal26 @MichuZ44

0

Mclareny wyglada że wtopily z przejsciowkami

O ile nie spadnie deszcz, to nie wyglada zeby intery daly rade

@michal26 @MichuZ44 @Eklerek @Popitek12

2

0

Patrzac na tor to nie wiem czy Mclaren nie przesadzil

@michal26 @MichuZ44

1

@Eklerek pytanie jak Red Bull bo przy niskiej temperaturze Max mocno narzekał na bolid

1

Mclareny na posrednich

Inni z czolowki na slickach

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Eklerek@michal26 @MichuZ44

0

@FcPortoFan1999 @Eklerek Serb raczej w glowie ma Wimbledon - nie ma Alcaraza i jednak fizycznosc to inny level potrzebny w Paryżu a na Wimbledonie

0

Oskarito - Do końca życia możesz oglądać tylko awanture o kase, ale juz zadnego meczu Porto - tak czy nie?

@FcPortoFan1999

2

@Pedri16Future i LKE też, gdzie strzelil nawet gola w finale

0

@Encore Brazil? Nie wiem - dobre ale xd tez jak bardzo brakuje Brazylii crackulca

0

@FcPortoFan1999 poniekad tak, ze cel bez poteznej paki niewiele pomoze i w 1722 Portugalia nie byla mistrzem

0

@FcPortoFan1999 a teraz jest bardzo bardzo silna i ma zawodnika ktory ma cel

0

@FcPortoFan1999 ale jedna repka miała cel

0

@FcPortoFan1999 na jakim instrumencie grasz Oski?

1

@Encore gdyby nie urazy w poprzednim to moglby powalczyc o 4 nawet

0

@FcPortoFan1999 tęsknisz za derbami stolicy w Ekstraklasie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?