0

Mówienie, że Barca bez problemu strzeli 2 bramki na Calderon jest wielką naiwnością. Barca w tym sezonie strzeliła w 4 meczach! przeciwko Atleti tylko 2 bramki. A teraz strzelenie 2 bramek to ma być łatwe zadanie?

Oni mają Courtoisa - któy wyciąga wszystko co leci z dystansu, a obrona Atleti nie pozwala na swobodne wjeżdanie Barcy w pole karne - trochę to przypomina obronę Chelsea ( doskonał bramkarz - Cech + świetna obrona)

Co więcej jak zagrają bez Diego Costy - tym bardziej może być ciężko z przebiciem się przez ich obronę. A u Barcy rozgrywanie piłki w obronie nie będzie łatwe (brak Valdesa i Pique na to z pewnością wpłynie), co też ogromnie wpływa na konstrukcję ataku.

0

Nie ma co gdybać -strzał był niesamowity i dodatkowo zaskakujący

0

Nikt nie został wykluczony z powodu kartek

0

W lidze było 0-0

0

Fajnie się zachował Suarez - walczy o króla strzelców, złotego buta - ale od razu pokazywał na Hendersona.

0

True - spojrzałem na fazę pucharową - w sezonie 08/09 odpadli w 1/4 finału. Tak czy inaczej Liverpool sporo namieszał w XXI wieku w LM - a później przez kilka ostatnich lat zupełnie zgasł.

0

Swoją drogą ciekawy będzie powrót Liverpoolu do LM - mogą być bardzo groźni jak nie zrobią wyprzedaży. Trochę czasu minęło od ich ostatniego występu. Ostatni raz grali w LM w pamiętnym sezonie 2008/2009.

0

Raul Garcia jest zawieszony na LM

0

Czy wiecie może czy jacyć gracze Atletico są zagrożeni w LM żółtymi kartkami?

0

Jeżeli mówisz o sytaucji z Mascherano, to faul był przed polem karnym - więc jesli już to żołta + rzut wolny

0

Colotto powinien wylecieć za faul taktyczny na Messim,

0

Czyli powinna był żółta dla Javiera i rzut wolny dla Espnyolu.

0

Z Realem Sociedad

0

tak dokładnie - będzie miał za mało spotkań, więc nie ma szans na Zamorę - a szkoda bo miałby szansę powalczyć.

0

Z drugiej strony miał tylko 8 strat (co jak na gracza, który posyła takie piłki i wdaje się w tyle dryblingów to jest bardzo niewiele. Często ze słabszymi rywalami liczba strat u takiego gracza przekracza 10 - a tu tylko 8).

0

ja piszę o meczach na SB. 5-0 było na Camp Nou :)

0

Wiem, że to być może już nudne, ale być może mamy kolejny rekord Messiego - i to taki, któy będzie potwornie ciężko pobić.

Messi od sezonu 2007/2008, gdzie na Bernabeu zaliczył asystę w przegranym przez Barcę spotkaniu 1-4 - w każdym meczu na SB (nieważne czy w lidze, pucharze krola, LM, SPH) zalicza albo asystę albo bramkę. Razem to będzie 12 meczów pod rząd!!!

Mecze Messiego na SB pod rząd z golem / asystą:

1) 07/08 Liga 4-1 (asysta Messiego do Henryego)
2) 08/09 Liga 2-6 (2 gole i asysta do Henryego)
3) 09/10 Liga 0-2 (gol)
4) 10/11 Liga 1-1 (gol)
5) 10/11 LM 0-2 (2 gole)
6) 11/12 SPH 2-2 (gol i asysta do Villi))
7) 11/12 Liga 1-3 (asysta do Sancheza)
8) 11/12 CdR 1-2 (asysta do Abidala)
9) 12/13 SPH 2-1 (gol)
10) 12/13 CdR 1-1 (asysta do Fabregasa)
11) 12/13 Liga 2-1 (gol)
12) 13/14 Liga (3 gole i asysta do Iniesty)

Mam nadzieję, że niczego nie zgubiłem :)

0

A później wpadł w kolejny korek ;)

0

Wiem, że to być może już nudne, ale być może mamy kolejny rekord Messiego - i to taki, któy będzie potwornie ciężko pobić.

Messi od sezonu 2007/2008, gdzie na Bernabeu zaliczył asystę w przegranym przez Barcę spotkaniu 1-4 - w każdym meczu na SB (nieważne czy w lidze, pucharze krola, LM, SPH) zalicza albo asystę albo bramkę. Razem to będzie 12 meczów pod rząd!!!

Mecze Messiego na SB pod rząd z golem / asystą:

1) 07/08 Liga 4-1 (asysta Messiego do Henryego)
2) 08/09 Liga 2-6 (2 gole i asysta do Henryego)
3) 09/10 Liga 0-2 (gol)
4) 10/11 Liga 1-1 (gol)
5) 10/11 LM 0-2 (2 gole)
6) 11/12 SPH 2-2 (gol i asysta do Villi))
7) 11/12 Liga 1-3 (asysta do Sancheza)
8) 11/12 CdR 1-2 (asysta do Abidala)
9) 12/13 SPH 2-1 (gol)
10) 12/13 CdR 1-1 (asysta do Fabregasa)
11) 12/13 Liga 2-1 (gol)
12) 13/14 Liga (3 gole i asysta do Iniesty)

Mam nadzieję, że niczego nie zgubiłem :)

0

http://gfycat.com/BarrenUnlinedBooby - tu masz lepszy obraz - faul ewidentny. Neymar w pełnym biegu wpadł w pole karne - Ramos go zahaczyl - karny czerwien

0

Co do karnego Ramosa:

http://gfycat.com/BarrenUnlinedBooby

wszystko wyjaśnia: czerwień + karny

0

Alez Messi zagral mecz - GENIUSZ.

1) Podanie do Neymara na początku,

2) Asysta do Iniesty

3) Zmarnowana sytuacja (jedynie nieudane zagranie w trakcie meczu), ale przyjęcie piłki bardzo dobre

4) Gol po akcji, gdzie obsłużył Neya bardzo dobrze ( tem mogl z pierwszej strzelac)

5) Kilka pieknych zagran w srodku pola

6) Podanie do Neymara przed rzutem karnym ( genialne)

7) Rzut karny - perfekcyjne wykonanie

8) Wyłożenie piłki Alvesowi na strzał ( słupek)

9) Drugi rzut karny - samo okno (pod wieksza presja - bo 84min, a Barca musiała wygrać)

10) wymuszenie ze 2 kartek na piłkarzach Realu

11) Wydaje mi się, może sie myle - ale bardzo mało strat ( w statach pomeczowych bedzie ;)

0

I jeszcze z frustracji łokciem przywalił Javierowi ;)

0

Problem jest taki, że jak Real przegrywa to są czerwone kartki, chamskie faule w końcówce itp, itd. Jak Barca przegrywa to najwyżej są pretensje do sędziego i tłumaczenia się po meczu o murawie. Ja nie zapomnę, jak po 5-0 Ramos chamsko potraktował Leo, albo 3-2 w SPH - kiedy Marcelo wjechał Fabsowi, czy 0-2 w LM, kiedy też zaczęło się deptanie. Dziś też w koncowce nie zabraklo chamskich zagran - faul Modrica na Messim, faul Alonso, łokiec Ronaldo

0

Tamten Klasyk w ogóle był jakiś dziwny. Barcy jakby nie chciało się grać, Real wystawił pół rezerwowy skład -wszyscy myśleli o LM. A na samym końcu skończyło się dużymi kontrowersjami - po faulu Ramosa na Adriano i atakiem furii VV ;)

0

Messi pauzował prawie 2 miesiące - Kris - jeden mecz. Widzisz różnicę? Zresztą spójrz na minut rozegrane (Messi ma znacznie mniej mimo, że Cris pauzował za czerwień). Zresztą jest roznica w powrocie do gry po kontuzji, a po pauzie za kartki. Mimo to Messi ma lepszą średnią goli na rozegrane minuty.

0

Co więcej jeśli chodzi o skuteczność : śr minut / bramkę, to Leo ma też najlepszą. Messi np. ma zaliczony udział w meczach z Almerią, czy Betisem (grał tam po 20 min ze względu na kontuzję), czy Osasuna, Atletico ( wchodził z ławki)

0

Niestety w artykule jest nieścisłość. Ronaldo w zeszłym sezonie grał w klasyku 2:1 - wszedł z ławki.


0

Najlepszy to był Apoel Nikozja w 1/4 LM (prawie wyeliminowany przez Wisłe), a na Manchester trafił tylko dlatego, że zajął 2 miejsce w grupie - więc musiał na kogoś w miarę mocnego trafić.

0

Co do losowanie, to jet to dobre losowanie dla nas.

Ale Real to znowu ma szczęście. Dostał 1/2 Borussi, więc ma 1/2 finału w garści:

Borussia bez:
Subotica
Schmelzera
Gundogana
Bendera
Błaszczykowskiego
Goetze (wiadomo gdzie jest)
Lewandowskiego (w 1 meczu)

Tylko 4 graczy z drużyny z zeszłego roku zagra w meczu z Realem - to się skończy jak w dwumeczu z Schalke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?