mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówienie, że Barca bez problemu strzeli 2 bramki na Calderon jest wielką naiwnością. Barca w tym sezonie strzeliła w 4 meczach! przeciwko Atleti tylko 2 bramki. A teraz strzelenie 2 bramek to ma być łatwe zadanie?
Oni mają Courtoisa - któy wyciąga wszystko co leci z dystansu, a obrona Atleti nie pozwala na swobodne wjeżdanie Barcy w pole karne - trochę to przypomina obronę Chelsea ( doskonał bramkarz - Cech + świetna obrona)
Co więcej jak zagrają bez Diego Costy - tym bardziej może być ciężko z przebiciem się przez ich obronę. A u Barcy rozgrywanie piłki w obronie nie będzie łatwe (brak Valdesa i Pique na to z pewnością wpłynie), co też ogromnie wpływa na konstrukcję ataku.
0
Nie ma co gdybać -strzał był niesamowity i dodatkowo zaskakujący
0
Nikt nie został wykluczony z powodu kartek
0
W lidze było 0-0
0
Fajnie się zachował Suarez - walczy o króla strzelców, złotego buta - ale od razu pokazywał na Hendersona.
0
True - spojrzałem na fazę pucharową - w sezonie 08/09 odpadli w 1/4 finału. Tak czy inaczej Liverpool sporo namieszał w XXI wieku w LM - a później przez kilka ostatnich lat zupełnie zgasł.
0
Swoją drogą ciekawy będzie powrót Liverpoolu do LM - mogą być bardzo groźni jak nie zrobią wyprzedaży. Trochę czasu minęło od ich ostatniego występu. Ostatni raz grali w LM w pamiętnym sezonie 2008/2009.
0
Raul Garcia jest zawieszony na LM
0
Czy wiecie może czy jacyć gracze Atletico są zagrożeni w LM żółtymi kartkami?
0
Jeżeli mówisz o sytaucji z Mascherano, to faul był przed polem karnym - więc jesli już to żołta + rzut wolny
0
Colotto powinien wylecieć za faul taktyczny na Messim,
0
Czyli powinna był żółta dla Javiera i rzut wolny dla Espnyolu.
0
Z Realem Sociedad
0
tak dokładnie - będzie miał za mało spotkań, więc nie ma szans na Zamorę - a szkoda bo miałby szansę powalczyć.
0
Z drugiej strony miał tylko 8 strat (co jak na gracza, który posyła takie piłki i wdaje się w tyle dryblingów to jest bardzo niewiele. Często ze słabszymi rywalami liczba strat u takiego gracza przekracza 10 - a tu tylko 8).
0
ja piszę o meczach na SB. 5-0 było na Camp Nou :)
0
Wiem, że to być może już nudne, ale być może mamy kolejny rekord Messiego - i to taki, któy będzie potwornie ciężko pobić.
Messi od sezonu 2007/2008, gdzie na Bernabeu zaliczył asystę w przegranym przez Barcę spotkaniu 1-4 - w każdym meczu na SB (nieważne czy w lidze, pucharze krola, LM, SPH) zalicza albo asystę albo bramkę. Razem to będzie 12 meczów pod rząd!!!
Mecze Messiego na SB pod rząd z golem / asystą:
1) 07/08 Liga 4-1 (asysta Messiego do Henryego)
2) 08/09 Liga 2-6 (2 gole i asysta do Henryego)
3) 09/10 Liga 0-2 (gol)
4) 10/11 Liga 1-1 (gol)
5) 10/11 LM 0-2 (2 gole)
6) 11/12 SPH 2-2 (gol i asysta do Villi))
7) 11/12 Liga 1-3 (asysta do Sancheza)
8) 11/12 CdR 1-2 (asysta do Abidala)
9) 12/13 SPH 2-1 (gol)
10) 12/13 CdR 1-1 (asysta do Fabregasa)
11) 12/13 Liga 2-1 (gol)
12) 13/14 Liga (3 gole i asysta do Iniesty)
Mam nadzieję, że niczego nie zgubiłem :)
0
A później wpadł w kolejny korek ;)
0
Wiem, że to być może już nudne, ale być może mamy kolejny rekord Messiego - i to taki, któy będzie potwornie ciężko pobić.
Messi od sezonu 2007/2008, gdzie na Bernabeu zaliczył asystę w przegranym przez Barcę spotkaniu 1-4 - w każdym meczu na SB (nieważne czy w lidze, pucharze krola, LM, SPH) zalicza albo asystę albo bramkę. Razem to będzie 12 meczów pod rząd!!!
Mecze Messiego na SB pod rząd z golem / asystą:
1) 07/08 Liga 4-1 (asysta Messiego do Henryego)
2) 08/09 Liga 2-6 (2 gole i asysta do Henryego)
3) 09/10 Liga 0-2 (gol)
4) 10/11 Liga 1-1 (gol)
5) 10/11 LM 0-2 (2 gole)
6) 11/12 SPH 2-2 (gol i asysta do Villi))
7) 11/12 Liga 1-3 (asysta do Sancheza)
8) 11/12 CdR 1-2 (asysta do Abidala)
9) 12/13 SPH 2-1 (gol)
10) 12/13 CdR 1-1 (asysta do Fabregasa)
11) 12/13 Liga 2-1 (gol)
12) 13/14 Liga (3 gole i asysta do Iniesty)
Mam nadzieję, że niczego nie zgubiłem :)
0
http://gfycat.com/BarrenUnlinedBooby - tu masz lepszy obraz - faul ewidentny. Neymar w pełnym biegu wpadł w pole karne - Ramos go zahaczyl - karny czerwien
0
Co do karnego Ramosa:
http://gfycat.com/BarrenUnlinedBooby
wszystko wyjaśnia: czerwień + karny
0
Alez Messi zagral mecz - GENIUSZ.
1) Podanie do Neymara na początku,
2) Asysta do Iniesty
3) Zmarnowana sytuacja (jedynie nieudane zagranie w trakcie meczu), ale przyjęcie piłki bardzo dobre
4) Gol po akcji, gdzie obsłużył Neya bardzo dobrze ( tem mogl z pierwszej strzelac)
5) Kilka pieknych zagran w srodku pola
6) Podanie do Neymara przed rzutem karnym ( genialne)
7) Rzut karny - perfekcyjne wykonanie
8) Wyłożenie piłki Alvesowi na strzał ( słupek)
9) Drugi rzut karny - samo okno (pod wieksza presja - bo 84min, a Barca musiała wygrać)
10) wymuszenie ze 2 kartek na piłkarzach Realu
11) Wydaje mi się, może sie myle - ale bardzo mało strat ( w statach pomeczowych bedzie ;)
0
I jeszcze z frustracji łokciem przywalił Javierowi ;)
0
Problem jest taki, że jak Real przegrywa to są czerwone kartki, chamskie faule w końcówce itp, itd. Jak Barca przegrywa to najwyżej są pretensje do sędziego i tłumaczenia się po meczu o murawie. Ja nie zapomnę, jak po 5-0 Ramos chamsko potraktował Leo, albo 3-2 w SPH - kiedy Marcelo wjechał Fabsowi, czy 0-2 w LM, kiedy też zaczęło się deptanie. Dziś też w koncowce nie zabraklo chamskich zagran - faul Modrica na Messim, faul Alonso, łokiec Ronaldo
0
Tamten Klasyk w ogóle był jakiś dziwny. Barcy jakby nie chciało się grać, Real wystawił pół rezerwowy skład -wszyscy myśleli o LM. A na samym końcu skończyło się dużymi kontrowersjami - po faulu Ramosa na Adriano i atakiem furii VV ;)
0
Messi pauzował prawie 2 miesiące - Kris - jeden mecz. Widzisz różnicę? Zresztą spójrz na minut rozegrane (Messi ma znacznie mniej mimo, że Cris pauzował za czerwień). Zresztą jest roznica w powrocie do gry po kontuzji, a po pauzie za kartki. Mimo to Messi ma lepszą średnią goli na rozegrane minuty.
0
Co więcej jeśli chodzi o skuteczność : śr minut / bramkę, to Leo ma też najlepszą. Messi np. ma zaliczony udział w meczach z Almerią, czy Betisem (grał tam po 20 min ze względu na kontuzję), czy Osasuna, Atletico ( wchodził z ławki)
0
Niestety w artykule jest nieścisłość. Ronaldo w zeszłym sezonie grał w klasyku 2:1 - wszedł z ławki.
0
Najlepszy to był Apoel Nikozja w 1/4 LM (prawie wyeliminowany przez Wisłe), a na Manchester trafił tylko dlatego, że zajął 2 miejsce w grupie - więc musiał na kogoś w miarę mocnego trafić.
0
Co do losowanie, to jet to dobre losowanie dla nas.
Ale Real to znowu ma szczęście. Dostał 1/2 Borussi, więc ma 1/2 finału w garści:
Borussia bez:
Subotica
Schmelzera
Gundogana
Bendera
Błaszczykowskiego
Goetze (wiadomo gdzie jest)
Lewandowskiego (w 1 meczu)
Tylko 4 graczy z drużyny z zeszłego roku zagra w meczu z Realem - to się skończy jak w dwumeczu z Schalke.