O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik David Villa
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5587
  • Liczba komentarzy 29
  • Polecenia 1

Komentarze

1

już nie pamiętam co mówił na początku, ale na końcu konferencji padło pytanie odnośnie Munira co LE zrobi z jego talentem, czy będzie traktowany jakoś specjalnie itd. Lucho odpowiedział, że będzie traktowany jak każdy, zresztą jest to skromny chłopak i nie zabiega o popularność.

Co do Iniesty, powiedział, że wraz ze sztabem uzgodnili, że lepiej będzie jeśli jutro nie zagra.

0

Najbardziej opłaca się kupować koszulki na koniec sezonu/ w wakacje w Barcelonie w sklepie Nike (oczywiście jeśli ma się ku temu okazję). W ostanie wakacje kupiłam koszulkę domową z tamtego sezonu w galerii Maquinista za 35 euro, a rok wcześniej dostałam w prezencie, także domową za podobną kwotę.

0

A mnie śmieszą właśnie tacy jak ty. Oglądaliśmy chyba dwa inne mecze, skoro uważasz, że drużyna nie zasłużyła na krytykę. Prawdziwy kibic owszem-nie wymaga co roku każdego możliwego tytułu, ale każdy choć trochę znający się na piłce i kochający swój klub powinien też umieć obiektywnie ocenić, a nie patrzeć bezkrytycznie... Dzisiaj zawiodło wszystko, odpadliśmy, trudno. To boli, bardzo boli, ale możemy wyciągnąć z tego wnioski. Mamy szansę na dwa tytuły, ostatni mecz sezonu z Atletico-być może zaważy na ostatecznym wyniku. Jeśli przegramy i ten, to oznacza, że i w LM i w lidze hiszpańskiej wygrał po prostu lepszy.

0

"głosować (głosowanie) jest normalne (jest sprawą naturalną)", jednak nie wiem do czego to się odnosi

0

"Guti Guti Guti maricón...."

Zobacz wszystkie

1

już nie pamiętam co mówił na początku, ale na końcu konferencji padło pytanie odnośnie Munira co LE zrobi z jego talentem, czy będzie traktowany jakoś specjalnie itd. Lucho odpowiedział, że będzie traktowany jak każdy, zresztą jest to skromny chłopak i nie zabiega o popularność.

Co do Iniesty, powiedział, że wraz ze sztabem uzgodnili, że lepiej będzie jeśli jutro nie zagra.

0

może mi ktoś powiedzieć o której jest towarzyski mecz Argentyny z Włochami?

0

w sumie ani tak, ani tak. Tutaj masz link do filmu, gdzie pare razy hiszpanie to wymawiają:


Ogólnie polecam obejrzeć choć raz mecz po hiszpańsku, bo wymowa nazwisk czasami woła o pomstę do nieba- najlepszy przykład to Mascherano, tego wcale nie wymawia się "MASZERANO" tylko coś a'la "Masczerano".

0

"głosować (głosowanie) jest normalne (jest sprawą naturalną)", jednak nie wiem do czego to się odnosi

0

mądrze mówi:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?