1

już nie pamiętam co mówił na początku, ale na końcu konferencji padło pytanie odnośnie Munira co LE zrobi z jego talentem, czy będzie traktowany jakoś specjalnie itd. Lucho odpowiedział, że będzie traktowany jak każdy, zresztą jest to skromny chłopak i nie zabiega o popularność.

Co do Iniesty, powiedział, że wraz ze sztabem uzgodnili, że lepiej będzie jeśli jutro nie zagra.

0

Najbardziej opłaca się kupować koszulki na koniec sezonu/ w wakacje w Barcelonie w sklepie Nike (oczywiście jeśli ma się ku temu okazję). W ostanie wakacje kupiłam koszulkę domową z tamtego sezonu w galerii Maquinista za 35 euro, a rok wcześniej dostałam w prezencie, także domową za podobną kwotę.

0

A mnie śmieszą właśnie tacy jak ty. Oglądaliśmy chyba dwa inne mecze, skoro uważasz, że drużyna nie zasłużyła na krytykę. Prawdziwy kibic owszem-nie wymaga co roku każdego możliwego tytułu, ale każdy choć trochę znający się na piłce i kochający swój klub powinien też umieć obiektywnie ocenić, a nie patrzeć bezkrytycznie... Dzisiaj zawiodło wszystko, odpadliśmy, trudno. To boli, bardzo boli, ale możemy wyciągnąć z tego wnioski. Mamy szansę na dwa tytuły, ostatni mecz sezonu z Atletico-być może zaważy na ostatecznym wyniku. Jeśli przegramy i ten, to oznacza, że i w LM i w lidze hiszpańskiej wygrał po prostu lepszy.

0

"głosować (głosowanie) jest normalne (jest sprawą naturalną)", jednak nie wiem do czego to się odnosi

0

"Guti Guti Guti maricón...."

0

może:) Myślałam, że kto jak kto, ale hiszpanie wymawiają poprawnie.

0

w sumie ani tak, ani tak. Tutaj masz link do filmu, gdzie pare razy hiszpanie to wymawiają:


Ogólnie polecam obejrzeć choć raz mecz po hiszpańsku, bo wymowa nazwisk czasami woła o pomstę do nieba- najlepszy przykład to Mascherano, tego wcale nie wymawia się "MASZERANO" tylko coś a'la "Masczerano".

0

w końcu z nami, teraz tylko czekać na zielone światło od lekarzy :)

0

hmmm ja mam ustawiony język hiszpański i jakoś widzę

0

A wiecie może kiedy będzie wiadomo o 10. kolejce? Znalazłam dziś lot w dobrej cenie do Girony i chyba wybiorę się na klasyk :D tyle, że na stronie Barcy nie można jeszcze kupić biletów i zastanawiam się czy to dlatego, że godzina i dzień spotkania nie są jeszcze dokładnie ustalone? Kiedy mogę liczyć na to, że pojawi się na stronie możliwość zamówienia biletów?

0

"mes" jest to kataloński odpowiednik hiszpańskiego "mas", który to (mes) czyta się jednakowo jak w hiszpańskim ;)

0

dzięki wielkie:)

0

może mi ktoś powiedzieć o której jest towarzyski mecz Argentyny z Włochami?

0

hehe fajna gra słów:)

0

3:1 dla Barcy

0

łap plusa, bo się uśmiechnęłam :)

0

Tu nie chodzi o znajomość ruchów tektonicznych ziemi czy budowy ziemi, ale o położenie państw na mapie...

0

Oczywiście, przecież jest pełnoprawnym członkiem drużyny jeszcze przez cały sezon.

0

tylko żeby nie skończył podobnie jak Villa...

0

źródło?

0

Ma ktoś może zdjęcie w dużej rozdzielczości, aby ustawić jako tapetę na pulpit?

0

Kurcze a ja już z ulgą wzdychałam, że Villa zostaje w Barcelonie... Trzeba jeszcze trochę wytrzymać w niepewności :D

0

mądrze mówi:)

0

już się nie mogę doczekać tego, co pokażą na czele z Tito :) Vamos Barca

0

I ludzie, po co te spiny, mamy początek tygodnia, a wy już się tu żrecie, totalny brak dystansu do pewnych rzeczy.

0

Ostatnie zdanie super, brawo dla autora heheh ;)

0

na jakich kanałach hiszpańskich można pooglądać mecz?

0

jednak @down :D

0

@up wiesz, że nikt tego ie przeczyta? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?