już nie pamiętam co mówił na początku, ale na końcu konferencji padło pytanie odnośnie Munira co LE zrobi z jego talentem, czy będzie traktowany jakoś specjalnie itd. Lucho odpowiedział, że będzie traktowany jak każdy, zresztą jest to skromny chłopak i nie zabiega o popularność.
Co do Iniesty, powiedział, że wraz ze sztabem uzgodnili, że lepiej będzie jeśli jutro nie zagra.
Najbardziej opłaca się kupować koszulki na koniec sezonu/ w wakacje w Barcelonie w sklepie Nike (oczywiście jeśli ma się ku temu okazję). W ostanie wakacje kupiłam koszulkę domową z tamtego sezonu w galerii Maquinista za 35 euro, a rok wcześniej dostałam w prezencie, także domową za podobną kwotę.
A mnie śmieszą właśnie tacy jak ty. Oglądaliśmy chyba dwa inne mecze, skoro uważasz, że drużyna nie zasłużyła na krytykę. Prawdziwy kibic owszem-nie wymaga co roku każdego możliwego tytułu, ale każdy choć trochę znający się na piłce i kochający swój klub powinien też umieć obiektywnie ocenić, a nie patrzeć bezkrytycznie... Dzisiaj zawiodło wszystko, odpadliśmy, trudno. To boli, bardzo boli, ale możemy wyciągnąć z tego wnioski. Mamy szansę na dwa tytuły, ostatni mecz sezonu z Atletico-być może zaważy na ostatecznym wyniku. Jeśli przegramy i ten, to oznacza, że i w LM i w lidze hiszpańskiej wygrał po prostu lepszy.
w sumie ani tak, ani tak. Tutaj masz link do filmu, gdzie pare razy hiszpanie to wymawiają:
Ogólnie polecam obejrzeć choć raz mecz po hiszpańsku, bo wymowa nazwisk czasami woła o pomstę do nieba- najlepszy przykład to Mascherano, tego wcale nie wymawia się "MASZERANO" tylko coś a'la "Masczerano".
A wiecie może kiedy będzie wiadomo o 10. kolejce? Znalazłam dziś lot w dobrej cenie do Girony i chyba wybiorę się na klasyk :D tyle, że na stronie Barcy nie można jeszcze kupić biletów i zastanawiam się czy to dlatego, że godzina i dzień spotkania nie są jeszcze dokładnie ustalone? Kiedy mogę liczyć na to, że pojawi się na stronie możliwość zamówienia biletów?
1
już nie pamiętam co mówił na początku, ale na końcu konferencji padło pytanie odnośnie Munira co LE zrobi z jego talentem, czy będzie traktowany jakoś specjalnie itd. Lucho odpowiedział, że będzie traktowany jak każdy, zresztą jest to skromny chłopak i nie zabiega o popularność.
Co do Iniesty, powiedział, że wraz ze sztabem uzgodnili, że lepiej będzie jeśli jutro nie zagra.
0
Najbardziej opłaca się kupować koszulki na koniec sezonu/ w wakacje w Barcelonie w sklepie Nike (oczywiście jeśli ma się ku temu okazję). W ostanie wakacje kupiłam koszulkę domową z tamtego sezonu w galerii Maquinista za 35 euro, a rok wcześniej dostałam w prezencie, także domową za podobną kwotę.
0
A mnie śmieszą właśnie tacy jak ty. Oglądaliśmy chyba dwa inne mecze, skoro uważasz, że drużyna nie zasłużyła na krytykę. Prawdziwy kibic owszem-nie wymaga co roku każdego możliwego tytułu, ale każdy choć trochę znający się na piłce i kochający swój klub powinien też umieć obiektywnie ocenić, a nie patrzeć bezkrytycznie... Dzisiaj zawiodło wszystko, odpadliśmy, trudno. To boli, bardzo boli, ale możemy wyciągnąć z tego wnioski. Mamy szansę na dwa tytuły, ostatni mecz sezonu z Atletico-być może zaważy na ostatecznym wyniku. Jeśli przegramy i ten, to oznacza, że i w LM i w lidze hiszpańskiej wygrał po prostu lepszy.
0
"głosować (głosowanie) jest normalne (jest sprawą naturalną)", jednak nie wiem do czego to się odnosi
0
"Guti Guti Guti maricón...."
0
może:) Myślałam, że kto jak kto, ale hiszpanie wymawiają poprawnie.
0
w sumie ani tak, ani tak. Tutaj masz link do filmu, gdzie pare razy hiszpanie to wymawiają:
Ogólnie polecam obejrzeć choć raz mecz po hiszpańsku, bo wymowa nazwisk czasami woła o pomstę do nieba- najlepszy przykład to Mascherano, tego wcale nie wymawia się "MASZERANO" tylko coś a'la "Masczerano".
0
w końcu z nami, teraz tylko czekać na zielone światło od lekarzy :)
0
hmmm ja mam ustawiony język hiszpański i jakoś widzę
0
A wiecie może kiedy będzie wiadomo o 10. kolejce? Znalazłam dziś lot w dobrej cenie do Girony i chyba wybiorę się na klasyk :D tyle, że na stronie Barcy nie można jeszcze kupić biletów i zastanawiam się czy to dlatego, że godzina i dzień spotkania nie są jeszcze dokładnie ustalone? Kiedy mogę liczyć na to, że pojawi się na stronie możliwość zamówienia biletów?
0
"mes" jest to kataloński odpowiednik hiszpańskiego "mas", który to (mes) czyta się jednakowo jak w hiszpańskim ;)
0
dzięki wielkie:)
0
może mi ktoś powiedzieć o której jest towarzyski mecz Argentyny z Włochami?
0
hehe fajna gra słów:)
0
3:1 dla Barcy
0
łap plusa, bo się uśmiechnęłam :)
0
Tu nie chodzi o znajomość ruchów tektonicznych ziemi czy budowy ziemi, ale o położenie państw na mapie...
0
Oczywiście, przecież jest pełnoprawnym członkiem drużyny jeszcze przez cały sezon.
0
tylko żeby nie skończył podobnie jak Villa...
0
źródło?
0
Ma ktoś może zdjęcie w dużej rozdzielczości, aby ustawić jako tapetę na pulpit?
0
Kurcze a ja już z ulgą wzdychałam, że Villa zostaje w Barcelonie... Trzeba jeszcze trochę wytrzymać w niepewności :D
0
mądrze mówi:)
0
już się nie mogę doczekać tego, co pokażą na czele z Tito :) Vamos Barca
0
I ludzie, po co te spiny, mamy początek tygodnia, a wy już się tu żrecie, totalny brak dystansu do pewnych rzeczy.
0
Ostatnie zdanie super, brawo dla autora heheh ;)
0
na jakich kanałach hiszpańskich można pooglądać mecz?
0
jednak @down :D
0
@up wiesz, że nikt tego ie przeczyta? :D