0

Komentarz usunięty

0

My tak nie bełkoczemy

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Za pewne się kiedyś skończy passa i Real przegra ale Zidan wyrobił sobie jakąś markę i myślę, że w przyszłości będą z jego usług korzystać dobre kluby.

2

o puchar Ligi już nie walcza

0

No teraz mają 3 i 7 pkt straty a to dopiero połowa sezonu. Dojdą mecze w kluczowych fazach LM i będzie ciężej.
Raczej nie zwojuje nic wieliego tak jak w Bayernie

0

Tak tak masz rację...... a o jakie puchary walczy jeszcze City?

0

Jest podsumowanie roku więc można oceniać. Nie ocenia się tylko po zakończeniu sezonu. Piszę jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy, a wygląda tak, że niektóre kluby przekombinowały z trenerami

0

NIe każdy trener pasuje do każdego zespołu i ciężko oceniać który jest wybitny. Pep do City nie pasuje, tak jak Ancelotti do Bayernu . Zespoły te obniżyły swoje loty. Nie wspominając o PSG...... Za to np Conte tak się wpasował w Chelsea, że na dzień dzisiejszy jest to najlepsza drużyna w Europie.

0

Trenera rozlicza się za wyniki i Cholo nic nie osiągnął. Zatyrał zawodników i w tym roku mogą walczyć o LE jak tak dalej będzie. Po finale LM są cieniem samych siebie. Co do Lucho i Zidane to nie opierałbym się na pucharach lecz na wykonanej pracy. Lucho świetnie prowadzi zespół kilka lat, a Zidan objął Real rok temu i od razu sukcesy, oraz seria nieprzegranych spotkań. Zidan jest obserwowany jako nowy trener i na nim skupia się największa uwaga. Gdyby miał złe wyniki to dostałby największy hejt.
Ranierim bym się tak nie podniecał bo zdarza się, że jakaś drużyna odpala w danym sezonie (teraz RB Lipsk) i wygrywa Lige, ale nic poza tym. W tym roku Leicester będzie walczyc o utrzymanie. Dla mnie 3 trenerów to Zizu, Conte i Klopp (kolejność przypadkowa)

0

Roma czołówka Seria A, Wolfsburg czołówka Bundesligi, City czołówka Premiership i Atletico czołówka La Ligi. Mówisz, że Real miał łatwo w LM (twój tok myślenia jeżeli dla Ciebie Espanyol to czołówka)

0

A co do Pucharu Króla to mieliście tak łatwą drogę jak Real w LM

0

Równą formę? Kłóciłbym się kto miał w 2016 roku równiejszą formę? Ile Barca straciła punktów w 2016 a ile Real?

0

Serio? Zidan za Lucho, a wg sewerynVeB poza najlepszą 3 ? Jakie osiągnięcia Lucho ma lepsze od Zizu w 2016?

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Barca się sprzedała?

0

Tak stykowo bo zawodnik Atletico też musnął

0

To co się stało w ostatniej minucie meczu Atletico z Rostov to jest nie do pomyślenia. Griezmann strzelił gola z metrowego spalonego. Boczny podniósł chorągiewkę, a główny popatrzył na niego i uznał gola.

0

Ewidentnie nie bo nie zwiększyła powierzchni ciała

0

No to 90% osób myśli, że to ich forum bo starają się wypraszać.

0

Czy tylko mi się wydaję czy City za Pepa gra gorzej niż w tamtym roku

0

Tak pomyślałem

0

To jutro będę na stronie Realu

0

Jaj na razie mieliby rację :)

0

i znowu drukowanie

0

Nie przesądzają bo maja 2 mniej niż Messi z ekstra forma. Ronaldo do tego po ciężkiej kontuzji bez okresu przygotowawczego i bez kilku pierwszych meczy

0

Barca płakała jak oglądała dzisiaj Real i strzelającego Ronaldo 3 bramki "ogórka" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?