mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pomacha na ekranie?
0
Ale taki Rodri w parze z Pedrim, zamiast de Jonga, siadlby w Barcelonie...
0
Brakuje epitetów, żeby określić tą żenadę w wykonaniu zarządu. Typowi podziękować, good luck i tyle. A on drinki z palemka, plaże, dupeczki i jeszcze hajsik sporawy od klubu. Przychodzi marzec a on nie gra, bo się zesrał...
0
@Kozinho. Czyli finalnie jaki wniosek? Bo dopiero mecz włączyłem
2
Jak dla mnie karny był, bo Francuz był zahaczony o lewą nogę
0
@NeroTFP1 szkoda, że nie użył głowy żeby nie zapierdzielać w meczu towarzyskim...
0
Nie macie wrażenia, że ostatnio piłkarze Barcy mają lekko w du*ie klub, a za repką swoją idą jak w ogień? Brazol napalił się na towarzyski z Francuzami i wypadł na najważniejsze mecze. De Jong sam mówił że nie chce ryzykować kontuzji przed mistrzostwami i w sumie kilka miesięcy nie grał w ogóle albo grał ogony. Dunczyk to w ogóle ewenement. Nie gra w sezonie klubowym ale na repke zdrów. Mats to już trochę inna historia ale też sraczka żeby grać w repce. Ok, rozumiem podejście i nie ma zdziwienia. Ale mimo wszystko to klub płaci piłkarzom.
0
@Kidd poniekąd masz rację, jednak w klubie od kilku lat wiedzą, jakie pozycje mają wzmocnić i sam Flick też powinien to wiedzieć. Wcześniej nie było kasy ok, zaciskamy pasa i tyle. Teraz kupili Gordona i stanęli jak widły w gnoju. Jeżeli Barca miałaby pieniądze to ten Cucu wróciłby do Barcy i problem z LO byłby rozwiązany. Nikt nie wie co z Cancelo, Rashforda nie wykupili. A tu sie okazuje, że Fati nic z nikim jeszcze nie dogadał, z Matsem problem z za wysoką pensja i innych klubów nie stać, Dunczyk który całe sezony się leczy i ma mieć przedłużony kontrakt, nie mówiąc o deJongu który gra kiedy chce, pielgrzymie czy cienkim Balde. Mało śledzę inne kluby, ale to w Barcelonie co roku cyrki, bo nikt nie chce odchodzić, piłkarze dostają wielkie kontrakty i zapominają jak się gra w piłkę. Może i owszem, to jest początek okna,ale na razie brak przesłanek, żeby było lepiej. Wygląda to tak, że Silvy nie kupili, bo nie sprzedali Casado. Gordon przyszedł tylko dlatego, że Lewemu skończył się kontrakt. Na LO nie ma pieniędzy, gdzie sam Cancelo nie rozwiązuje problemu. Ferran zaraz dostanie nowy kontrakt i braknie kasy na napastnika. Stąd wnioski, że budżet Barcelony to kupa obornika, konto premium na Spotify i trochę cegły z Camp Nou. Real ma pieniądze, bierze tych co są potrzebni i wydali mniej niż my na Gordona (tak wiem, że druga strona to kontrakty).
1
@Kidd owszem zgadza się, tylko Cucu Real podpisał na mistrzostwach a wydaje mi się, że mając hajs to działasz szybko, żeby właśnie nie podbić sobie ceny tymi mistrzostwami, trener już wtedy ma spokojną głowę. A w Barcelonie jest tylko Gordon, brak konkretów względem Fatiego, Matsa, Dunczyka. Czyli Deco ch*** może i odejście Lewego zrobiło miejsce na Angola. Nawet na Rasha nie ma pieniędzy
PS czerwiec i zamknięte okienko zgadza się. Ale mamy MŚ, a sezon klubowy zakończony, po mistrzostwach zaczną się presezony. Zazebia się to tak, że piłkarze są w ciągu grania i nie ma zbytnio czasu na klubowe kombinowanie nad transferami
2
Wszystkie info przy transferach Barcy, Realu, Atletico to doniesienia medialne i pewnie marny procent to prawdziwe informacje. Jednakże, co można wysnuc z ostatnich akcji na rynku? Barcelona jest nadal w du*ie jeżeli chodzi o finanse. Zawodnicy nie chcą odchodzić, mają za wysokie kontrakty. Ci co odejdą, zostaną sprzedani za czapkę gruszek bo po prostu są słabi i nikt nie wywali za nich dużego hajsu. Jestem ciekaw jak z kadrą, odejściami poradzą sobie w Realu
0
@FcPortoFan1999 Programowanie predykcyjne to teoria, zgodnie z którą rząd lub inne osoby na wysokich stanowiskach wykorzystują fikcyjne filmy lub książki jako narzędzie masowej kontroli umysłu, aby uczynić ludność bardziej akceptującą zaplanowane wydarzenia w przyszłości. Wyjaśnienie dość płytkie, ale oddaje sens. M.in. na okładce gazety The Economist z przewidywaniami na 2026 jest postać piłkarza, odnoszącej się do mistrzostw, gdzie ułożenie ciała wskazuje, że to Ronaldo. W Simpsonach była wzmianka o Portugalii jako finaliście turnieju.
0
Wg programowania predykcyjnego, mistrzem świata zostanie Portugalia. Jeśli to się wydarzy, przestaję oglądać piłkę nożną
1
@FcPortoFan1999 Julian odejdzie gdzieś za granicę albo zostanie w Atletico. Nie wydaje mi się, żeby się rzucał o transfer do Barcelony, a samej Barcelony nie stać, żeby licytować się z Atletico
0
@Rifek taki, że rozmyślam na temat Argentyny
0
Wyświetla mi się sporo rolek na insta z tą nową piosenką o reprezentacji Argentyny. I tak rozmyślam, bo prawdopodobne jest, że Arg spotka się z Portugalia chyba w ćwierćfinale. Myślicie, że w obliczu pojedynku Messi Cr7, Argentynczycy wypluja płuca i dadzą się zabić, jakby grali finał? Czy jednak więcej umiejętności jest po stronie Portugalii?
1
@Hosh koszmary nocne...
0
@Szmulek jedynej rzeczy jakiej nie chcemy to tytuł dla Portugalii
0
@BORO_12 zgadzam się... Oprócz Lewego, Raphy, de Jonga, ekipa jest bardzo młoda. Trzeba też starych wyjadaczy. Samą młodością się nie wygra LM
1
@Kgorecki2500 Brajtłajt
2
@Faro mam nadzieję, że o ile by się udało ściągnąć Alvareza za 120, to niech Turasy tyle samo ściągną z Atleti za Oshimena
3
W meczach Barcy takich sytuacji na naszą niekorzyść coś by znalazł
0
@Faro napisałem że to finał. Mi to zwisa kto wygra ale jako dla kibica piłki nożnej to zenua
1
Co za żenujący mecz. Owszem to finał, każdy gra jak potrafi, ale ta murarka Arsenalu to zaprzeczenie widowiska... PSG Bayern to był mecz...
0
Dziś ewidentnie dzieją się rzeczy, podoba mie sie to
4
Żadnej aktualizacji o transferach, brak informacji o nowych spotkaniach Deco z agentami... Nie podoba mi się to, za cicho, za spokojnie
2
@Majkel3456 myślę że w jednym z największych klubów na świecie nie dbają o to, żeby komuś zrobić babola. Myślę że Hansi wyraźnie wytłumaczył Deco, kogo potrzebuje, a Deco działa i robi co może
0
Jeżeli, jakimś cudem, nie mam pojęcia jakim, Barca kupi Alvareza, oznacza to, że z obecnego składu kogoś grubego odstrzelą. Inaczej nie wiem jakby to miało się spiąć... Nie biorę pod uwagę odpadów typu Fati czy MATS
0
Miejmy nadzieję że nareszcie będzie kasa na ściąganie zawodników, których chce Flick
0
@MessiForeverTheBest skoro największym sukcesem było dla Atletico wyeliminowanie Barcelony z LM, to życzę szczęścia z tym trenerem, na szczęście nie jest to problem Barcy
1
@Pedri16Future najgorszy można dodać Balde