mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co za żenująca obrona... Wszyscy do wyje...
0
Co z tego, że mamy magika na bramce, jak obrona to parodia?
2
@Gaucho nie było piękniejszego zawodnika w historii od Dinho... To on pokazał, o co tak naprawdę chodzi w piłce nożnej... Mimo że jego kariera nie trwała długo, to dla mnie najwybitniejszy piłkarz w historii
1
@Eklerek i ta Brazylia z Adriano, Ronaldo, Kaką i Ronaldinho w jednym składzie... Byłem max zawiedziony, jak Henry im władował bramę... Wtedy właśnie ta wielka Brazylia się skończyła...
0
Czy jest ktoś tu na grupie co ma założony uzdatniacz wody ale w domu ze starego budownictwa (lata 70)?
1
Niczym Messi do Villi w manitę z Realem
0
Jak na brak Pedriego i FdJ, to grają bardzo solidnie. Tym bardziej że Bilbao to nie byle ogórki. Najważniejsze, żeby na 0 z tyłu było
1
Akcja w drugiej połowie, gdzie Olmo był zaatakowany w polu karnym i leżał chwilę obolały. Nie było tam karnego? Oglądałem na tel kątem oka i trudno mi ocenić
0
@directedbyfcb ja mam podobny problem, aczkolwiek podchodzę trochę inaczej, mianowicie uszczesliwienie ludzi obok mnie daje mi wewnętrzny spokój, co jest chyba ważniejsze dla mnie, niż wiele samodzielnych decyzji... Bo co mi po tym, że zrobię coś wg mnie dla mnie najlepszego skoro najbliżsi będą mi to wypominać (piszę tak, ponieważ żyje i pracuje w gospodarstwie rolnym więc nie mam możliwości odciąć się od wszystkich). A tak to mam spokojną głowę i zdecydowanie mniej stresu (a to dla mnie priorytet)
0
Czy ktoś miał styczność z marką OLAVOGA i może się podzielić uwagami na temat jakości produktów?
0
@Filipem z Olmo jest ten problem, że on potrzebuje regularności żeby wejść na swój najlepszy poziom... Na ten moment Olmo jest lepszy od Fermina, ale w swojej najlepszej dyspozycji. Fermin ma czas jeszcze się rozwinąć. Cóż. Zarządzanie składem jest tragiczne (raczej tutaj winię Deco). Transfery kompletnie nieadekwatne do sytuacji finansowej.... No i mamy co mamy
3
Patrząc na kilkanaście lat gry Barcelony i skład dochodzę do jednego wniosku - lepiej mieć słabszego zawodnika ale zdrowego, niż dużo lepszego ale podanego na kontuzje - patrz dunczyk czy chociażby Olmo... Ten słabszy na tle innych zawodników może wejść na jako taki poziom, ale będzie dostępny, zostawi serce na boisku... A ten wiecznie kontuzjowany zagra parę meczy na dobrym poziomie, trener zacznie ustawianie składu pod niego i jeb, po temacie na kilka tygodni...
3
@addept dopłaty są po to, żebyś Ty miał taniej w sklepie... Ziemniaki 10 gr za kilo, pszenica po 600 zł za t, ja za mleko teraz dostaje 2.3 zł za litr. Przecież to są nędzne ceny. Ale Ty widzisz tylko winę rolników. Czemu nie ciśniesz po zagranicznych koncenrach i marketach które mają marże w setkach procent? Czemu nie krytykujesz rządu, że pozwala na gnębienie własnych obywateli? Tylko ciśnięcie po rolnikach bo żyją w jakimś niby dobrobycie?
4
@addept przecież wystarczy jedną prosta rzecz zrobić z krusem. W krusie powinni być ubezpieczeni tylko rolnicy, czyli osoby utrzymujące się z produkcji rolnej, a nie, że kupi sobie hektar ziemi i on idzie na KRUS. Skończyć dziadowizne
3
@ikar34 za komuny, gdzie były te pgry właśnie moje gospodarstwo się rozwijało bardzo dobrze, dziadek dostawał nagrody, zbudował oborę, dwie stodoły, dom, kupował maszyny. Nie było łatwo, ale okazało się, że wolności wtedy było więcej niż teraz. I nie potrzeba było dopłat, żeby godnie żyć. Dopłaty to rak rolnictwa, który trzeba wyciąć jak najszybciej i niech ceny wrócą do normalnego poziomu
12
@Foton pod przykrywką "gdyby nie unia to nic byśmy nie mieli" powoli i systematycznie sprzedawano nasz kraj... Dopiero teraz zaczyna wychodzić, że Polak w Polsce jest jedynie parobkiem. Niestety, tego się nie odwróci, zresztą naród głupi i łyka wszystko, co zachodnie
1
@blakkudium widzę obrona Romy taka sama patologia jak w Barcelonie
1
@Nightraider co do rolników i krusu jest jedna bardzo prosta metoda, która z miejsca rozwiąże masę problemów - do KRUSu powinni należeć TYLKO I WYŁĄCZNIE rolnicy, czyli osoby które mogą udowodnic fakturami sprzedaż towarów i płodów rolnych. I nagle okaże się, że grono ubezp w krusie jest 3 razy mniejsze
0
@tomek8756 a jakie warzywa są w suróweczkach?
3
@tomek8756 dwa razy ostra baranina na grubym!
6
@Lanosss źle to nie wygląda... Chyba że to magia tv i tak miało być pokazane
2
@Leooo to wygrało XD
0
@Faro bo widzisz, Barcelona oprócz tego że jest beznadziejnie zarzadzana, to nie potrafi w ogóle w PR... Za nami ciągnie się łatka meczu z Chelsea i każda próba Barcelony, że to naszych dymają jest wyśmiewana... Doszła afera z Negreirą i jest pozamiatane. Nie wiem tak naprawdę, jak duża zasługa w tym Realu, ale Barcelona ma łatkę oszustów
15
Jak dla mnie karny tu i tu
0
@szymonekk jak byłem w Tunezji to za bodajże 80 zł wykupiłem chyba 10 giga neta, Orange, oferta właśnie dla państw spoza UE. Tylko to było rok temu prawie, więc nie wiem czy aktualne
2
@Szklaner b fajnie opisane, dziękuję!
0
@MichuZ44 tak samo w pierwszej połowie, interwencja i bardzo daleki szybki wyrzut do Brazola i wtedy chyba typ żółtą dostał
1
A mi np wczoraj bardzo Gavi się podobał. Grał krótko, ale intensywnością bije na głowę de Jonga. Myślę że przy nim Pedri by nie był tak zajechany
0
@SelloutCrowd ze zniwami tragedia...
0
Jak dla mnie, to do sprzedania, w Barcelonie i tak nie pogra