0

Czy tylko mi słabo działają apki typu messenger, instagram, tinder? Powiadomienia przychodzą po jakimś czasie, czasami grupowo, albo trzeba wejść w apke żeby zobaczyć czy cos przyszło... Zasięg mam spoko, tel mam redmi 12, niedawno kupiłem...

2

@koksik2700 matrix rewolucje?

0

@Majkel34 mamo mamo, nie sprzątaj... Pani Eliza pozamiatała wszystko!

1

@TR3YWAY zaśmiałem XD

0

@koksik2700 za zu zi zu za

0

@Nazio_87 przy krowach praca na okrągło

0

@Rl9k1nG Keanu w Matrixie i Al Pacino w Ojcu Chrzestnym

2

Ogólnie, oglądając którykolwiek mecz teraz, widać że każda drużyna ma multum zaangażowania. Te najlepsze dokładają jakość. I aż chce się te mecze oglądać. Jednak w Barcelonie, kij wie dlaczego, nie ma jednego ani drugiego. Gra jest tragiczna... Jak można tak ch*** grać mając takich zawodników w kadrze! Póki w Barcelonie nie będzie ludzi spoza systemu, to nic się nie zmieni.... Tu musi być pomysłowa świeża krew... Najgorsze jest to, że sport, to jest rozrywka... A ja, jako kibic po meczu Barcelony jestem zmęczony psychicznie max...

0

@tomek8756 na takich jak ty, mam przyszykowany numer do sanepidu... Blok ekipa też spoko

1

@tomek8756 dla mnie osobiście gościu zrobił dobrze. Nienawidzę złodziei, gardzę nimi i uważam, że kradzież powinna skutkować upier *** rąk przy samej du**

0

@kamilos1214 A na olx po ile stoją? Wyciągnąć średnią, jeżeli w dobrym stanie, to dołożyć do sumy i tyle

4

@Warty ja pierdykam, i takich mamy wyborców w kraju... Nieważne na kogo, ważne żeby pis nie rządził... Przecież KPO to jest pożyczka! Nikt nie daje nam kasy na ładne oczy, wszystko będzie trzeba oddać, razem z odsetkami... A pieniądze z funduszy unijnych zawsze idą na jakieś pierdoly, a splata będzie z pieniędzy podatników... W ten sposób mniejsza część odczuje ten hajs, za to zrzuca się wszyscy na ratę

6

@RomanHoffer olej w silniku powinno się raz w roku wymienić

0

@Cotutajsiedzieje co asysta...

0

@Kessie Ferrari na prostych jest szybsze, dlatego na przestrzeni całego sezonu widac piękne umiejętności Maxa, bo tak objezdzac wszystkich mając nie do końca najlepszy bolid to trzeba być kozakiem

1

@Kessie miał odejście skubany

0

@draxidox profil z flaga UE, Izraela i USA... Niech się zajmą kwestią mordowania Palestynczkow, a wara od Polski

0

A ten Fermin to w sumie jaka pozycja? Zamiast kogo z podst składu mógłby grać jako zmiennik?

0

@arsenallondyn0 każda jest super!

0

@speed1 abstrahując od Neymara... Dla mnie Ronaldinho ogólnie był uosobieniem pięknego futbolu. Jako jedyny cieszył się grą, miał do tego skilla. Szeroki uśmiech, drybling, sztuczki. Dla niego się oglądało mecze... Może i miał krótki prime, ale dla mnie to jest najlepszy piłkarz wszech czasów. Tak jak w koszu największe wow robią wsady, tak w futbolu oddzialowuja trik, to się kocha, tym się zachwyca. Dla mnie FENOMEN R10!!!!

9

@masq a ja go lubię za to, że wrzuca wszystkie te informacje. Takie ma zajęcie, nic mi do tego. Nie robi nikomu krzywdy, a ja, nie mając czasu na bieżące aktualizowanie info o Barcelonie, mam wszystko podane na tacy. Także niech mu się układa jak najlepiej!

2

@Niente miejmy nadzieję, że w tym roku nie odwalą takiej padliny i awansują i trzeba się modlić, żeby następny rywal był do ogarnia. Bo dalej niż 1/4 to nie zajdą...

0

@Niente gdyby awansowali dalej w LM przychody byłyby sporo wyższe...

1

Powiem Wam, że szkoda mi tego Gulera... Napaliłem się na jego transfer, a ściągnie go Real, który buduje ładną kadrę na następne lata...

0

@Maker0 w pomocy Realu są: Kroos, Modric, Valverde, Cebajos, Czuameni, Camavinga, Bellingham i Ty mówisz, że w Barcelonie jest przesyt pomocników? W Barcelonie Pedri wiecznie kontuzja, Gavi często łapie kartki i gra jako czwarty pomocnik, Frenkie pewniak, Kessie pewnie odejdzie, Busiego nie ma, Torre gra ogony no i Gundo, także pod względem potencjalnych minut bym się grubo zastanowił. Zresztą, ciśniecie po Xavim, że beton. Zgadzam się, aczkolwiek Carlo lepszy? Staruszki grają non stop, reszta gdzieś rzucana po kątach... W Barcelonie by miał Gundo, Turka, w podobnej pozycji, doświadczonego, można wiele się nauczyć. Wg mnie, jeżeli wybierze Real, to tylko z powodów finansowych, tyle

0

@shahman to jest Eddie Hall?

0

No dobra, dla Kessiego zawrotna suma... A dla Barcelony??? To nawet Arabom trzeba piłkarzy za darmo oddawać?

0

Zmiennoksztaltny Frankowski, 94, RW, robi robotę, teraz Mitrovic 92 na CB wpadł

2

@MesQueUnClub_87 wieczorem będę testował, dzięki wielkie!

1

@MesQueUnClub_87 z tym L2 nie wiedziałem, zawsze robiłem tylko pressing bądź odbiór i guzik to co dawało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?