mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie, proszę o pomoc dla amatora... Jak bronić w FIFIE? Od niedawna mam playa i fifke i gram na SB, na zawodowym. Drużyny z ratingiem 60-70-80 klepie ładnie, ale przychodzi mecz z 90+ i już oklep albo na styku. Wymienia kilka podań i prawie bramka, a moi odbijają się od nich, są wolniejsi dużo. Czy są jakieś tipy, żeby bronić lepiej?
1
@Borneo odkrywka, dla mnie jako rolnika, to jest tragedia... Teren obsuszony całkowicie, drzewa schną, w kwietniu już brak wody z zimy...
0
@RomanHoffer podjedź gdzieś do warsztatu i niech Ci nagwintują ponownie otwór... Kupisz nową szpilkę i na jakiś czas z bani
1
Bednorz, matko bosko...
0
@gorgota MATSa albo Araujo, myślę że szybciej znajdzie się zastępstwo za nich, niż Pedriego...
0
@Saviola88 co do pierwszego meczu, to się zgadza, 100%. Ale niedawno oglądałem powtórki tych spornych sytuacji z drugiego meczu i szczerze powiem, że sędzia mógł gwizdnąć dwa karne, głównie za ręce. Te niby faule w polu karnym, to zwykła walka o piłkę, gdzie czelsioki kładli się przy byle kontakcie. Jednak z rękoma byłby większy problem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox też właśnie chcę na allegro, oprócz Fify, co warto zakupić?
0
Panowie chciałbym kupić sobie PS5 na raty. Jaki dysk? Czy są wersje z napędem? Jakieś dodatkowe porady?
0
@NeKenI jak napisałeś Helikopter w ogniu, to tylko on mi się skojarzył... I rzeczywiście, wryl się w pamięć... Chociaz bardziej go kojarzę z Szeregowca Rayana
1
@lionelmessigoat przepraszam...
0
Kurcze, dopiero włączyłem, patrzę 2-0, co jest, ale standardowo Real już strzela
0
@cris2706 tytuły będzie zdobywał w Realu. Już niedługo
0
@PaPo jeżeli mówimy o Markach jak John deere fendt czy case, to handlowców jest już sporo... Rynek się złamał, dużo używek rolnicy kupują... Nowe ciągniki ewentualnie na programy lub jeżeli jest mus... Zresztą płace też są średnie, na danej maszynie też szału z procentem od sprzedaży nie ma. Także zastanów się dobrze
0
@Destroyer_of_Worlds miałem podobny wpis zamieścić... Nasi mizeria straszna... Nawet patrząc na Real, to z ich składu większość stanowi trzon danej reprezentacji... A w Barcelonie? Każdy oklep albo z braku laku gra.
8
@shahman "ludzie w naszej firmie są różnymi osobami"
0
Ja podzielam zdanie tu komentujących, ale de Jong ma jeden mały problem... Głupio traci sporo piłek (nie mówię, że Busquets tego nie robi). Może brak koncentracji, nie wiem. Jeżeli to ogarnie, to da radę
0
@The_Man z tym claasem to też tak nie do końca, w sumie claas to składak, bo motory albo od jd albo nh, skrzynie i tylne mosty od MF, także ich bym dał na tym samym poziomie co df, premium wiadomo fendt czy jd. My mamy masseya 5611, to z 92-3 km na walku wykręciliśmy 117
0
@The_Man jak df się sprawuje?
0
@Kidd ostatnio kupiłem poekstrakcyjna śrutę sojowa po 3100 za tonę, ciekawe czy te strajki nie odbija się na cenie w PL
0
@The_Man jakim zestawem latasz?
0
@thorin 1.8 160 km Passat w benie, do 6,2 zszedłem najniżej, właśnie ok 90-100 na 6 biegu
0
Panowie, potrzebna pomoc, jestem w Turcji, więc nie działa mi c+ online. Da się obejść, żeby obejrzeć?
0
Aby tylko nie dostać oklepu, jak w latach poprzednich... Ewentualna Porażka będzie boleć, ale niech nie będzie kompromitacji... O nic więcej nie proszę
1
@DonMatteo901 i Pinto zakładający dziurę...
0
@mateusz1989VeB genialne!!
0
@P33ck wódka i kiełbasa, Polska to jest klasa!
0
@Ls0811 u nas są takie ziemie, że najlepiej siac kukurydzę... Na pszenicę i rzepaki nie ma dobrych gleb, zboża ogólnie słabo plonuja, bo sucho... Więc przy hodowli trawy, i to też siane często, lucerna i kukurydza
0
@Ls0811 kolega ostatnio wyliczał koszty dotyczące kukurydzy... Na 1 ha w tym momencie (jeżeli na wszystko usługi najmujesz) kosztów jest około 6 tys. Więc przy cenie 600 zł /t musisz ukosic minimum 10 ton z 1 ha,zeby wyjść na zero... W tym momencie w wielu miejscach w kraju rolnicy ukosza nie więcej niż 6-8 t. I gdzie tu kalkulacja?
2
Oglądałem tylko drugą połowę wczoraj i przyglądałem się Kounde w grze obronnej (oceniam go tylko za ten mecz, nie całościowo) i to była KATASTROFA... Ja rozumiem, że pierwszy mecz, stres, itd. Ale ten człowiek w polu karnym stał jak widły w gnoju. Zero reakcji na akcje City, obracał się tylko wokół własnej osi i tyle... Dla mnie ocena za ten mecz -1