0

@Kidd długo to nie trwało w BN. Aczkolwiek, jak zagrał te kilka meczów, to staty miał ładne

54

@masq jak dla mnie tylko Konfederacja

2

@PartidarioCatalan Zlatan to pasuje na księcia w Gumisiach

0

@KmN a ja myślę, że będziesz mógł mieć problem

2

Oczekuję tylko jednego od tej drużyny aktualnie: żeby nie zes*ali się metr przed kiblem... Mogą wygrać dwa puchary, muszą tylko grać swoje

0

@bartekvisca u mnie była policja, że ma zamknąć, ale właściciel powiedzial, że sanepid ma mu wystawić pismo podpierające się podstawą prawną, jeżeli nie, to mogą mu naskoczyc. Powiedział, że będzie otwarta siłka, ale organy państwowe zaczynają walczyć...

6

@Rastafarnianin jakie to prawdziwe... Muzyka idealnie dobrana, dla mnie kandydat do Oskara

0

Nie lubię żadnej drużyny z Madrytu, dlatego jeśli ich sędziowie ruch***, to nawet lepiej i śmieszniej

2

@Grubson06 nie trawie Jamesa, więc ciężko będzie się oglądało

0

@th@les w Unii jest ten problem, że jest wspólna polityka rolna i kraje nie mogą samodzielnie decydować o handlu swoimi produktami. Także sporo towaru przychodzi z Ukrainy, gdzie jest dobra ziemia i nie ma ograniczeń względem stosowania środków ochrony roślin. I później sie dziwić, że w Unii zakazują stosowania wielu środków chemicznych, żeby było eko, a ludzie i tak jedzą świństwo z Ukrainy, bo taniej i handlarz nie będzie kupował drogo, musi być tanio i dużo

0

@Progressive do BN chyba Aldridge trafił, tak?

9

@sawyer00 - proszę pana, czy ten autobus jedzie obok Pałacu Kultury?
- Mordo, on tamtędy zapier ***

0

@Kiko Dziękuję pięknie za pomoc

0

Spsuł mi się tel. Nie odpowiadają niektóre aplikacje. Ktoś pisał tu, że to aktualizacja androida, ale u mnie wyskakuje, że aktualizacja systemu jest ok i nie idzie nic z tym zrobić. Ktoś coś?

0

@Joe_Barbaro GTA 3, stronghold crusader, diablo 2

0

@miko1711 czekolada plus mięta

2

@Xxxbarca4ever prysznic raz gorący, raz zimny, na zmianę

6

Kiedyś może bym się wkurzał, że nie wykorzystał. Teraz stwierdzam, że Barcelona w tym miejscu jest głównie dzięki niemu. Za to panów na D i G bym wy*** w kosmos za to, że nie potrafią grać w piłkę i już dawno nie powinno tu ich być

0

@Encore o kurde, tego się nie spodziewałem. Brooklyn robi ekipe na All Star Game

0

Szczerze dla Barcelony to nieciekawie jeśli Atletico wygra, ale nigdy nie będę kibicował Realowi,zresztą Barcelona sama sobie winna, że tyle traci do Atl. Także niech wygrają i niech Gruby strzela

0

Ktoś ogląda MIL z LAC? żal patrzeć na te ciągłe próby trójek

1

@maroon to jest wszystko żenujące na max, ale przestałem się tym denerwować, bo nie ma sensu... Boję się jedynie, że partia przy korycie się zmieni, a kartonowe państwo pozostanie...

0

@RMS idź na siłkę, tam Ci ogarną wszystko, wystarczy że podasz podstawowe dane, dasz hajs a oni Cię zapiszą do danego związku i wydadzą licencje, ja mam taką w formie plastikowej, jak dowód czy karta bankowa

10

@LuisSalvano a ty żeś się filmów naoglądał i cwaniakujesz. W jednym z odcinków chyba pogromców mitów próbowali w ten sposób przebić oponę. Trzeba naprawdę dużo celności i masę nabojów, żeby przebić koło. Zresztą przebita opona nie spowoduje, że samochód przestanie jechać. W USA kobita byłaby odstrzelona, a policjantom nic by nie zrobili, jeszcze by medale dostali za uchronienie postronnych od tragedii (chociaż po tej dziczy z blm w stanach jest wszystko możliwe).

1

@Commando masz rację. Dembele to Dembele, ja jednak bardzo żałuję tego Coutinho. Zawsze go lubiłem i naprawdę fajnie grał w Live. Ale tam zawsze miał hektary wolnego, miejsce na kiwke, trochę sprintu i but na bramkę. U nas ustawi się pięciu typa w linii, napastnika brak i nie ma komu podać. Szkoda...

2

Nie oglądam za dużo meczów innych drużyn, aczkolwiek te, co akurat mam okazję zobaczyć, to nachodzi mnie jedna ważna refleksja. Rzadko kiedy widzę, żeby w meczu któraś z drużyn murowała się i stała w 11 na 30 m przed swoim polem karnym. W meczach z nami za to, wiele drużyn (oczywiście nie wszystkie) ostry pressing i murarka na całego, potem laga w przód i okazja bramkowa. Ja wiem, że sporo drużyn w ten sposób może wygrywać z Barceloną i nie dziwi mnie to. Ale jedna kwestia - zawodnicy, którzy przyszli do Barcelony w swoich byłych klubach mogli się rozpędzić z piłką, było więcej czasu na myślenie, co zrobić z piłką, w ogóle inna decyzyjność. W Barcelonie okrąży Cię kilku albo dobiegasz do pewnego miejsca na boisku i lipa, bo nawet nie ma centymetra miejsca na drybling czy podanie. Tutaj piję szczególnie do Coutinho i Dembele, ale innych też to dotyczy. Mimo wszystko, to wychodzi, że Barcelona to nadal drużyna, której się większość boi i każdy gra z respektem, bo otwarcie się grozi łomotem. Pozdro

54

Ze skrajności w skrajność, jak nie najgorszy start, to teraz super wyniki na wyjazdach. No nie może być spokojnie w tym klubie...

2

@Pawel13sz Iniesta, to był magiczny gracz

1

@ArterkHD myślę że jedynie prawa obrona i może środek ataku mogłyby być lepsze, na prawą np Trent, na napastnika Kane

2

@MesQueUnClub_87 cały dialog o czarnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?