0

@Rudi35 u nas w Kole masło w marketach prawie 7 zł, w sklepie firmowym mleczarni około 3.50...

0

@kamilos1214 te felgi z przodu będą brudniejsze od większej ilości resztek z klocków hamulcowych (w wielu autach tarcze są też na tylniej osi, ale większe klocki i tarcze są z przodu, więc, powinny felgi się różnic), przynajmniej ja tak miałem w swoim aucie, gdy zakładałem stalówki zimówki

0

ROWER
Panowie, potrzebuje porady. Chciałbym zacząć trochę jeździć na rowerze, a w temacie jestem zielony. Kwota 1,5-2 tys max, rower na asfalt jak i polne drogi. Kupić nowy czy rozglądać się za jakimś używanym? Co polecacie?

1

@kamill// ciekawy temat, taktyk!

0

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo dla mnie będzie na zawsze najlepszym zawodnikiem w historii futbolu, ponieważ potrafił cieszyć się grą i powodował, że ludziom szczęki spadały do podłogi... Dodatkowo, dzięki tym czarom, repr i Barcelona zdobywały największe tytuły

0

Powiedzcie mi, czy są się odzyskać dane z tego niżej opisanego dysku twardego?
Miałem lapka kiedyś, ale wolno chodził, więc wyładowywalem się na nim i naparzalem łapą w niego, a pech chciał że uderzenie padło na miejsce dysku. Po jakimś czasie twardziel siadł, ROZKRĘCIŁEM go, myślałem że naprawie go ale no ch*** się znałem. Zanioslem go do komputerowego ale powiedzieli że się nie da naprawić. Ten dysk już leży kilka lat w biurku. Czy da się coś zrobić czy wywalić i nie robić sobie nadziei?

1

@BarcaInfo a kim jest Toni Nadal? To jakaś wyrocznia? Wg mnie to już powoli nudne sie robi pytanie każdego typa, kto jest najlepszy...

0

@tristan87 Jarosław Psikuta, człowiek z miasta, ma mój głos!

0

@TheNekro94 w sumie żaden rząd nie pomagał rolnikom, wręcz przeciwnie, wszyscy rzucają kłody pod nogi... Ale propaganda standardowo mówi co innego. Zresztą, uważam że gdyby nie dopłaty, to prawdziwy sumienni rolnicy daliby sobie doskonale radę. Tylko ceny płodów musiałyby być adekwatne do włożonej pracy. A teraz jest tak - wszystko w sklepach drogie, rolnik sprzedaje tanio (dopłaty niby mają rekompensować to), w TV propaganda ze na wsi eldorado, ludzie plują na rolnikow, bo oni mają tak wspaniale, bo unia daje, itd, dopłaty właściwie biorą ci, co gospodarstwa wydzierżawili albo ci co z rolnictwem nie mają nic wspólnego...

0

@Mns21 po obejrzeniu tych powtórek: WOW! prawie że idealny strzał

1

@kamilos1214 jeżeli samochód ma 4 cylindry, to będą 4 świece, mówimy oczywiście o autach benzynowych. Nie, filtr powietrza to filtr przez który przechodzi powietrze, które następnie jest wbijane razem z paliwem do cylindrów przez zawory. Filtr kabinowy, inaczej przeciwpyłkowy, ma zadanie czyścić powietrze, które jest wdmuchiwane przez wentylator do kabiny. Filtr powietrza znajduje się pod maską w obudowie plastikowej, kabinowy często jest schowany pod deska rozdzielczą na miejscu pasażera

1

@darek60 nie muszę słuchać radia z Torunia, żeby wyciągać wnioski z tego, co dzieje się wokół mnie. Ja pracuję w rolnictwie i doskonale wiem, jak wygląda dochodzenie do majątku. Mało to takich, co za psi grosz przejęli wielkie gospodarstwa, bo za komuny byli dyrektorami lub księgowymi w tych gospodarstwach? Ludzie życie poświęcali pracy, dorobili się tylko garba, a taki lamus, co życie komuna mu uratowała, teraz jest posiadaczem kikulset ha. Wszędzie tak było, tzn w każdej gałęzi gospodarki

0

@alegre84 to w takim przypadku co cie interesuje skąd mam na auto i na paliwo? A po drugie kim ty jesteś, żeby mnie obrażać?

0

@alegre84 nikt nie zmusza do korzystania z autostrady... Ludzie, trzymajcie mnie... Albo gościu nie masz prawka, albo nigdy nie musiałeś korzystać z A2. W Europie jeżdżą za psi grosz po eleganckich drogach, a my za przejazd od nowego Tomyśla do Konina musimu zabulić 20 zł za bramkę (nie pamiętam czy są trzy czy cztery). No ale jak tatuś z rządzącymi zrobili wielki przewał, to teraz panią Dominikę stać, żeby rzucać milionami i tworzyć wizerunek zatroskanej o Polaków... No tak, Polacy akurat sami sobie zasponsorowali te maseczki, tylko pieniążki zrobiły koło

1

@Mns21 Znowu pojawił się ranking Reporterów Bez Granic i znowu to samo. "Polska spada w rankingu wolności prasy!!!!"

Nie chce nam się nawet przypominać sytuacji ze sprzedażą Rz pod śmietnikiem czy akcji ABW w siedzibie Wprost. Przypomnimy tylko, jak ten ranking powstaje.

A dzieje się to tak, że RSF rozsyłają ankiety do poszczególnych krajów, w których dziennikarze sami odpowiadają na pytania o wolność prasy w ich kraju.

Więc już na wstępie - nie jest to jakiś ranking liczony według obiektywnych wskaźników, takich samych dla całego świata - lecz jedynie subiektywne opinie dziennikarzy z poszczególnych krajów.

Ale idziemy dalej.
Kto konkretnie odpowiada? Tego RSF nie ujawnia. To może choć dowiemy się jakie redakcje? Tego też nie wiadomo, choć wielokrotnie, m.in. my na Twitterze pytaliśmy o to RSF dokładnie trzy lata temu, niestety bez odpowiedzi.

Wielu dziennikarzy tak zwanej prawej strony (m.in. Piotr Semka czy Marcin Makowski) informowało, że nigdy nie widzieli na oczy tych ankiet, po prostu nie zostali do nich zapraszani. Nikogo z Do Rzeczy, Sieci, Gościa Niedzielnego, wpolityce i wielu innych. O TVP, Gazecie Polskiej, Polskim Radiu czy Radiu Maryja nawet nie ma co wspominać.
Wiemy natomiast, że z lewicowych mediów brano nawet faceta, który... czyta niusy w TOK FM(!) Sam się kiedyś tym pochwalił pan Adam Ozga na Twitterze. Zorientował się, że ujawnił dość tajemną wiedzę i po jakimś czasie tweeta skasował.

Czyli wiemy już, że nie ma żadnych dziennikarzy z niektórych mediów, nawet redaktorów naczelnych, a z innych jest ich tak wielu, że aby wypełnić jakąś normę ilościową bierze się tam dosłownie wszystkich. Bo skoro jest czytacz informacji, to brakuje chyba tylko sprzątaczek.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy przyjąć, że ranking Reporterów Bez Granic, tradycyjnie już, nie powstaje gdzieś obiektywnie na zachodzie, lecz według opinii własnych redaktorów Wyborczej, TOK FM, pewnie Newsweeka, może TVN24 i innych.

Czy kogoś może to dziwić, skoro na stronie RSF możemy przeczytać, że w tzw. Emeritus Board z Polski jest jedno nazwisko? Tak, zgadliście. Adam Michnik.

Czy zatem ranking RSF powstaje w oparciu o ludzi, których on sam wskazuje?
Bo jak inaczej wyjaśnić spadek o kilkadziesiąt miejsc w przeciągu roku, gdzie nic się nie wydarzyło, żadnej gazety nie zamknięto, żadnego dziennikarza nie aresztowano, jedyne co się zmieniło to zarząd TVP oraz finansowanie mediów ze spółek skarbu państwa. Jak taki nagły spadek w rankingu wyjaśnić, jeśli nie właśnie tym co zawsze? Chęcią nasrania do własnego gniazda, bo rządzi kto inny niż chciałby Pan Adam i jego koledzy? "Ty, weź tam w ankiecie zaznaczaj wszystko co najgorsze, że zamordyzm, że nie mamy wolnych mediów". A potem w tych zniewolonych mediach ten ranking o tym jak są zniewolone... wszędzie się pojawia ????

Jeśli się mylimy, czekamy na odpowiedź, bo spytaliśmy RSF jeszcze raz.
Zapytajcie też, może się dowiemy jak ten ranking powstaje i kto go tak właściwie tworzy.
Źródło żelazna logika na fb

1

@johny1212 taktyka 3-5-8 i banda ch*** - klasyg!

2

@Chakalaka z tym węglem jest jedna wielka patologia... Jak Polska kupuje węgiel z kolumbii, Rosji, itp to po co nasz wydobywać i dopłacać jeszcze z naszych podatkowe do utrzymania? Zasypać, zaorać albo sprzedać w piz ** i będzie spokój

6

Czyli wszystkie Alenie, Puiqi, Collada nadają się co najwyżej do Getafe...

2

@BarcaInfo Ballack - to był największy ch*** (tu pada dużo niecenzuralnych słów)

1

@krissu8 dla mnie sytuacja jest jasna - jesteście jeszcze młodzi, studia, nie mieszkacie razem, rzadko się widujecie, tego typu wiadomości od kolegi... Trochę mi zatrąca zdradą i po prostu szukaniem nowych rozrywek, doznań...

0

@DaPi bramka Aguero... Przy 2-1 dla WBA wyłączyłem mecz i stwierdziłem, że nie oglądam, szkoda czasu...

0

@mikiiki my graliśmy na hali, liga amatorska... Po pierwszych meczach kumpel powiedział, że prezydent zginął, przez kilka minut myśleliśmy że jaja sobie robi...

7

Komentarz usunięty

0

@Hiacynk czytam to i w głowie mam tą scenę z ich głosami xD

0

@ranger3120 przed tym szałem z epidemia takie gumy za 3 dychy kupiłem

3

@student97r na allegro 150 zł za paczkę rękawiczek, przed epidemia 20 zł w sklepie. Takim śmieciom życzę jak najgorzej

0

@fcb710 Krzysiu Radzikowski jest dobry

1

@Kozinho. To kolego powiem Ci tak - na Twoim miejscu nie zmieniałbym. A dlatego, bo ja miałem i mam bardzo bardzo podobnie. Miałem różne kobiety, wszystkie mi dawały jak chciałem i kiedy chciałem, każda była inna, ale raczej to były bardzo ładne dziewczyny i z czasem też szukałem czegoś innego. Nudziła mnie moja laska, brak ochoty, unikanie seksu itd. Ale z inną bym nie wychodził z łóżka. Z każdą ta sama historia. Doszedłem do wniosku, że suma sumarom muszę się ogarnąć i pogodzić ze zawsze taki będę, trzeba nauczyć się żyć z tym i trzymać jednej kobiety. A skoro jest dla Ciebie przyjaciółka, dogadujesz się z nią, zawsze Cię wspierała, podoba Ci się, to nie szukaj innej, bo lepiej nie trafisz, a nie wiesz też czy w ogóle znalazłbyś inna. Ale to Twoje życie mordo, także życzę Ci tylko mądrych decyzji, bo życie można sobie bardzo szybko i łatwo zepsuć i czasami można już go nie naprawic...

0

@Kozinho. Tak jak kolega wyżej. Jak z innymi kobietami? Czy tu jest inaczej względem ochoty na seks? I dlaczego nie postrzegasz jej jako kobiety, nie ubiera się seksownie, nie stara się w łóżku, nie chce seksu, czy to tylko z Twojej strony tak? Bo nie ukrywajmy, dla faceta udane pożycie łóżkowe to bardzo dużo w związku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?