mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@creative7 uszczelka pod głowicą ... brrrrr
1
Dyskusja pt.: czy Alba aktualnie nadaje się na LO w Barcelonie? Dla mnie ogólnie Alba jako obrońca jest bardzo przeciętny... Do asyst nic nie mam, jednak to bardziej rola skrzydłowego niż obrońcy. Jego atutem jest szybkość i technika, ale ustawiać się od jakiegoś czasu nie potrafi, szczególnie przy kontrach przeciwników. Poprzedni sezon grał przyzwoicie i zawalił w dwóch najważniejszych meczach na samym końcu. I ogólnie wniosek jeszcze jeden: stara gwardia od jakiegoś czasu gra parodie + młodzi nie potrafią się wkomponować lub po prostu są za słabi...
0
Echh, strasznie jałowy ten czas od ostatnich meczów Barcy w zeszłym sezonie. Przerwa letnia, parodie z Neyem, jako taki sezon przygotowawczy, chociaż to rzadko jest miarodajne względem sezonu zasadniczego, pierwsze bardzo słabe kolejki, teraz przerwa repr. Meczów w innych ligach nie miałem czasu oglądać (jak nie żniwa to kukurydza). Dlatego nadal słabo to wszystko wygląda...
0
@Pitera27 rolnik sam w dolinie
1
@SHIBA wydaje mi się ze człowiek jeszcze mało wie na temat organizmów żywych, patrząc na ogrom powierzchni planety, szczególnie te głębiny oceaniczne...
0
@D10SLEO dupeczki z deskami klozetowymi jako naszyjnikami
2
@Misiu1986 w toalecie czasami jest dużo mniej bakterii niż w innych pomieszczeniach
1
@IronSanHybrid widzę ze cały ten semafor idzie w zaparte... dlaczego do k*** nędzy tacy ludzie się wypowiadają zawsze na temat, o którym nie maja pojęcia...
6
@seneridex gratuluje decyzji, obyś znalazł szybko coś fajnego na weekendy!
1
@IronSanHybrid to je złoto !!
0
Na razie ładnie to wyglada, aby tak dalej !
0
@Cvzx niby tak, ale świat widział już różne sytuacje :D
0
Ja dzisiaj tylko chciałbym, żeby po meczu nie trzeba było użyć sentencji: „Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził”... I mam nadzieje, ze nie będę żałował, ze zamiast iść na imprezę, zostałem w domu i ponownie obejrzałem meczyk
0
@kkbarca Ansu szedł ze swoim bratem czy synem???
0
Komentarz usunięty
0
@replikant a mi wręcz przeciwnie, mi się pani Paulina bardzo podoba, lubię duże biusty. Wole jak kobieta z wagą jest trochę na plus, niż na minus, oczywiście wszystko w granicach dobrego smaku, bez skrajności. Wiec szczerze żałuje, ze tylko takie zdjęcie się pojawiło.
1
@NeroTFP szanuję bardzo! Widać, ze profesjonalizm pełna gębą!
0
@jacobFCB i takich ludzi szanuje, gdybym mógł, polałbym wódeczki za zdrowie Pana Jakuba
0
@seba1324 6 dni wolnych... kurde stary, ja bym oszalał chyba przy takiej ilości wolnego czasu... i mówię to zupełnie poważnie
0
@Maker0 rozumiem rozgoryczenie, uważam tak samo. Ale tak, czy siak, wszystko obraca się tylko wokół hajsu i chcemy, czy nie, to i tak nie mamy wpływu na cokolwiek związanego z klubem, wiec lepiej się wyluzować i po prostu oglądać piłkę dla samej przyjemności :)
1
@ksobi zgadzam się. Wg mnie to wynika z tego, ze piłkę traktuje sie czasami jak jakaś część życia oderwana od rzeczywistości , ze wszyscy związani ze sportem żyją w jakiejś bajce, gdzie dzieją się cuda. A przecież to wszyscy ludzie: jeden lubi gorzałkę, jednego kobieta wkurwia, inny zaś trzepie do zdjec Geslerowej. Wiadomo, do każdego można mieć pretensje, ale to nadal tylko sport i rozrywka dla gawiedzi
40
Komicznie to wszystko wyglada :) w trakcie presezonu po pierwszym meczu z Napoli: ch** nie drużyna, koniec świata, nic nie wygramy... po meczu drugim z Napoli: ale pięknie gramy, to jest ekipa, idziemy po tryplet. Przed meczem z Athleticiem: ale mamy szeroka kadrę, Dembele wreszcie odpali, Neymar niech kisnie w PSG, trzeba sprzedać pol składu. Po tym meczu i kontuzji Dembele: koniec sezonu, Real wszystko wygra, oprócz Messiego i Matsa wszyscy do sprzedania.... Sam się przyznaje, tez bardzo często się wkurzam, emocjonuje i pisze co mi ślina na język przyniesie, ale przez te kilkanaście lat jako kibic, nauczyłem się jednego: z niektórymi osadami trzeba się wstrzymać do czerwca. A resztą nie denerwować, bo to nic nie daje. A piłkarzyki często w dupie maja kibiców i kluby - idą do roboty, dostają niewyobrazalny hajs i tyle. Mało teraz się przejmują, grają czy nie. Zreszta piłka to rozrywka, nic więcej :)
1
@Atk mi tez, i wszystko jest duze
0
Jak myślicie, czy Liverpool będzie tak mocny, jak w zeszłym sezonie?
1
@SeeleyBooth jakaś Ameryka Środkowa, ale bez owadów, robaków i tornad
0
Najlepiej jakby Neymar pozostał w PSG... Barcelony wydaje mi się, ze nie stać na transfer, wiec w grze pozostanie tylko Real. A wtedy tak naprawdę dowiemy się , czy Ney zrozumiał błąd i teraz chciałby wrócić, czy po prostu jest łasy na hajs i wygodne życie. Wcześniej uważałem, ze warto go pozyskać, a teraz widzę, ze stał się on wielkim problemem Barcelony...
1
@Fenelon haha, to Ci się udało. Pozdrawiam!!
0
@IronSanHybrid ostatnio sytuacja, kolega jechał traktorem z maszyną, wrzucił kierunek i zaczął skręcać w lewo na krzyżówce (z głównej na podporządkowana)... gdy skręcał, typ NA SKRZYŻOWANIU w beemwu zaczął go wyprzedzać... efekt:b BMW walnęło w przednie koło traktora, skasowało znak i dzwon na drzewie, w traktorze straty gdzieś strzelam na 40 tys
1
@damian777 oglądając na instagramie bramki z treningów ( te ładne) , to praktycznie zawsze przy strzelającym był Alba... wiadomo trening, ale jakieś założenia taktyczne i podstawy piłkarskie jednak wypadałoby ogarniac
0
@ksobi tylko szary hugo boss