mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kozinho. To kolego powiem Ci tak - na Twoim miejscu nie zmieniałbym. A dlatego, bo ja miałem i mam bardzo bardzo podobnie. Miałem różne kobiety, wszystkie mi dawały jak chciałem i kiedy chciałem, każda była inna, ale raczej to były bardzo ładne dziewczyny i z czasem też szukałem czegoś innego. Nudziła mnie moja laska, brak ochoty, unikanie seksu itd. Ale z inną bym nie wychodził z łóżka. Z każdą ta sama historia. Doszedłem do wniosku, że suma sumarom muszę się ogarnąć i pogodzić ze zawsze taki będę, trzeba nauczyć się żyć z tym i trzymać jednej kobiety. A skoro jest dla Ciebie przyjaciółka, dogadujesz się z nią, zawsze Cię wspierała, podoba Ci się, to nie szukaj innej, bo lepiej nie trafisz, a nie wiesz też czy w ogóle znalazłbyś inna. Ale to Twoje życie mordo, także życzę Ci tylko mądrych decyzji, bo życie można sobie bardzo szybko i łatwo zepsuć i czasami można już go nie naprawic...
0
@Kozinho. Tak jak kolega wyżej. Jak z innymi kobietami? Czy tu jest inaczej względem ochoty na seks? I dlaczego nie postrzegasz jej jako kobiety, nie ubiera się seksownie, nie stara się w łóżku, nie chce seksu, czy to tylko z Twojej strony tak? Bo nie ukrywajmy, dla faceta udane pożycie łóżkowe to bardzo dużo w związku
0
@TheNekro94 kabaret Otto?
0
Semedo dla mnie moze zostać jako zmiennik, chyba że ktoś sypnie hajsem. Ale jako pierwszy PO powinien być ktoś konkretny, bo Emerson to poziom Firpo...
1
@Tuc Ziomek, świetna robota! Aby tak dalej!
0
@Majkel34 nareszcie jakieś wartościowe informacje, piąteczka mordo!
0
@clyde na canal plus.
15
6 minuta i Abidal już prostopadła piła... Ale aktualna Barcelona w porównaniu do sezonu 2009 to leszcze...
0
@nioton taktyk!
0
@mercurial2000 tyle czasu na ręcznym...
0
A jak moja dziewczyna mieszka 70km ode mniej, to jak jest, mogę ją odwiedzić czy nie?
0
@MichalZZZ gigi d'agostino? Moze idź tym tropem
0
Po poprzednich historiach grajków nie spodziewam się po nim niczego ponad przeciętność... Ale to tylko gdybanie
1
@koksik2700 zabolało...
0
@AmigoBlancos Carlos, Varane, Figo??
0
@Geble kolego, nie siej propagandy, że to rolnik podnosi ceny!
https://www.topagrar.pl/articles/aktualnosci/efekt-koronawirusa-ceny-produktow-rolnych-w-dol-ceny-w-sklepach-w-gore/
0
@kuz a ja się będę cieszył z majstra. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Inni wygrywali ligi mistrzów po błędach sędziego i co z tego? Tytuł to tytuł
1
@bartekmess ja też Koło, tzn 5 km od Koła :D
3
@Zbyszko z Bogdańca najlepsze co dziś przeczytałem xD
2
@IronSanHybrid nawet szkoda slow, zeby takie cos komentowac
0
Dlatego ze był piłkarzem, to z wiedzą i wykształceniem u niego na bakier
3
Ale Dziekanowski płacze o to Atletico... żenujące to jest
0
@barteggg08 o te akcje w Turcji z nożem bodajże
11
Płaci się hajs Ardzie, a typ nie gra. Po części mogę zrozumieć, ze nie gra przez swoje wybryki, co stoi w sprzeczności z wizerunkiem i marketingiem klubu, ale jakby nie patrzeć, to mógłby coś pomoc przy takich brakach...
0
@matirix20 a podobno biali nie potrafią latać
0
@Colon 2015 to Mats-Alves, Pique, Puyol, Alba - Sergio, Rakitic, Iniesta- Ney, Suarez, Messi. Tylko tego Puyola pewny nie jestem
PS a no tak, nie Puyol tylko Mascherano...
0
@AlwaysBlaugrana szczerze to praktycznie trzeba kupić pół składu, bo wszędzie są wielkie dziury lub zawodnicy wiekowi
5
Oglądam mecz Bayernu i takie myśli mnie naszły - każdy wielki klub ma jakieś braki kadrowe lub potrzebuje wymiany pokoleniowej na danej pozycji. Mniejszej lub większej. Jednak tragedii nie ma. A w Barcelonie jest jedna wielka patologia... Bramka - tu jest w miarę ok, chociaż Neto ciagle kontuzje, a jak gra to słabo. PO- tu już wszystko powiedziano o Roberto i Semedo, LO- Alba bez formy, to samo Firpo. SO - starszy Pique, niepewny Lenglet i wiecznie kontuzjowany Umtiti... Todibo na wypożyczeniu... Pomoc - praktycznie wszyscy bez formy i kondycji, dodatkowo drewniany Rakitic, stary Sergio i Vidal... Atak - kontuzjowany Suarez, Fati jednak jeszcze za młody, Griezmann, który nie pokazuje pełni umiejętności, Dembele.......... i Messi. Przecież to jest niepojęte, ze w klubie piłkarskim z największym budżetem na świecie, większość podst 11 jest do wymiany... każda pozycja jest bardzo słabo obsadzona lub wiekowa... A co roku transfery za ponad 100 baniek lub z kapelusza jak ten ostatni. Nawet te niby spoko transfery, jak De Jong, tez jak na razie niewypały... Słabo to wyglada
0
Dobra, chłopaka kupili, wydali nie nasz hajs, wiec pozostaje nam na luziku leżeć przed tv i oglądać meczyk. A gościowi niech się wiedzie jak najlepiej!! Ważne żeby był zdrowy, wtedy da kilka razy więcej od siebie niż kilkukrotnie droższy Dembele
0
@pinasmeister dla mnie to był napadzior idealny. Wyobrażam sobie tamtego Adriano w aktualnej Barcelonie... morderstwo bramkarza zza pola karnego