1

@Kozinho. To kolego powiem Ci tak - na Twoim miejscu nie zmieniałbym. A dlatego, bo ja miałem i mam bardzo bardzo podobnie. Miałem różne kobiety, wszystkie mi dawały jak chciałem i kiedy chciałem, każda była inna, ale raczej to były bardzo ładne dziewczyny i z czasem też szukałem czegoś innego. Nudziła mnie moja laska, brak ochoty, unikanie seksu itd. Ale z inną bym nie wychodził z łóżka. Z każdą ta sama historia. Doszedłem do wniosku, że suma sumarom muszę się ogarnąć i pogodzić ze zawsze taki będę, trzeba nauczyć się żyć z tym i trzymać jednej kobiety. A skoro jest dla Ciebie przyjaciółka, dogadujesz się z nią, zawsze Cię wspierała, podoba Ci się, to nie szukaj innej, bo lepiej nie trafisz, a nie wiesz też czy w ogóle znalazłbyś inna. Ale to Twoje życie mordo, także życzę Ci tylko mądrych decyzji, bo życie można sobie bardzo szybko i łatwo zepsuć i czasami można już go nie naprawic...

0

@Kozinho. Tak jak kolega wyżej. Jak z innymi kobietami? Czy tu jest inaczej względem ochoty na seks? I dlaczego nie postrzegasz jej jako kobiety, nie ubiera się seksownie, nie stara się w łóżku, nie chce seksu, czy to tylko z Twojej strony tak? Bo nie ukrywajmy, dla faceta udane pożycie łóżkowe to bardzo dużo w związku

0

@TheNekro94 kabaret Otto?

0

Semedo dla mnie moze zostać jako zmiennik, chyba że ktoś sypnie hajsem. Ale jako pierwszy PO powinien być ktoś konkretny, bo Emerson to poziom Firpo...

1

@Tuc Ziomek, świetna robota! Aby tak dalej!

0

@Majkel34 nareszcie jakieś wartościowe informacje, piąteczka mordo!

0

@clyde na canal plus.

15

6 minuta i Abidal już prostopadła piła... Ale aktualna Barcelona w porównaniu do sezonu 2009 to leszcze...

0

@nioton taktyk!

0

@mercurial2000 tyle czasu na ręcznym...

0

A jak moja dziewczyna mieszka 70km ode mniej, to jak jest, mogę ją odwiedzić czy nie?

0

@MichalZZZ gigi d'agostino? Moze idź tym tropem

0

Po poprzednich historiach grajków nie spodziewam się po nim niczego ponad przeciętność... Ale to tylko gdybanie

1

@koksik2700 zabolało...

0

@AmigoBlancos Carlos, Varane, Figo??

0

@kuz a ja się będę cieszył z majstra. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Inni wygrywali ligi mistrzów po błędach sędziego i co z tego? Tytuł to tytuł

1

@bartekmess ja też Koło, tzn 5 km od Koła :D

3

@Zbyszko z Bogdańca najlepsze co dziś przeczytałem xD

2

@IronSanHybrid nawet szkoda slow, zeby takie cos komentowac

0

Dlatego ze był piłkarzem, to z wiedzą i wykształceniem u niego na bakier

3

Ale Dziekanowski płacze o to Atletico... żenujące to jest

0

@barteggg08 o te akcje w Turcji z nożem bodajże

11

Płaci się hajs Ardzie, a typ nie gra. Po części mogę zrozumieć, ze nie gra przez swoje wybryki, co stoi w sprzeczności z wizerunkiem i marketingiem klubu, ale jakby nie patrzeć, to mógłby coś pomoc przy takich brakach...

0

@matirix20 a podobno biali nie potrafią latać

0

@Colon 2015 to Mats-Alves, Pique, Puyol, Alba - Sergio, Rakitic, Iniesta- Ney, Suarez, Messi. Tylko tego Puyola pewny nie jestem
PS a no tak, nie Puyol tylko Mascherano...

0

@AlwaysBlaugrana szczerze to praktycznie trzeba kupić pół składu, bo wszędzie są wielkie dziury lub zawodnicy wiekowi

5

Oglądam mecz Bayernu i takie myśli mnie naszły - każdy wielki klub ma jakieś braki kadrowe lub potrzebuje wymiany pokoleniowej na danej pozycji. Mniejszej lub większej. Jednak tragedii nie ma. A w Barcelonie jest jedna wielka patologia... Bramka - tu jest w miarę ok, chociaż Neto ciagle kontuzje, a jak gra to słabo. PO- tu już wszystko powiedziano o Roberto i Semedo, LO- Alba bez formy, to samo Firpo. SO - starszy Pique, niepewny Lenglet i wiecznie kontuzjowany Umtiti... Todibo na wypożyczeniu... Pomoc - praktycznie wszyscy bez formy i kondycji, dodatkowo drewniany Rakitic, stary Sergio i Vidal... Atak - kontuzjowany Suarez, Fati jednak jeszcze za młody, Griezmann, który nie pokazuje pełni umiejętności, Dembele.......... i Messi. Przecież to jest niepojęte, ze w klubie piłkarskim z największym budżetem na świecie, większość podst 11 jest do wymiany... każda pozycja jest bardzo słabo obsadzona lub wiekowa... A co roku transfery za ponad 100 baniek lub z kapelusza jak ten ostatni. Nawet te niby spoko transfery, jak De Jong, tez jak na razie niewypały... Słabo to wyglada

0

Dobra, chłopaka kupili, wydali nie nasz hajs, wiec pozostaje nam na luziku leżeć przed tv i oglądać meczyk. A gościowi niech się wiedzie jak najlepiej!! Ważne żeby był zdrowy, wtedy da kilka razy więcej od siebie niż kilkukrotnie droższy Dembele

0

@pinasmeister dla mnie to był napadzior idealny. Wyobrażam sobie tamtego Adriano w aktualnej Barcelonie... morderstwo bramkarza zza pola karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?