0

@RomanHoffer wg mnie 1200 to nie jest mocno dużo, więc chyba bym przebalowal, tzn najlepiej wydał na jakiś wyjazd

0

@gumaz 4, ale zdecydowanie ocenę podbija dobre zdrowie

14

@MESSIah16 to gadanie o Suarezie powoli staje się powodem do wymiotów. Suarez odszedł do AM i koniec tematu. Był wiekowy, pobierał ogromną pensję. Czy pod względem sportowym to był dobry ruch, zobaczymy na koniec sezonu. Ale z Luisem temat zakończony, finito, The end.

0

Panowie, pytanie.
Wchodzą na rynek nowe konsole, więc te starsze modele chyba są za fajny hajs. Chciałbym sobie zakupić coś, żeby od czasu do czasu zrelaksować się i popykac na konsoli. Którą konsole polecacie i dlaczego? Nie ukrywam, że chyba kasa jest w tym najważniejsza

1

@AnnaMarianna żeby miała proporcjonalną figurę

17

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Mati90fcb to jest wszystko do wykonania tylko jest jeden zasadniczy problem - nie da się pozbyć tych niektórych z klubu... Miała być rewolucja, a jak na razie sprzedano Rakitica i może Vidala, a co z resztą?

5

@bartoszekkk cieszy mnie bardzo ta wiadomość. Wg mnie Filip bardzo sympatyczny typ, oby mu się udało w Barcelonie, bo umiejętności do tego ma

6

Czyli tak: Messi zostanie, Barto out co się równa Koeman out. Leśne dziadki zostają, bo nie ma kto rewolucji przeprowadzić. Do wyborów klubem rzadzi wiceprezydent. Wybory w połowie sezonu, przychodzi np Font, czyli Xavi w połowie sezonu trenerem.... Przecież to jest tragiczny cyrk. Od razu mówię, uważam że Bartomeu powinien odejść, ale czas na to był, teraz po ptakach. Lepiej poczekać już do wyborów i budować wszystko na spokojnie. Jeżeli okaże się że ekipa z Messim na czele obali prezydenta, to klub nie powinien się nazywać FC Barcelona tylko FC Messi. Wg mnie najważniejszy jest klub. A piłkarze przez kilka ostatnich lat w lidze mistrzów pokazali, jak bardzo im zależy... Dlatego wg mnie albo grubo albo wcale. Albo wywalić dziadków, albo nadal trzymać stara ekipę i mówić, że nic się nie stało

0

@Shapiro ja się cieszę, że jest taki chłopak na stronie co ogarnia wszystkie te informacje. Ja nie mam czasu na częste przeglądanie neta, a wystarczy, że zobaczę na rambli jego avatar i juz wszystko mam na bieżąco. A strona w sumie tylko potrzebna do śledzenia La rambli

0

@PatrychoO sprawdź sobie koszulki pitbulla, wg mnie bardzo ładne i w miarę normalnej cenie

0

@Hiacynk Dida, Ronaldo,?, Gattuso, Vieri, del Piero, Maldini, Trezeguet,?,?, Buffon i Maradona

2

@damianex10 te żółte piękne koszulki... Cudo!

1

@NeroTFP karny Messiego w LM przeciwko Chelsea chyba w 2012 roku

5

@MichalZZZ Scarlett Johansson i wszystko jasne

0

Czy to Sabadell jest mocne? Jakie szanse mają chłopaki z ekipy B? I grają gdzieś na neutralnym terenie czy wyjazd, czy u siebie?

6

Ile przyznano Barcelonie rzutów karnych w tym sezonie i jak to wygląda w porównaniu do innych topowych zespołów z top 5?

1

@fcbarcafan19 jego dźwięk to poezja

1

@BarcaInfo okiwał trzech, zasuwa do przodu i czeka na przeciwników, żeby ich ponownie objechać

0

@SonBarcaGoku bo to niedobra jest, lepiej o tem nie wspominać...

0

@PanZagadka bo mam CBSe lemon, to szczerze, nie idzie tego pić, wykręca gębę, za cierpkie dla mnie

0

Panowie, Yerba Mate Green, ktos pił? Polecacie, nie polecacie?

0

@Mathew86 gdzieś się spotkałem z opinią, że ta Pani już od dawna była zdeklarowanym obrońcą w kwestii posiadania broni, ale czy tak rzeczywiście jest, to nie wiem, ktoś coś więcej wie?

0

Patrząc na grę Barcelony i City, to tylko bramkę mamy lepiej obstawioną i może środek obrony, no i Messiego - reszta pozostaje milczeniem...

0

Jak tam bazar aktualnie?

0

Mecz oglądam od 25 minuty - jednym słowem "masakra"!!!

0

@kamilos1214 a może też chodzi o to, że kierunkowskazy tylne w USA nie są pomarańczowe, tylko czerwone?

0

@Jaca27 a skąd kolega jest?

0

@itmustbejoke po prostu trzeba pokazać jaja i wygrać wszystko. Real nie odpuści i wątpię że gdzieś zgubi punkty

1

O kur **, gol!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?