mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanHoffer wg mnie 1200 to nie jest mocno dużo, więc chyba bym przebalowal, tzn najlepiej wydał na jakiś wyjazd
0
@gumaz 4, ale zdecydowanie ocenę podbija dobre zdrowie
14
@MESSIah16 to gadanie o Suarezie powoli staje się powodem do wymiotów. Suarez odszedł do AM i koniec tematu. Był wiekowy, pobierał ogromną pensję. Czy pod względem sportowym to był dobry ruch, zobaczymy na koniec sezonu. Ale z Luisem temat zakończony, finito, The end.
0
Panowie, pytanie.
Wchodzą na rynek nowe konsole, więc te starsze modele chyba są za fajny hajs. Chciałbym sobie zakupić coś, żeby od czasu do czasu zrelaksować się i popykac na konsoli. Którą konsole polecacie i dlaczego? Nie ukrywam, że chyba kasa jest w tym najważniejsza
1
@AnnaMarianna żeby miała proporcjonalną figurę
17
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Mati90fcb to jest wszystko do wykonania tylko jest jeden zasadniczy problem - nie da się pozbyć tych niektórych z klubu... Miała być rewolucja, a jak na razie sprzedano Rakitica i może Vidala, a co z resztą?
5
@bartoszekkk cieszy mnie bardzo ta wiadomość. Wg mnie Filip bardzo sympatyczny typ, oby mu się udało w Barcelonie, bo umiejętności do tego ma
6
Czyli tak: Messi zostanie, Barto out co się równa Koeman out. Leśne dziadki zostają, bo nie ma kto rewolucji przeprowadzić. Do wyborów klubem rzadzi wiceprezydent. Wybory w połowie sezonu, przychodzi np Font, czyli Xavi w połowie sezonu trenerem.... Przecież to jest tragiczny cyrk. Od razu mówię, uważam że Bartomeu powinien odejść, ale czas na to był, teraz po ptakach. Lepiej poczekać już do wyborów i budować wszystko na spokojnie. Jeżeli okaże się że ekipa z Messim na czele obali prezydenta, to klub nie powinien się nazywać FC Barcelona tylko FC Messi. Wg mnie najważniejszy jest klub. A piłkarze przez kilka ostatnich lat w lidze mistrzów pokazali, jak bardzo im zależy... Dlatego wg mnie albo grubo albo wcale. Albo wywalić dziadków, albo nadal trzymać stara ekipę i mówić, że nic się nie stało
0
@Shapiro ja się cieszę, że jest taki chłopak na stronie co ogarnia wszystkie te informacje. Ja nie mam czasu na częste przeglądanie neta, a wystarczy, że zobaczę na rambli jego avatar i juz wszystko mam na bieżąco. A strona w sumie tylko potrzebna do śledzenia La rambli
0
@PatrychoO sprawdź sobie koszulki pitbulla, wg mnie bardzo ładne i w miarę normalnej cenie
0
@Hiacynk Dida, Ronaldo,?, Gattuso, Vieri, del Piero, Maldini, Trezeguet,?,?, Buffon i Maradona
2
@damianex10 te żółte piękne koszulki... Cudo!
1
@NeroTFP karny Messiego w LM przeciwko Chelsea chyba w 2012 roku
5
@MichalZZZ Scarlett Johansson i wszystko jasne
0
Czy to Sabadell jest mocne? Jakie szanse mają chłopaki z ekipy B? I grają gdzieś na neutralnym terenie czy wyjazd, czy u siebie?
6
Ile przyznano Barcelonie rzutów karnych w tym sezonie i jak to wygląda w porównaniu do innych topowych zespołów z top 5?
1
@fcbarcafan19 jego dźwięk to poezja
1
@BarcaInfo okiwał trzech, zasuwa do przodu i czeka na przeciwników, żeby ich ponownie objechać
0
@SonBarcaGoku bo to niedobra jest, lepiej o tem nie wspominać...
0
@PanZagadka bo mam CBSe lemon, to szczerze, nie idzie tego pić, wykręca gębę, za cierpkie dla mnie
0
Panowie, Yerba Mate Green, ktos pił? Polecacie, nie polecacie?
0
@Mathew86 gdzieś się spotkałem z opinią, że ta Pani już od dawna była zdeklarowanym obrońcą w kwestii posiadania broni, ale czy tak rzeczywiście jest, to nie wiem, ktoś coś więcej wie?
0
Patrząc na grę Barcelony i City, to tylko bramkę mamy lepiej obstawioną i może środek obrony, no i Messiego - reszta pozostaje milczeniem...
0
Jak tam bazar aktualnie?
0
Mecz oglądam od 25 minuty - jednym słowem "masakra"!!!
0
@kamilos1214 a może też chodzi o to, że kierunkowskazy tylne w USA nie są pomarańczowe, tylko czerwone?
0
@Jaca27 a skąd kolega jest?
0
@itmustbejoke po prostu trzeba pokazać jaja i wygrać wszystko. Real nie odpuści i wątpię że gdzieś zgubi punkty
1
O kur **, gol!!