mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W tym całym studiu najbardziej ogarnięty jest chyba Panasewicz. Zawsze gada z sensem, dużo szczegółów zna, chociażby o Barcelonie. Taki hajto może mu stopy lizać
1
@matirix20 miałem kumpla co szklankę od piwa zeżarł
2
@Barwindg to jest bardzo duży problem... Żeby to były pojedyncze przypadki to pół biedy. Ale tu każdy, kto przychodzi, gra cieniutko...
3
@barcelonaLM Przepiękna kobieta
0
@Kusco15 Blake Griffin mi przychodzić do głowy, biały Amerykanin, aktualnie w Detroit gra
0
@konrad1661 przede wszystkim na plecach, wiesz co, nie pomnę teraz firmy... Ale wg mnie kup sobie coś tańszego, zobaczysz czy coś to da w Twoim przypadku
0
@konrad1661 ja mam taką, kupiłem od kumpla masażysty. Niemiecka, fakt zapłacilem 280 zł, ale śpi mi się na niej super, do tego zmniejszyly mi się bóle szyi
2
@NaFazieHitman gościu nawet po polsku nie potrafi ułożyć poprawnie zdania, więc nie wymagaj od niego logicznego myślenia
0
@Jakchcesz tylko to ja chodzę na siłkę, więc teraz nie wiem co zrobić :I
0
@LuisSalvano nie przejmuję się, luzniutko wszystko, mam swoją kobietę. Po prostu denerwuje mnie, że ludzie tak robią... Przecież ani to normalne, ani szczere, tym bardziej że nie wydawała się na nienormalną... Czy tak trudno postawić sprawę jasno, typu sory, ale mam kogoś i nie chce utrzymywać kontaktu...
0
@LuisSalvano ja jestem rocznik 1990
1
@Joe_Pesci dzięki za dobre słowa :D aczkolwiek nie chce się wieszać przez nią,nic z tych rzeczy. Mam wyje *** w nią, tylko zastanawia mnie, czemu tak zrobiła? Sama nie mogła sobie faceta znaleźć po rozstaniu, zawsze mieliśmy spoko kontakt. Ja mam teraz dziewczynę, ona wiedziała o tym, po prostu relacja koleżeńska. Nie ogarniam, dlaczego z dupy się kogoś blokuje, nawet bez słowa wyjaśnienia...
0
Czy ktoś mi wytłumaczy, jak to jest z tymi babami... Piszę z jedną koleżanką, mamy normalny kontakt na messengerze. Spotkaliśmy sie ze dwa razy, ale raczej nic z tego nie będzie. Aczkolwiek lubię ja i piszemy co jakiś czas. We wtorek napisałem wieczorem do niej, odp że napisze jutro bo ze znajomymi jest. Następnego dnia nie napisała, więc wieczorem próbowałem się skontaktować z nią, ale patrzę, że na czacie pisze, że byliśmy znajomymi, na fejsbuku zaś nie mogę jej wyszukać, w znajomych jest tylko imię i nazwisko i bez profilowego, nie mogę wejść na jej profil, czyli mnie zablokowała... Nie pokłóciliśmy się, nie pisałem nic złego czy obraźliwego... Jak???
0
@MESSIah16 zmuszą ludzi do szczepień. A jak? Np niezaszczepiony nie zostaniesz wpuszczony do budynków pożytku publicznego, Twoje dziecko nie zostanie przyjete do przedszkola, nie dostaniesz paszportu i nigdzie nie wyjedziesz,jest milion różnych możliwości. Też jestem przeciw obowiązkowym szczepieniom na covida, ale władza zrobi i tak po swojemu
0
@Herato Etoo, chociaż Zlatana zawsze chciałem zamiast Kamerunczyka. Ale nasz Bambo naprawdę był kozak, miał kocie ruchy, taki napadzior teraz w Barcelonie wart byłby z 200 mln
1
@NemeZis93 dziewczyna dobry tydzień chorowała z czego trzy dni tak, że nie mogła z łóżka wstać. Ale już jest zdrowa :D
0
@Yoshi94 zdecydowanie masz rację. Jeszcze dodatkowo w składzie mamy Alenie, który myślę że również by ogarnął temat
0
@pikass14 jeżeli masz skierowanie to wydaje mi się że musisz zrobić test
0
@Yosemite to był ten mecz, gdzie Inzaghiemu nos złamali? Takie coś mi się kojarzy
4
@Kuczek stary, daj sobie spokój... Nie ma co grzebać w gownie. Było minęło.
0
Czy w studiu canal plus była Eoren?
0
@DonMatteo901 ale to ktoś na poważnie zadał takie pytanie? Bo jak czytam, to nie mogę uwierzyć, że ktoś jest tak głupi... Chociaż patrząc na profilowe i nazwę użytkownika...
0
@kulek22 smiechlem srogo, nie powiem :D
0
Niom - nie chcę tu rzucać rasistowskimi wpisami, bo szkoda mi zarobić bana...
1
@urbie999 było nas około 60 tys ale policja porozbijala strajk na 6 części, no i żadna z telewizji nie była zainteresowana pokazywaniem całego strajku... Jedyny helikopter był policyjny
0
Co się stało w meczu Napoli Atalanta?
1
@IronSanHybrid przy Varze teraz real kończyłby w 7... No. Ale w sumie to real, czyli byłoby bez czerwonych, chyba że dla naszych
0
@Cules11 echh, akurat na wesele idę...
0
@Mixtape mordo, musisz się ogarnąć... Wiem że to bardzo trudne (sam przez to przechodziłem), ale musisz rozpocząć wszystko od nowa. Życie jest krótkie, a przez nią straciłeś lata... Nikt Ci tego nie zwróci, a życie to najcenniejszy dar...
2
@ukaszz ja mam nc+, mam w pakiecie canale, eleveny, Eurosport, TVP Sport i te Polsat Sport, na których leci liga miszczow, w ofercie NIE MAM tylko tych standardowych polsatow sport, place 116 zł, w tej cenie jest też multiroom (dwa tv są podłączone)