2

Wynik jest, jaki jest, gra jest jaka jest. Ale zastanawia mnie jedno. Drużyna, która przegrywa z Sevilla, dostaje wpier od psg, ciągle męczy bułę, tu nie ma żadnych zmian... To ekipa z podobnymi nazwiskami, która co roku dostaje oklep w LM. Grają Ci sami, co za Valdka i Kike. Miała być rewolucja, a tu jest ciągle klepanie po jajkach starych graczy i liczenie, że może będzie inaczej...

0

@RomanHoffer a może Ci się zapiekła linka od hamulca ręcznego?

0

@SuperPatsonFCB Zlatan Ibrahimovic

8

Taki Lukaku u nas jako 9... Ale by to była miazga

0

@Ojciec5tkidzieci wprowadzając 5 kaczora, a teraz wybijając norki z powodu covida, to zadbali o rolników że ho ho

0

@Tomek54321 ten tel to odpowiednik CATa

0

Potrzebna pomoc z telefonem!
Krótki opis - tel DOOGEE S90 (wersja tych pancernych), został miesiąc gwarancji. Był już dwa razy w naprawie względem głośników, ale nie naprawili najważniejszego czyli ZACINAJĄCEGO SIĘ EKRANU. Typ mówi że nie ma takiej usterki i tyle. Fakt, po twardym resecie problem się nie pojawia, ale przy dłuższym użytkowaniu i instalacji apek, telefon czasami co 15 d się zatnie, tzn wszystko dziala i nagle pyk, dotyk nie reaguje, trzeba tel zablokować i odblokować i problem znika. Tel na androidzie. Ktoś coś?

1

@Dundersztyc ja grałem City w Fifę lub Pesa, nie pamiętam... Pamiętam że główny kozak wtedy u mnie w drużynie to shaun wright Phillips

0

@Fenelon ja ogólnie polubiłem typa, jeden z baaaardzo nielicznych ludzi na ławce Barcelony, który pokazywał emocje, krzyczał, skakał... Jakoś wolę takich, niż tych wyciszonych przy linii. Czy to było dobre dla Barcy to już inna para kaloszy

2

@NaFazieHitman wg mnie super kary za kradzież. Co do kary śmierci, niektóre może trochę na wyrost, ale porządek i spokój przynajmniej. Zresztą patrząc na rozwój Singapuru, daje to wymierne korzyści

0

@Showman Ahonen, Kasi, Hannavald? Schmitt i Adaś, dobrze dobrze?

0

@ketrab321 a myślałeś nad jakimś koreancem? Ja mam Passata b7, fajna furka, motor 160 koni, benzyna. Ale lipa się zrobiła jak przyszło do wymiany rozrządu, okazało się że wysiadła zębatka na walku rozrządu, wałek do wymiany, ogólny koszt naprawy - 4 tys, plus wymiana hamulców, niektóre elementy zawieszenia to samo, klima też coś głośno chodzi... Niemcy robią ładne autka, ale z gównolitu...

2

@KapiFCB ogólnie widzę, że w NBA jest jak w siatkówce. Nie ma już pewnych ekip przez kilka sezonów, teraz co roku drużyny z różnymi składami, może to i dobrze, więcej emocji i nie ma tej przewidywalności. Przykład takiego GSW, mieli KD, zdrowy był Klay, Curry w formie. Kosili wszystkich. KD kontuzja i odszedł, Klay dwa lata wycięte z kariery, Curry różnie i ekipa dna tabeli...

0

@Ls0811 u mnie w okolicy też cisza... Lokale robią na wynos i nikomu się nie spieszy otwierac

2

Na takiego Haalanda nie ma i szybko pieniędzy nie będzie. Skoro nie wypłacono pieniędzy piłkarzom, wypchnięto Suareza bo miał za wysoki kontrakt a w Barcelonie nadal jest Messi, to najbliższego dużego transferu spodziewałbym się w 2022 roku. Klub FC Barcelona od kilku lat jest pośmiewiskiem na arenie międzynarodowej. Żenujące zarządzanie klubem i finansami, trenerzy którzy nie nadają się na tak duży klub, piłkarze za grube miliony, którzy nie potrafią kopnąć prosto piłki!!!, brak hierarchii płacowej, bałagan w szatni i rządy gwiazdeczek, przecież to wszystko, to obraz nędzy i rozpaczy

1

Araujo jest GENIALNY!! Reszta do obory gnój wywalać

3

Czemu muniain nie dostał jeszcze kartki? Któryś brzydki faul z kolei

0

Dlaczego nie ma kartek dla bilbao? Sędzia oczy w du...

0

@Sectumsempra coś w tym jest XD

0

@zadafcb Harden z KD i Irvingiem? Grubo

2

Nie ma taryfy ulgowej. Bez Messiego tez trzeba grać, miejmy nadzieje ze nie odpuszcza i będzie awans

1

@NaFazieHitman bez tego pójdą z torbami...

0

Czy ktoś mógłby streścić wczorajszy mecz? Czy było męczenie buły, czy lekko było? Ogarneli się chłopaki? Czy po prostu fart ze tyle wpadło?

2

@TheNekro94 Bodzio, 200 bez faktury i gra gitara

0

Co Lukaku typa przestawił...

0

@Katalonbar domyślam się, ze będzie na zasadzie: zakazu nie ma, bo być nie może, tzn nie ma podstawy prawnej. Aaaaale. Policjant zapewne wypisze mandat, na 30k, na podstawie rozporządzenia, Ty nie przyjmiesz, wiec sprawa trafi do sądu. W międzyczasie sanepid wyegzekwuje hajs z konta, a Ty później sądź się, żeby Ci zrobili zwrot hajsu (takie info biorę z jednego z artykułów na fejsie). Wiec dla świetego spokoju, jeżeli gdzieś chcesz wyjść na sylwka, to staraj się trzymać godzin 19-6, żebyś nie przywalił zonka w Nowy Rok.

2

@Archie wg mnie, jeżeli jesteś twardy psychicznie i spływają po Tobie wszelkie niedogodności to dwójka, ale jeżeli cenisz sobie spokój ducha, nie jesteś cierpliwy i dość mocno się stresujesz to tylko 1

0

Komentarz usunięty

1

@Witekk10 Pumba cwaniakuje, bo zna Simbę

0

@Jarema2000 stary, odpuść temat, nie ma sensu. Życie jest za krótkie, żeby męczyć się, włożyć w związek wiele wysiłku a na końcu zostać z niczym. Niestety, czasami trzeba być egoista. Trzymaj się mordo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?