mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo zapomniałeś o Kessim
0
@tomek256 z Arnoldem chyba to było
0
@BartqRKO to ten typ od memow?
0
@MrPGG jesli Gavi będzie nadal zarejestrowany w Barcelonie B, to kolejne miejsce wolne, więc pytanie kto
0
Do ligi można zarejestrowac 25 kopaczy. W Barcelonie aktualnie mamy: MATS-Pena, Dest-Roberto, Pique-Garcia, Araujo-Christensen, Alba-Balde, Busquets-Nico, Gavi-Pedri, deJong-Kessie, Dembele-Raphinha, Lewy-Auba, Ferran-Fati. Mamy 22 zawodników, czyli zostają 3 wolne miejsca do uzupełnienia pierwszej drużyny. Mamy grono: Neto, Umtiti, Mingueza, Pijanic, Riki, Collado, Depay, Brait, czy kogoś pominąłem? Potencjalnie jeszcze przyjdzie Kounde i ewentualnie jakiś zawodnik za de Jonga. Pytanie co z Nico i Balde. Kto według Was (licząc że dojdzie Kounde) powinien zostać w Barcelonie? Mi ogólnie nie podoba się 5 stoperów, ale ciężko kogoś odstrzelić (Umtiti i Mingueza wiadomo out), z tej ekipy bym chyba Collado i Depaya zostawił, chyba że ktoś dałby lepsze pieniążki, albo sam Depay by odszedł. Ogólnie ciężki temat ma zarząd, ale ja wierzę w nich!
3
@wojti258 czy czasami twórcą obozów nie był ojciec któregoś ze zbrodniarzy niemieckich? Goeringa?
9
@Chaoss jakie braki? Młyny, firmy paszowe pokupowały pod korek ukraińskie zboże, aktualnie, przed żniwami cena za pszenicę paszową nie przekracza 1200 zł, gdzie jeszcze 2-3 miesiące temu prognoza była miejscami na 2000 zł. To co kolega pisał już w komentarzu, ukraińskie zboże nie podlega restrykcjom środków ochr roślin. W Unii wiele substancji aktywnych jest zabronionych, są normy azotowe, na ukr tego nie ma, więc siłą rzeczy będziemy jeść badziew z Ukrainy i się truć, a w Polsce, tacy pożyteczni idioci jak Ty, tylko potrafią szczekać na naszych rolników
0
@Tomifcbarca prędzej szukają do doju ludzi
2
@FC1899Barca w Holandii weszło w życie prawo azotowe, przez co rolnicy będą musieli zmniejszać pogłowie o co najmniej połowę, wielu gospodarstwom grozi upadłość
0
@KrystianR jeżeli kierowca passata będzie w tym wydarzeniu oskarżonym, to temu na hulajnodze powinni nogi z d powyrywać
1
@hayek pszenicy nie mamy w uj,ale wszelkie niedostatki na rynku krajowym były zaspokajane od wielu lat zbozem ukraińskim. Teraz za psie pieniądze wszelkie skupy zaopatrzyły się w zboże z zach ukr. A co do nawozów - Polska ma duże zakłady - Anwil, grupa azoty, tylko do produkcji jest wykorzystywany gaz, którego my nie mamy
1
@Ojciec5tkidzieci ja lubiłem Sebastiana, co później posłem, albo senatorem został
0
Często czytam komentarze, przy info o transferach, że trzeba brać tego i tego, bo na jego pozycję nie ma ciekawych kandydatów (albo kwoty, albo wiek wyklucza dany transfer). To powiedźcie mi, które pozycje na boisku aktualnie są przepełnione fajnymi piłkarzami, gdzie można przebierać?
0
Czy jest tu na stronie Paweł, który wystąpił w Jaka to melodia?
0
@FCB24 chyba nie do końca, patrząc na wyczyny "kibiców" Barcelony
2
@Pogba jeśli przegrają przetarg, to zostanie im francuska i pół hiszpańskiej
3
Widząc murowanie Atletico, to zbiera mnie na wymioty... Nienawidzę takiej gry, to jest antyfutbol
0
@Grubson06 patrz Ferran, tak się ładuje
8
@KapiFCB i to jest kultura przy stole
0
@patrykppp17 taktyk
1
@Sau_Ron chyba nekromantą, trochę też druidem grałem, zawsze lubiłem chodzić z ekipą na dzielnie
1
@szymon6847 jeżeli na wsi nie możesz oficjalnie sobie ubić swiniaka na kiełbaskę, nie możesz sprzedawać swoich produktów bez miliona zaświadczeń, to nie dziw się, że temat z biopaliwami jest niszowy... Masz prawo wspólnej polityki rolnej plus zakazy krajowe. Oczywiście, teraz są niezwykłe czasy, więc koszta inaczej się rozkładają. Jednak perspektywa naszego kraju to tylko konsumpcja i rynek zbytu, my nie mamy produkować tylko kupować
0
@dasouzar11 przez takich jak ty, zje***, teraz nie mogę w ogóle ropy w hurcie kupić, bo wszystko na stacje przerzucają. Potrzebuję w sezonie ok 1500 l ON na miesiąc, to gdzie nie dzwonie to nie ma, a cena powyżej 7 zł. Brawo, jednak większość narodu to idioci...
9
@Azi konfederaci pojechali wcześniej bez tej całej szopki, między innymi Berkowicz
0
@Yoshi94 zgadza się, wg mnie wszystko zależy od transferów i odejść z klubu, no i jak Depay odnajdzie się u Czawiego
1
Patrzę na tą kadrę powołaną na Napoli (oczywiście nie wliczam tu kontuzjowanych) i tak:
- pomoc - zamiast Pucia rywal dla Busquetsa i jest ok, Gavi-Pedri, deJong-Nico, Sergio i ktoś,
- obrona - rywal dla Desta, rywal dla Alby i czwarty stoper zamiast Minguezy, Araujo, Eric i Pique spoko,
- atak - Auba i Luuk, Adama i Dembele (jakby chciał zostać), Ferran i ktoś, Brait leci,
- bramka - tu sam nie wiem jakie ruchy wykonać.
Zostaje Depay, Fati, Lenglet, Umtiti, Roberto. Jeżeli przyjdzie napadzior to Depay leci, chyba że Dembele jednak nie zostanie, więc wtedy bym się zastanowił. Fati zostaje, pozostali lecą. Wypożyczeni out.
Czyli LO, PO, stoper, def pom i napastnik. Nazwiskami nie rzucam, bo ważniejsze chyba żeby wyczyścić skład z tych, co nie grają, a widząc działania naszego dyr sport, to jestem spokojny o transfery do klubu.
0
Ponawiam pytanie odnośnie KAMERKI DO AUTA
Jakiś czas temu ktoś pisał z pytaniem o kamerkę do auta, oczywiście nie zapisałem... Chodzi mi o coś z najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Nie chcę wydawać milionów monet, ale też żeby nie był to wietnamski szmelc, padała często nazwa konkretnego jednego modelu, ktoś coś?
0
Ponawiam pytanie odnośnie KAMERKI DO AUTA
Jakiś czas temu ktoś pisał z pytaniem o kamerkę do auta, oczywiście nie zapisałem... Chodzi mi o coś z najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Nie chcę wydawać milionów monet, ale też żeby nie był to wietnamski szmelc, padała często nazwa konkretnego jednego modelu, ktoś coś?
0
@Piorun to info z tą radną mnie rozwaliło najbardziej
1
@norbi77 komentarz taktyczny - ziomek, jeśli fajnie zadziała, to masz u mnie piwerko!