0

@dv_7 przecież to jest koniec kariery dla typa...

0

@Janas11224 5@Janas11224 5 procent, o 5 za dużo

0

@kubix05 to młody Keanu Riws?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy Wy też tak macie, że podczas takiej pogody (gorąco, duszno, ostre słońce), przy pracy na świeżym powietrzu ponoszą Was nerwy?

0

@Dundersztyc Monica Bellucci lub Margot Robbie

0

@Yosemite ale tam kartoflisko...

1

Pjanic za Ronaldo, wyobrażacie sobie ten szok piłkarskiego świata? Messi i Ronaldo w jednym składzie? To byłoby wow

3

+Niepopularna opinia+
Coutinho - jeżeli chciałby zejść z pensji, to chciałbym, żeby został. W sumie to pozycja Pedriego,ktory wszystkich meczów grał nie będzie.

+popularna opinia+
Dembele sprzedać, oddać za czapkę gruszek, wywieźć do lasu i przywiązać do drzewa i uciekać jak najszybciej

5

KdB, Lukaku, Hazard + Mertens, Carrasco, Courtouis, Tielemanss, obrona z panami na V plus Toby - przecież to jest ekipa ścisły top

0

De Jong potrafi piękne piły posyłać. Czy ktoś mi powie, co się dzieje w Barcelonie, że nie można, a u pomarańczowych można?

4

@Pawelec7 Słowacy za wiele nie muszą, dla nich dużym sukcesem już jest awans na Euro, więc się bawią....

0

@AssisMoreira taktyczny........

0

@Tomek54321 mam tak samo, lubię widowiskowych graczy, dlatego jego , Westbrooka czy Giannisa chętnie śledzę. Dunki to esencja tej gry

2

@Kengo niby śmieszne, ale po głębszym namyśle, zaczyna człowiek dostrzegać, jak codzienne życie dzieciaków zmieniło się w tak krótkim okresie czasu...

5

Umiejętności możliwe, że posiadał, ale nie potrafił tego pokazać na boisku. Także dziękujemy, powodzenia

1

@Derean ale co nam po "najlepszym" piłkarzu na świecie, jak od kilku ładnych lat Barcelona dostaje łomot w LM, w lidze też już coraz gorzej. Z nim w składzie. To albo klepiemy się po pleckach i twierdzimy, że Messi będzie grał wiecznie i zawsze pociągnie ten wózek, albo zaczynamy budować DRUZYNE, gdzie piłkarze potrafią zrobić coś innego niż podać do niego...

4

Niepopularna opinia: Messi musi odejść, żeby rozpoczęła się prawdziwa rewolucja i czystka w Barcelonie... Większość chce sprzedać wypalonych piłkarzy (co rozumiem i popieram), ale także budować skład na 34 letnim Messim. Ta sama saga będzie za rok...

0

@ddanioofcb skoro Darek to Dariusz, to dlaczego Marek to nie Mariusz?

3

Trudne sprawy... Boże, co za chłam, historie jak z harlekina na portalu sportowym...

5

@DaPidejpi pieniądze zdecydowanie... Wszystkie te sprawy, które wymieniłeś, wynikają z "walki" o pieniądze

6

I właśnie, mecz skończył się na naszą korzyść, to i polemiki raczej nie ma. Sędziowie lecą w ch*ja i to strasznie. Fakt, nie zawsze gra się klei, nie zawsze jest czas na zwycięstwo, ale nie może być tak, że to pajac z gwizdkiem zdecyduje o wyniku.

0

@dawid4444 ale ja nie mówię konkretnie o wczorajszym meczu. Przegrali to przegrali. Chodzi mi o grę, mentalność piłkarzy, chociażby w Lidze Mistrzów. Skoro Barcelona dostała oklep od Bayernu, PSG, Romy, Liverpoolu i w każdym z nich grał Alba, Busquets, Messi, Roberto, no to chyba coś nie halo

1

Faktem jest, że Barcelona dała d*** prawie w każdym ważnym meczu, tzn. z mocnym rywalem (wyjątek PK). W lidze są tak wysoko tylko dzięki podobnemu frajerstwu AM i Realu. Ligi raczej nie wygrają. I tu pojawia się pytanie. Skoro w ostatnich latach było 3 trenerów, a drużyna tak samo frajersko daje się dymać, no to chyba problem leży gdzie indziej. Drużyna, mimu kilku korekt w składzie, oparta jest ciągle na tych samych grajkach. Więc albo w zarządzie siedzą ludzie ślepi i głupi (w co wątpię), albo Barcelona to kółko wzajemnej adoracji... Dlatego, wg mnie, w Barcelonie jest potrzebna potężna rewolucja w składzie i szczerze, tylko kilku grajków zasługuje na pozostanie - Ter Stegen, Dest, Araujo, Lenglet, Moriba, deJong, Pedri, Fati i Antek. Reszta, jak dla mnie do skreślenia

1

@Roobo taktyczny.

0

@lucas/catalan czy to jest Maitland Ward (nie wiem czy dobrze napisałem)?

0

@Colon komentarz na dole dużo lepszy

4

@LeoMessi1994 piękne, zresztą każdy odcinek 13 jest idealny

2

@Esio ja ostatnio właśnie ponownie zainstalowałem i 10 raz przechodzę grę xD

1

@Mario96w czekolada mięta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?