mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dv_7 przecież to jest koniec kariery dla typa...
0
@Janas11224 5@Janas11224 5 procent, o 5 za dużo
0
@kubix05 to młody Keanu Riws?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy Wy też tak macie, że podczas takiej pogody (gorąco, duszno, ostre słońce), przy pracy na świeżym powietrzu ponoszą Was nerwy?
0
@Dundersztyc Monica Bellucci lub Margot Robbie
0
@Yosemite ale tam kartoflisko...
1
Pjanic za Ronaldo, wyobrażacie sobie ten szok piłkarskiego świata? Messi i Ronaldo w jednym składzie? To byłoby wow
3
+Niepopularna opinia+
Coutinho - jeżeli chciałby zejść z pensji, to chciałbym, żeby został. W sumie to pozycja Pedriego,ktory wszystkich meczów grał nie będzie.
+popularna opinia+
Dembele sprzedać, oddać za czapkę gruszek, wywieźć do lasu i przywiązać do drzewa i uciekać jak najszybciej
5
KdB, Lukaku, Hazard + Mertens, Carrasco, Courtouis, Tielemanss, obrona z panami na V plus Toby - przecież to jest ekipa ścisły top
0
De Jong potrafi piękne piły posyłać. Czy ktoś mi powie, co się dzieje w Barcelonie, że nie można, a u pomarańczowych można?
4
@Pawelec7 Słowacy za wiele nie muszą, dla nich dużym sukcesem już jest awans na Euro, więc się bawią....
0
@AssisMoreira taktyczny........
0
@Tomek54321 mam tak samo, lubię widowiskowych graczy, dlatego jego , Westbrooka czy Giannisa chętnie śledzę. Dunki to esencja tej gry
2
@Kengo niby śmieszne, ale po głębszym namyśle, zaczyna człowiek dostrzegać, jak codzienne życie dzieciaków zmieniło się w tak krótkim okresie czasu...
5
Umiejętności możliwe, że posiadał, ale nie potrafił tego pokazać na boisku. Także dziękujemy, powodzenia
1
@Derean ale co nam po "najlepszym" piłkarzu na świecie, jak od kilku ładnych lat Barcelona dostaje łomot w LM, w lidze też już coraz gorzej. Z nim w składzie. To albo klepiemy się po pleckach i twierdzimy, że Messi będzie grał wiecznie i zawsze pociągnie ten wózek, albo zaczynamy budować DRUZYNE, gdzie piłkarze potrafią zrobić coś innego niż podać do niego...
4
Niepopularna opinia: Messi musi odejść, żeby rozpoczęła się prawdziwa rewolucja i czystka w Barcelonie... Większość chce sprzedać wypalonych piłkarzy (co rozumiem i popieram), ale także budować skład na 34 letnim Messim. Ta sama saga będzie za rok...
0
@ddanioofcb skoro Darek to Dariusz, to dlaczego Marek to nie Mariusz?
3
Trudne sprawy... Boże, co za chłam, historie jak z harlekina na portalu sportowym...
5
@DaPidejpi pieniądze zdecydowanie... Wszystkie te sprawy, które wymieniłeś, wynikają z "walki" o pieniądze
6
I właśnie, mecz skończył się na naszą korzyść, to i polemiki raczej nie ma. Sędziowie lecą w ch*ja i to strasznie. Fakt, nie zawsze gra się klei, nie zawsze jest czas na zwycięstwo, ale nie może być tak, że to pajac z gwizdkiem zdecyduje o wyniku.
0
@dawid4444 ale ja nie mówię konkretnie o wczorajszym meczu. Przegrali to przegrali. Chodzi mi o grę, mentalność piłkarzy, chociażby w Lidze Mistrzów. Skoro Barcelona dostała oklep od Bayernu, PSG, Romy, Liverpoolu i w każdym z nich grał Alba, Busquets, Messi, Roberto, no to chyba coś nie halo
1
Faktem jest, że Barcelona dała d*** prawie w każdym ważnym meczu, tzn. z mocnym rywalem (wyjątek PK). W lidze są tak wysoko tylko dzięki podobnemu frajerstwu AM i Realu. Ligi raczej nie wygrają. I tu pojawia się pytanie. Skoro w ostatnich latach było 3 trenerów, a drużyna tak samo frajersko daje się dymać, no to chyba problem leży gdzie indziej. Drużyna, mimu kilku korekt w składzie, oparta jest ciągle na tych samych grajkach. Więc albo w zarządzie siedzą ludzie ślepi i głupi (w co wątpię), albo Barcelona to kółko wzajemnej adoracji... Dlatego, wg mnie, w Barcelonie jest potrzebna potężna rewolucja w składzie i szczerze, tylko kilku grajków zasługuje na pozostanie - Ter Stegen, Dest, Araujo, Lenglet, Moriba, deJong, Pedri, Fati i Antek. Reszta, jak dla mnie do skreślenia
1
@Roobo taktyczny.
0
@lucas/catalan czy to jest Maitland Ward (nie wiem czy dobrze napisałem)?
0
@Colon komentarz na dole dużo lepszy
4
@LeoMessi1994 piękne, zresztą każdy odcinek 13 jest idealny
2
@Esio ja ostatnio właśnie ponownie zainstalowałem i 10 raz przechodzę grę xD
1
@Mario96w czekolada mięta