mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Edoss cicho, bo zaraz przylezie któryś i będzie tłumaczył, ze sprawdzanie i kartkówek i wypracowań to harówka i życie pełne wyrzeczeń
1
@ViscaBarca123 pewnie w tym momencie Valverde Rakitica podziwiał
0
@xVENUMx boogieman fajnie wjeżdża
3
Czyli bałagan jest tylko w pomocy. Bramka Mats i Neto. Czyli luzik. Pique, Todibo, Lenglet, Umtiti środek obrony luzik, lewa Alba i Firpo???, prawa Semedo i Wague - dla mnie spoko. Atak Messi, Suarez, Antek, Coutinho i Dembele - pięknie wyglada. Za to w pomocy , na potencjalne trzy miejsca w 11 (chyba ze Messi na 10, wtedy tylko dwa) mamy Rakitica, Busquetsa, Vidala, Arthura, Frenkiego, Alene, Rafinhe i Rikiego no i nieszczęsnego Roberto,dla mnie to o minimum dwóch, jak nie trzech za dużo. Rafinha powinien już być wytransferowany, teraz ciężko powiedzieć kto jeszcze. Sergio gra kupę, ale nie sprzedadzą go, z Rakiticem tez nie wiem, co powiedzieć... Marzeniem byłoby jakby sprzedali Rafinhe, Roberto, i kogoś z dwójki Rakitic, Busquets
0
@codemat wpisz w google meteorogramy, wybierasz swoją miejscowość i na 72 h masz w miarę wiarygodna pogodę
2
@KmN za jakakolwiek kradzież powinno się upier*** ręce przy samej dupie. Człowiek ciężko pracuje całe życie żeby coś mieć, do czegoś dojść, a przyjdzie taki *** i zniszczy Ci wszystkie marzenia, wyrzeczenia, wysiłki... współczuję niezmiernie mordo, trzymaj się! Mam nadzieje, ze ubezpieczenie Ci wynagrodzi ten smutek...
3
@macio_944 wzrost cen żywności... w sklepach jest ciagle drożej, mięso, produkty mleczne, pieczywo, warzywa... a rolnicy w skupach dostają wielki ch*** za swoje produkty. Pośrednicy za siedzenie na dupie z kompem i potężne sieci sklepowe biją taką kasę, ze głowa mała ...
1
@IronSanHybrid wątroba pewnie nie jest wniebowzięta :D
1
@IronSanHybrid fajne są od czasu do czasu takie maratony. Aż Ci zazdroszczę...
0
@Gaucho :(..... w tym sezonie pomoc standardowo Rakitic i Busquets. Trzeci w zależności od widzimisie treneiro
0
@Encore już zajęli pozycje Busquetsa, to za Rakitica mogę zagrać :D
0
@mercurial2000 dziękuje wszystkim pięknie za odpowiedzi, chyba się skuszę na tego xiaomi
0
Chciałbym kupić powerbanka, tak do 100 zł, ale na Allegro widzę pełno różnych ofert w tych pieniądzach. Czym się sugerować przy wyborze? Pojemność , marka?
0
@BigShaq Ballack - za ten jego szwabski krzywy r** powinien dostać dożywotnią dyskwalifikacje... Matko, jak ja tego typa nienawidziłem , nawet chyba Muller mnie tak nie wkur*** ta pajacerka w tym dwumeczu była masakryczna
0
@Encore Detroit z Griffinem i Drummondem, Miami za słabe, w Houston z Paulem by chyba się dublowali, nie jestem na bieżąco z transferami , wiec nie wiem czy wymienieni zawodnicy jeszcze grają w tych ekipach
0
@kolo123 to ten, od Alvisa
0
@kondziu_gb no, i to jest głos rozsądku
0
@daro22 zacna profilowka, Twój?
0
Czerwo dla białego z Hiszpanii jak byk!!!
1
@michal26 tez na początku mówiłem ze skandal i ze Chile wyru*** :D
0
@michal26 tez z początku myślałem ze spalony, ale powtórka jednak pokazała ze te 20 cm spalony byl
0
@wachaFCB mam już narzeczoną :)
0
@levz0r a stanley? Bo widzę ze do 5 stówek już fajna
0
Panowie, ktoś poleci dobrą wkrętarkę? Budżet 5-6 stow max
3
@ranger3120 ku*as znika
0
@karci0 Alba od jakiegoś czasu bardziej się nadaje na wahadło niż obronę... Dziura za nim niesamowita, a tak jak wspomniałeś, babole tragiczne w obronie ...
0
@student97r a jakie są już "duże” zrealizowane transfery? Widzę ze Antek w LAL, coś jeszcze jest ciekawego?
2
@Barwindg spójrz jak ten „kakaowy” wszedł młodemu w kostkę...
14
@MarioVeB! Jak coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie !
6
@Katalonbar mi się bardzo podoba. Jeżeli Valverde zostaje to trzeba myśleć nad nowymi formułami , bo przy tej starej mocniejsi przeciwnicy jechali z Barcelona jak chcieli