0

A ja Mane miałem na kapitanie i dałem Kanea :-(

0

Tam jest system karania podobny do naszego, tylko u nas punkty za wykroczenia zbierasz i powyżej 21 czy 24 (nie pamiętam) tracisz prawko a u nich mają określoną pulę punktów do "wykorzystania" i za każde wykroczenie ujmują Ci punktów, jeżeli dojdą do 0 wtedy lipa

0

Xhaka i Ramsey najladniejsi dla mnie :-D

0

Wychodzi na to, że z każdym będzie ciężko i trzeba grać tą samą 11... Zobaczymy, czy trener ma jaja i coś pozmienia, bo oprócz nędznej murawy ostatnio, to na samą grę też ciężko było patrzeć

0

Właśnie najbardziej obawiam się decyzji Valverde...

0

Oj spedzilo się godzin przy tym ;-)

3

Barcelona pozbyla się 11!!! grajkow w jedno okienko, szacun

0

Ale to po co zamydlac oczy kibicom? Jeżeli tak jest, to trener jest nieudolny, bo zamiast piłkarzy wg niego słabych (nie wiem, Denis, Rafinha) pozbyć się od razu to trzyma po kątach i chłopaki sobie kariery marnuja. Jeżeli piłkarze kupieni są słabi, to po co ich kupować??? Wg mnie, oprócz Gomesa i Umtitiego w ostatnich sezonach nikt nie dostał prawdziwej szansy pokazania swoich możliwości. A taki Suarez kopie się po czole kilkanaście meczów z rzędu... Przecież gorzej nie da się zagrać...

2

Ale żona ma fajną dupeczke

1

Dużo tekstów o tym, kogo Barcelona pozyskała, kto awansował lub może awansować do pierwszej drużyny. A ja mam wiele obaw (w sumie chyba nie tylko ja) o to, czy czasami Valverde nie zrobi ponownie numeru z zajechaniem pierwszego składu, wpychaniem graczy bez formy do pierwszej 11 (tu temat przede wszystkim Suareza) i całkowitym olaniem młodych ze szkółki. Pierwszy sezon po części mogę zrozumieć walką o wszystko sprawdzonymi graczami, chociaż w LM to się pięknie zemscilo. Ale w drugim trener MUSI zacząć ogrywac konkretnie młodych i kupionych. Chyba że wychodzi z założenia, że będzie trenował jeszcze z rok i sajonara. Tak to spoko, ale wypad i szukać szczęścia w Bilbao.

1

Polecam odwiedzić stronkę na FB pt. Napromieniowani.pl Tam dużo fajnych informacji o Czarnobylu

0

Za taką muzykę zawsze szacunek! Jest moc

1

Tak

1

Rolnik :-D

0

Panowie i Panie, proszę o poradę. Jeżeli wymienię xiaomi mi 5 na iPhone 6s, to czy i jaką poczuje różnice? In plus, minus? A jeżeli nie srajfon to co tak do 1200 zł max?

2

Odcinek gdzie pisali hymn i gdzie poszli na derby Wawy :-D

1

Po Arthurze proszę nie cisnąć, chłopak przyszedł z innego kontynentu, z niektórymi gra pierwszy raz w życiu. Mi się podoba, chłopak aktywny, pod gra, będą z niego ludzie. Na pewno świetna alternatywa dla Rakitica

1

W sumie ładnie to wygląda, tylko ta niefartowna kontra :-\

0

Już w du**

0

Aktualnie 56 :-) poda ktoś kod ligi la rambli?

2

Szary Hugo boss dla mnie zawsze kozacki :-)

1

Mane na kapitanie :-D nareszcie jakiś plus

2

Stroghold i wersja z dodatkiem Crusader, kurde ile godzin człowiek na to poświęcił

1

Ogarnąłem wszystko :-D a są jakieś wewnętrzne ligi, do których można dołączyć czy jest tylko jedna wielka tabela?

0

Takich ludzi potrzebujemy :-D

0

Panowie, chciałbym zagrać w to całe fantasy premier ligue. Do kiedy można się rejestrować, jest apka czy tylko na stronie internetowej?

15

Czy ja wiem czy słabo. Jakby nie patrzeć, piłkarz to pracownik, klub to pracodawca... Barcelona mu stworzyła wszystko, żeby się wybić, zarabiać więcej, grać więcej. Mieli mu fete na Camp Nou zorganizować?

73

Niektórym chyba sufit się na łeb spier... Marudzicie żeby marudzić... Opchna Mine za 3 x tyle co kupili, koslawego i polamanego Gomesa wypozycza żeby mógł grać. Rozwiązanie idealne

0

Angolom kończy się okno, więc dziś po 18 będziemy wiedzieć dużo więcej

0

Martwi mnie, że jeszcze nie ma sprzedaży /wypożyczenia zawodników bez paszportów ue. Pojawiają się info o Marlonie, nikt nie wie co z Miną. A jeszcze zostaje Gomes i Paco / Munir do opchniecia... Chociaż zarząd na razie elegancko ogarnął tegoroczną sprzedaż, wiec może zdążą ze wszystkim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?