mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A wiesz może ile trzeba będzie wybulic za to?
54
A piłkarz to jakiś kosmita, że nie można go do zwykłego człowieka porównać?
0
Życzę żeby szczęście cały czas się Ciebie trzymało, piateczka mordo!
6
Liga Mistrzów, zresztą widać to po tym kto się liczy w wyścigu o złotą piłkę
5
Ludzie to jednak chu** i to straszne... Prosisz typa o coś, sam widzi, że utrudnia innym życie to nie... A niech somsiad się męczy. Co, ja mam ustąpić? Dlaczego on ma mieć lepiej ode mnie? No kur **, takich powinni odstrzeliwac tak dla przykładu...
0
Taktyczny
0
To co zamiast bcaa?
0
Czy ktoś bierze odżywki KFD? A może jakieś inne polecacie? Bo jablczan kreatyny z treca niesamowicie mi się obrzydl, bcaa kupuje z jakiejś innej firmy (nie pomne nazwy) ale daje rade
0
Żeby to jeszcze padało tak w kwietniu i maju, a teraz w większej ilości przypadków to musztarda po obiedzie, jedynie hodowcy bydła się cieszą (kukurydza +trawa)
4
Przenosząc to na teraźniejszość, gadzinówki to większość polskojęzycznych gazet...
8
A patrząc ostatnio na formę Barcelony w LM to Juve wygra LM a Barca dojdzie najwyżej do 1/4
0
Dla mnie Pogba najlepszym wyborem
0
Dawać Chorwacja!
1
Ktoś stawiał żółtą u buka dla mandzukica - gratuluję, aby to było ostatnie zdarzenie na kuponie :-D
0
A wg mnie jest super, szczególnie na zdjęciu z Samuel. Trochę włosy poprawić, szminka i elegancka laseczka
0
Przez to, co Griezmann zrobił, to czuję duża niechęć do żaboli, więc niech Belgia ich klepnie ile wlezie
0
To jest mecz... A Lukaku i Rudy, brak słów...
0
Personalnie to dla mnie finał, a co z grą, to zobaczymy
1
A to już go przehandlowali?
0
Może z główki?
2
Hahahahaha xD to jest typ xD
1
Będzie pite :-D
0
Instagram wpierdziela dość szybko pakiet, sprawdź w ustawieniach
5
Wiadomo co z Cavanim? Wykuruje się na 1/4 czy po ptakach?
0
A może rower stacjonarny? :-D mam za 3 stowki do sprzedania
0
Jak dobrze, że nie oglądam arg tylko poszedłem na siłkę :-)
1
Futbol w 4K
0
Gdzie są nasi kibice?? Serio tak nierówno poszła sprzedaż biletów czy po prostu u nas janusze?
3
Co jak co, ale obrona gra dzisiaj wzorowo
0
Przyłączam się do pytania, bramki czy bezpośredni mecz?