0

A wiesz może ile trzeba będzie wybulic za to?

54

A piłkarz to jakiś kosmita, że nie można go do zwykłego człowieka porównać?

0

Życzę żeby szczęście cały czas się Ciebie trzymało, piateczka mordo!

6

Liga Mistrzów, zresztą widać to po tym kto się liczy w wyścigu o złotą piłkę

5

Ludzie to jednak chu** i to straszne... Prosisz typa o coś, sam widzi, że utrudnia innym życie to nie... A niech somsiad się męczy. Co, ja mam ustąpić? Dlaczego on ma mieć lepiej ode mnie? No kur **, takich powinni odstrzeliwac tak dla przykładu...

0

Taktyczny

0

To co zamiast bcaa?

0

Czy ktoś bierze odżywki KFD? A może jakieś inne polecacie? Bo jablczan kreatyny z treca niesamowicie mi się obrzydl, bcaa kupuje z jakiejś innej firmy (nie pomne nazwy) ale daje rade

0

Żeby to jeszcze padało tak w kwietniu i maju, a teraz w większej ilości przypadków to musztarda po obiedzie, jedynie hodowcy bydła się cieszą (kukurydza +trawa)

4

Przenosząc to na teraźniejszość, gadzinówki to większość polskojęzycznych gazet...

8

A patrząc ostatnio na formę Barcelony w LM to Juve wygra LM a Barca dojdzie najwyżej do 1/4

0

Dla mnie Pogba najlepszym wyborem

0

Dawać Chorwacja!

1

Ktoś stawiał żółtą u buka dla mandzukica - gratuluję, aby to było ostatnie zdarzenie na kuponie :-D

0

A wg mnie jest super, szczególnie na zdjęciu z Samuel. Trochę włosy poprawić, szminka i elegancka laseczka

0

Przez to, co Griezmann zrobił, to czuję duża niechęć do żaboli, więc niech Belgia ich klepnie ile wlezie

0

To jest mecz... A Lukaku i Rudy, brak słów...

0

Personalnie to dla mnie finał, a co z grą, to zobaczymy

1

A to już go przehandlowali?

0

Może z główki?

2

Hahahahaha xD to jest typ xD

1

Będzie pite :-D

0

Instagram wpierdziela dość szybko pakiet, sprawdź w ustawieniach

5

Wiadomo co z Cavanim? Wykuruje się na 1/4 czy po ptakach?

0

A może rower stacjonarny? :-D mam za 3 stowki do sprzedania

0

Jak dobrze, że nie oglądam arg tylko poszedłem na siłkę :-)

1

Futbol w 4K

0

Gdzie są nasi kibice?? Serio tak nierówno poszła sprzedaż biletów czy po prostu u nas janusze?

3

Co jak co, ale obrona gra dzisiaj wzorowo

0

Przyłączam się do pytania, bramki czy bezpośredni mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?