mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poważnie dwie jedynki???
1
Pier*** pajace! Zniszczyć, spalić, zaorac!!
3
Idź pan w ***
20
Laska pierwszy raz była na meczu Barcelony, pochodzi z Cordoby, jej idolem jest Busquets. Chciała go zobaczyć, a on po meczu podszedł do niej, podarował jej koszulkę i strzelił sobie z nią fotę. Laska cały czas wzruszona. Tyle
1
Bo Busquets dał jej koszulkę
0
Sergio pięknie :-D
1
Messi zaczyna irytować tymi wolnymi...
0
Ale czy ja Powiedziałem że Roberto się kartka nie należała???
0
Roberto od razu kartkę dostał, a typ 3 razy faulował mocno Roberto i cisza
0
Dobre dobre, szanuję :-D
0
Zazdro, przynajmniej są emocje
2
Dawać jeszcze jedną! Za to cwaniakowanie niech łomot dostaną
0
Słabo to dziś widzę...
0
Ta wersja triathlonu nazywa się Iron Man
1
Ta, od razu niech wystawi rezerwy
0
Na Alaves, wg mnie, powinno wybiec max 3 zmienników, typu Semedo na PO, Gomes do środka, może Digne. Paco po kontuzji, Coutinho też, więc ich dałbym jako zmiany w drugiej połowie
2
Wszystko pięknie, ale ile człowiek musiał się nadenerwowac...
0
Grać kur****
0
Matko zawał...
0
Co za ***
26
To 2-0 strasznie niepewne. Jakoś ten mecz ciągle na spieciu oglądam...
0
Co za jeb*** PKS... Mam nadzieję że dostaną minimum 5...
0
Stadion żyje, jest dobrze!
0
Roger pokazał klasę :-D
0
Jesli się nie mylę to w którymś z ostatnich sezonów mieliśmy 12 pkt przewagi nad Realem i skończyliśmy ligę z takimi samymi punktami
2
Wątpliwości wyjaśnione, dzięki za komentarz!
0
Bajka!
0
Co jak co, ale gramy super jak na taki skład. Tylko gola brakuje
2
To powinienem być gol...
1
Wielka szansa na kolejny odskok rywalom. Miejmy nadzieję że zawodnicy nie dadzą d*** i wycisna 3 pkt. VAMOS!!!