0

Poważnie dwie jedynki???

1

Pier*** pajace! Zniszczyć, spalić, zaorac!!

3

Idź pan w ***

20

Laska pierwszy raz była na meczu Barcelony, pochodzi z Cordoby, jej idolem jest Busquets. Chciała go zobaczyć, a on po meczu podszedł do niej, podarował jej koszulkę i strzelił sobie z nią fotę. Laska cały czas wzruszona. Tyle

1

Bo Busquets dał jej koszulkę

0

Sergio pięknie :-D

1

Messi zaczyna irytować tymi wolnymi...

0

Ale czy ja Powiedziałem że Roberto się kartka nie należała???

0

Roberto od razu kartkę dostał, a typ 3 razy faulował mocno Roberto i cisza

0

Dobre dobre, szanuję :-D

0

Zazdro, przynajmniej są emocje

2

Dawać jeszcze jedną! Za to cwaniakowanie niech łomot dostaną

0

Słabo to dziś widzę...

0

Ta wersja triathlonu nazywa się Iron Man

1

Ta, od razu niech wystawi rezerwy

0

Na Alaves, wg mnie, powinno wybiec max 3 zmienników, typu Semedo na PO, Gomes do środka, może Digne. Paco po kontuzji, Coutinho też, więc ich dałbym jako zmiany w drugiej połowie

2

Wszystko pięknie, ale ile człowiek musiał się nadenerwowac...

0

Grać kur****

0

Matko zawał...

0

Co za ***

26

To 2-0 strasznie niepewne. Jakoś ten mecz ciągle na spieciu oglądam...

0

Co za jeb*** PKS... Mam nadzieję że dostaną minimum 5...

0

Stadion żyje, jest dobrze!

0

Roger pokazał klasę :-D

0

Jesli się nie mylę to w którymś z ostatnich sezonów mieliśmy 12 pkt przewagi nad Realem i skończyliśmy ligę z takimi samymi punktami

2

Wątpliwości wyjaśnione, dzięki za komentarz!

0

Bajka!

0

Co jak co, ale gramy super jak na taki skład. Tylko gola brakuje

2

To powinienem być gol...

1

Wielka szansa na kolejny odskok rywalom. Miejmy nadzieję że zawodnicy nie dadzą d*** i wycisna 3 pkt. VAMOS!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?