mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam Passata B7, 1,8 tsi 160 koni, kupowałem dwa lata temu za 58 tys, wtedy miał 110 k przebiegu. Bardzo fajne autko, polecam
43
Lepiej chyba sprzedać Rakitica, niż Gomesa.
1
Nie widzi mi się jego transfer... Chociaż z drugiej strony świetnych PO do wyciągnięcia jak na lekarstwo...
1
Ja to tłumacze zmianą priorytetów. Za młodego człowiek, oprócz szkoły i kolegów głównie interesował się piłką, żył tym, grał, itd. Teraz trzeba pracować, myśleć o rodzinie, domu. Piłka, czy ogólnie sport to tylko rozrywka na wolne chwile...
0
Jeżeli ktoś jest chętny ocenić zewnętrzne argumenty tej pani, to polecam wpisać jej imię i nazwisko z dopiskiem "naked" w Google :-) dodam że to ta z tatuazem na ramieniu w postaci jakiegoś napisu :-) miłego oglądania :-D
3
Kolega prosi o link
15
I co z tego? Każdy reaguje według swoich przekonań... Ludzie mają oczy, uszy i widzą co się dzieje na świecie. A że Tobie wstyd? W ramach solidarności z mamedem, możesz wielbić tolerancję w którymś z krajów Europy Zachodniej
1
Przynajmniej jeden, co mądrze gada... Reszcie się przykro zrobiło bo na mamedka gwizdali...
0
Ja sam mam xperie z... Sciagali z Chin :-D dałem psie pieniądze bo ok razem 550 ziko, telefon ma dwa albo 3 lata. I więcej sony nie kupię... Bateria nędza, grzeje się straszliwie, wyświetlacz 2 razy wymieniałem a o wodoszczelności można zapomnieć po pierwszym ściągnięciu tylnej klapki. Gdyby tych problemów nie było to tylko zetke bym kupował, a tak to trzeba szukać czegoś innego. Wcześniej miałem lumie 520, wiec Windowsa przerobilem, teraz androida, wiec może czas na iosa? :-D
0
Stoję przed tym samym dylematem, co kolega :-) i zastanawiam się nad iphonem se, bo 6 w tych pieniądzach nowej się nie dostanie... A za uzywke dać tyle pieniędzy, to lepiej chyba przepic :-)
0
Boniek
0
Suarez prosi się o żółtą
0
To samo miało być z obrona Bayernu i Atletico... Żel gra jako 9 i jest bardzo skuteczny. Może być jak mówisz, ale też może jakaś bramka wpaść przypadkowo dla Realu i po ptokach
0
Widział ktoś tego gola żela? Jak to wpadło?
0
Poszukaj na Ceneo, tam są w miarę ok ceny i firmy pewniejsze niż na allegro
0
Gameiro... Ty ****************
0
Oj bydzie rzeźnia teraz
0
I ten człowiek komentował dużą ilość meczów Barcelony....
1
Węgrzyn zaraz się zes ***
0
Właśnie wróciłem z pracy i ładny wynik widzę :-) a idąc tak sobie myślałem, ciekawe czy to możliwe żeby Atletico strzeliło tak szybko bramkę, a tu aż dwie :-)
3
Znam, ale ciągle śmieszy :-D
0
Przy pełnym Camp Nou hymn potrafi zaśpiewać 5 tys osób (to tak odnosząc się do choralnego śpiewu kibiców juve)
0
Po ME mogę uwierzyć może nie we wszystko, ale w naprawdę bardzo wiele :-P
0
A zobaczycie, że wygra Portugalia :-D
5
Taką wyliczanke super grajkow można zrobić także w przypadku Francuzów
5
Już abstrahując od Alvesa... Co mi się bardzo podoba w Juve, to ich solidarność i przyjaźń w obronie... Po każdej udanej interwencji bramkarz z obrońcami poklepuje się, cieszą się razem, krzyczą do siebie, żyją meczem... A w Barcelonie? Każdy siedzi cicho, jakby każdy biegał sam dla siebie... Buffon wspiera wszystkich, popedza, uspokaja, prawdziwy kapitan... Dopiero po częstym oglądaniu innych drużyn człowiek dostrzega jak wiele złego jest w Barcelonie... A to, że Barca jest, gdzie jest, to tylko i wyłącznie zasługa MSN, przede wszystkim Messiego....
0
W tym sezonie nie oglądam juz realu, finału lm tez nie... Z całym sercem za juve, mimo że we Włoszech kibicuje innym. Niech zdobędą tryplet!!
0
Jak zagrał Hernandez? (widzę, że nawet zwycięskiego gola wladowal)
1
Bakambu
0
"Jeżeli dzień zapowiada się ch**owo, to należy napier**lic się przed śniadaniem" :-D