0

Mam Passata B7, 1,8 tsi 160 koni, kupowałem dwa lata temu za 58 tys, wtedy miał 110 k przebiegu. Bardzo fajne autko, polecam

43

Lepiej chyba sprzedać Rakitica, niż Gomesa.

1

Nie widzi mi się jego transfer... Chociaż z drugiej strony świetnych PO do wyciągnięcia jak na lekarstwo...

1

Ja to tłumacze zmianą priorytetów. Za młodego człowiek, oprócz szkoły i kolegów głównie interesował się piłką, żył tym, grał, itd. Teraz trzeba pracować, myśleć o rodzinie, domu. Piłka, czy ogólnie sport to tylko rozrywka na wolne chwile...

0

Jeżeli ktoś jest chętny ocenić zewnętrzne argumenty tej pani, to polecam wpisać jej imię i nazwisko z dopiskiem "naked" w Google :-) dodam że to ta z tatuazem na ramieniu w postaci jakiegoś napisu :-) miłego oglądania :-D

3

Kolega prosi o link

15

I co z tego? Każdy reaguje według swoich przekonań... Ludzie mają oczy, uszy i widzą co się dzieje na świecie. A że Tobie wstyd? W ramach solidarności z mamedem, możesz wielbić tolerancję w którymś z krajów Europy Zachodniej

1

Przynajmniej jeden, co mądrze gada... Reszcie się przykro zrobiło bo na mamedka gwizdali...

0

Ja sam mam xperie z... Sciagali z Chin :-D dałem psie pieniądze bo ok razem 550 ziko, telefon ma dwa albo 3 lata. I więcej sony nie kupię... Bateria nędza, grzeje się straszliwie, wyświetlacz 2 razy wymieniałem a o wodoszczelności można zapomnieć po pierwszym ściągnięciu tylnej klapki. Gdyby tych problemów nie było to tylko zetke bym kupował, a tak to trzeba szukać czegoś innego. Wcześniej miałem lumie 520, wiec Windowsa przerobilem, teraz androida, wiec może czas na iosa? :-D

0

Stoję przed tym samym dylematem, co kolega :-) i zastanawiam się nad iphonem se, bo 6 w tych pieniądzach nowej się nie dostanie... A za uzywke dać tyle pieniędzy, to lepiej chyba przepic :-)

0

Boniek

0

Suarez prosi się o żółtą

0

To samo miało być z obrona Bayernu i Atletico... Żel gra jako 9 i jest bardzo skuteczny. Może być jak mówisz, ale też może jakaś bramka wpaść przypadkowo dla Realu i po ptokach

0

Widział ktoś tego gola żela? Jak to wpadło?

0

Poszukaj na Ceneo, tam są w miarę ok ceny i firmy pewniejsze niż na allegro

0

Gameiro... Ty ****************

0

Oj bydzie rzeźnia teraz

0

I ten człowiek komentował dużą ilość meczów Barcelony....

1

Węgrzyn zaraz się zes ***

0

Właśnie wróciłem z pracy i ładny wynik widzę :-) a idąc tak sobie myślałem, ciekawe czy to możliwe żeby Atletico strzeliło tak szybko bramkę, a tu aż dwie :-)

3

Znam, ale ciągle śmieszy :-D

0

Przy pełnym Camp Nou hymn potrafi zaśpiewać 5 tys osób (to tak odnosząc się do choralnego śpiewu kibiców juve)

0

Po ME mogę uwierzyć może nie we wszystko, ale w naprawdę bardzo wiele :-P

0

A zobaczycie, że wygra Portugalia :-D

5

Taką wyliczanke super grajkow można zrobić także w przypadku Francuzów

5

Już abstrahując od Alvesa... Co mi się bardzo podoba w Juve, to ich solidarność i przyjaźń w obronie... Po każdej udanej interwencji bramkarz z obrońcami poklepuje się, cieszą się razem, krzyczą do siebie, żyją meczem... A w Barcelonie? Każdy siedzi cicho, jakby każdy biegał sam dla siebie... Buffon wspiera wszystkich, popedza, uspokaja, prawdziwy kapitan... Dopiero po częstym oglądaniu innych drużyn człowiek dostrzega jak wiele złego jest w Barcelonie... A to, że Barca jest, gdzie jest, to tylko i wyłącznie zasługa MSN, przede wszystkim Messiego....

0

W tym sezonie nie oglądam juz realu, finału lm tez nie... Z całym sercem za juve, mimo że we Włoszech kibicuje innym. Niech zdobędą tryplet!!

0

Jak zagrał Hernandez? (widzę, że nawet zwycięskiego gola wladowal)

1

Bakambu

0

"Jeżeli dzień zapowiada się ch**owo, to należy napier**lic się przed śniadaniem" :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?