2

To powinienem być gol...

1

Wielka szansa na kolejny odskok rywalom. Miejmy nadzieję że zawodnicy nie dadzą d*** i wycisna 3 pkt. VAMOS!!!

0

Szanuję!

0

Messi i Suarez wylaczyli się z gry...

3

Mówiłem żeby zdelegalizowac!

5

Ale pajacownia tego espanyolu, i drużyny i kibiców. Powinni ich zdelegalizowac

0

I pudło...

0

Pięknie Sevilla!!

1

Im zawsze życzę jak największego wpie***** od Barcelony. Zawsze cwaniakuja przed meczem

0

Jazda z nimi!!!

0

Suarez! A nie mówiłem? Oglądać kur ***!!

0

Oglądamy drugą połowę, wierzymy, będzie dobrze!!!!

20

Zamknąć japy! Barca nie z takiego burdelu wychodzila. Kibicować i nie marudzić!

2

Pozdrawiam kolegę, który pisał że postawił 2 zł na Villarreal :-D

0

Ten człowiek jest bezcenny. Jego ogólnie ciężko nazwać człowiekiem...

0

Dlatego ja chyba od razu nie będę przedluzal :-P poczekam na wyniki przetargu ;-)

0

To całe obserwatorium jest strasznie zaopatrzone e angielskie drużyny. W komentarzach niżej kolega wrzucił całe zestawienie. Przecież większość piłkarzy w tej tabelce to pilkarniki z Anglii...

1

Będzie pite :-D

0

Ja ciągle nie mogę w to uwierzyć :-D

0

A co mu się stało? Nie miałem okazji wczoraj śledzić skoków, wiem tyle, że Kamil ponownie wygrał :-)

0

Ale obrona jednej i drugiej ekipy to komedia... Miejmy nadzieję że Chelsea utrzyma "forme" do meczu z nami

0

Myślałem że drożej :-/ pszenica max 60 zeta za kwintal... A o które koło chodzi dokładnie?

0

Ile mogę dostać za PS3 Slim 500 GB, dwa pady i 5 gier : GTA V, Battlefield 3, MMA, Crysis 2 i boks (nie pamiętam dokładnie tytułu)?

1

Gta III, tak jak kolega wyżej napisał, to był przełom... Ile człowiek czasu poświęcił na to... Echhh, ta wojna mafii z triada, wysadzenie statku kartelu kolumbijskiego czy jazda infernusem...

0

Ojej, kraj taki zasciankowy... Wstyd przed całą Europą... Jeżeli ktoś będzie próbował ściągnąć tą dzicz do Polski, to pierwszy pójdę na manifestację

0

Ooo, widzę że członkini kod-u się odezwała. Prawda jest taka, że to w tych parszywych zachodnich miastach kobiety na sylwestra dostaną opaski, które mają je ochronić od gwałtów.

7

A wg mnie żaden. Ci co mają odejść, niech odejdą, kupić za wszelką cenę Coutinho a resztę pouzupelniac zawodnikami z Barcy B. Na co nam jakiś Arthur, skoro za friko mamy Alene, ogranego w Hiszpanii, i na bank wcale nie gorszego niż ten noł nejm z Brazylii. A Niemiec to ten sam profil co Gomes więc dla mnie to całkowite nieporozumienie

2

A ja wierzyłem w niego i wiedziałem, że pokaże swoją wartość, tylko zdrowia mu brakowało. Nie bez kozery trener Belgow wystawia go cały czas w podstawie, nawet gdy Tomek grzal trybuny w Barcelonie...

30

A ja w te Święta chciałbym prosić Was, drodzy Cules, o modlitwę (tych wierzących) lub o dobrą myśl (wszystkich pozostałych) dla naszego kolegi, który jakiś czas temu pisał o swojej córeczce, która po porodzie była w bardzo złym stanie... Nie chcę przytaczac całej historii (każdy kto czyta la ramble kojarzy o co chodzi), a że mamy okres narodzin Jezusa, to myślę że każde słowo, modlitwa, myśl dodajaca otuchy może wesprzeć rodzinę dziewczynki. Trzymajcie się, dużo siły Wam życzę!!!

1

Czerwona z kilometra!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?