mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewno przewrotka z finału LM
7
Szkoda ze obaj nie grają razem w linii z Sergio, tylko tym drugim zawsze jest Rakitic...
0
"Skonsumowal samotnie lub w towarzystwie osób odwiedzających"
1
Francja i Mature, president makaron chyba nabijal wejścia
2
Co ich zrobił o_O
2
Jakie polecacie słuchawki bezprzewodowe, do 100-150 zł, wygląd raczej obojętny, ważne żeby na siłkę były wygodne?
0
Tylko szary numero six
0
Ostatnio chyba był w programie co Malarzowa prowadź w niedzielę przed południem
0
Wg mnie całkowicie zasłużony, chociaż Mane ładnie się wywrocil
0
Jako regeneracja jest kapitalne. Ja dużo pracuje fizycznie i następnego dnia rano, gdzie siłownię mam około 20 wieczorem dzień przed, wykonuje swoje obowiązki bez problemu.
1
Ja kupiłem Passata b7 w salonie aut używanych. Trafiłem bardzo fajnie, autko super. Ale wiesz, to jest zawsze indywidualne podejście. Chociaż wydaje mi się że samochody w takich miejscach są sprawdzone i nie kupujesz kota w worku :-)
1
Barcelona to klub paradoksow... Niby jest unikatowy styl, a praktycznie na świecie największe zespoły grają podobnie, a efekty czasami lepsze. Kupuje się piłkarzy za gruby hajs, bo w swoich klubach grali fantastycznie, w Barcelonie kopią się po czołach - w ostatnich kilku latach tylko Suarez, Umtiti i MATS ogarniaja temat (mówię o zawodnikach kupionych). Największy? budżet na świecie, najlepszy piłkarz świata, a zespół odpada z zespołem pokroju Romy. Najlepsza szkółka świata, ale trener w ogóle z niej nie korzysta, bo? Ale właśnie najbardziej nie mogę się "pogodzić" z tym, że Coutinho, Dembele, Rafinha, Gomes, Rakitic, Denis, Alexis, Fabregas, Zlatan, itd pokazali lub pokazują swój kunszt, ale nie w Barcelonie...
A co do Dembele, dla mnie sprawa jest jasna, typ nie nadaje się do gry u Valverde, nie wiem jak byłoby z innym trenerem, ale jego psychika i umiejętności piłkarskie nie nadają się na tą Barcelonę...
6
Boli ze wczoraj był taki piękny marsz... Naczelna lewaczka strony ponownie atakuje środowiska prawicowe i narodowe. Ciekawe jak się powstańcy czuli gdy znak Polski Walczącej był użyty przez tfu! feminazistki na marszach przerobiony na cycki. Nie wiem, jest jakaś opcja żeby zablokować kogoś i nie czytać tych pierdół?
1
Czy ktoś z Was korzysta z kamery sportowej, ale innej, tańszej marki niż Go Pro?
0
https://www.google.pl/search?q=Elisabetta+Christian+vieri&client=ms-android-xiaomi&prmd=insv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjB7dKDkMfeAhWGbVAKHcqYA9MQ_AUIEigB&biw=360&bih=564#imgrc=4zyEt5wUP5LFDM&imgdii=7tUzLO2gGvsroM
0
Taktyczny
1
Nie wydaje Ci się, już któryś mecz Lenglet puszcza takie penetrujace piły
5
I to jest urok klubu FC Barcelona: jak grają brzydko, topornie i fuksiarsko, ale wygrywają, to po meczu pozostaje niesmak i narzekanie, jak grają szybko, z polotem, pressing, klepka, ale remis lub porażka to jakoś człowiek lepiej się czuje, przynajmniej ja tak mam. Wczoraj dla mnie wszyscy zagrali super, jedynie Dembele tak średnio, chociaż swoje też zrobił. Dla mnie motm to Coutinho. Po kilku słabszych meczach, wczoraj grała super
3
Tak myślałem że to o to chodzi :-D
0
Taktyczny
0
Bo stadion nazywa się San Siro, jak w Barcelonie Camp Nou. A Giuseppe Meazza to założyciel? Interu i stadion jest jego imienia. Najczęściej się spotyka, że Milan gdy gra, to na San Siro a Inter na stadionie im G. M.
Edit. Nie założyciela tylko piłkarza :-)
0
I bardzo dobrze! Większość z chin to totalny szmelc, wszędzie tego pełno...
3
Tylko problem z tymi remisami...
0
Chyba nie. Ale zauważ że Brozovic nie leżał tylko zaczął biec i zrobił slizg do pozycji deal with it :-D
0
Pełen profesjonalizm polszmatu xD
0
Sam kilka lat temu bylem w krótkim związku z kobietą o 10 lat starszą. Szkoda że pochodzilismy z różnych środowisk, ale szczerze dla mnie była bomba.
1
Oni nam Neymara, my im Dembele, dla mnie deal miód malina!
0
A czemu nie ma Westbrooka?
2
http://narodowcy.net/pawel-mazur-szczepienia-w-odwrocie-czy-jestesmy-u-progu-ery-wymarlych-chorob/
Krótki artykuł o szczepionkach na odre, zachęcam do lektury!
0
Podpinam się pod pytanie