La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

1

4 dzień fastfoodowego jedzenia... potrzebuję jakieś sałatki i to LEKKIEJ ! Pierwszy dzień mega pizza, drugi dzień kebs+skrzydełka kfc, trzeci dzień skrzydełka z piekarnika, a dziś dobiłem dwoma kebabami ... Pepsi tylko jeszcze pomaga w przeżyciu :P

0

@IronSanHybrid Pepsi to Ci zaraz pomoże w rewolucji żołądkowej.

0

@Gosciuu Raczej nie :) Jestem zaprawionym fanem Pepsi :D

1

@IronSanHybrid Ahh, nie tak dawno temu jechałem tydzień na daniach knorra w proszku. Człowiek docenia później taki rosół, czy ogórka, ale takiego wiesz, małosolnego.

1

@The Nameless :) Ja ogólnie lubię gotować, ale teraz nie miałem czasu i trzeba walczyć ! Co do ogórków to ja jestem team KISZONE :)

1

@IronSanHybrid fajne są od czasu do czasu takie maratony. Aż Ci zazdroszczę...

0

@mercurial2000 Też lubię, ale za duża kumulacja :)

1

@IronSanHybrid wątroba pewnie nie jest wniebowzięta :D

0

@mercurial2000 Pewnie nie :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?