0

Jak nazywa się piosenka która zaczyna się w połowie trzeciego filmiku?

0

Jak nazywa się piosenka która zaczyna się w połowie trzeciego filmiku?

0

Nie wie ktoś czy będzie 3 odcinek Szkoły Barcy?

0

Nie wie ktoś czy będzie 3 odcinek Szkoły Barcy?

0

Nie wie ktoś czy będzie 3 odcinek Szkoły Barcy?

0

A dlaczego jego matka nie ma na nazwisko Messi? Ktoś mi powie?

0

Ma ktoś link do meczu po polsku z Canal + Sport?

0

wszyscy go juz w dupie maja... ;/ bardzo przykre to jest ;/

0

A o Ronaldinho już nikt nie pamięta? :/

0

Kibice Realu to świnie!!!

0

Czy ktoś wie jak na cyfrowym polsacie mozna odszukac kanal abu dhabi sport. Bo wiem ze kiedys to zrobilem, trzeba bylo wejsc w ustawienia i znalezc jakies zagraniczne programy. Ale niestety zapomnialem jak sie to robilo, wiec prosze o pomoc.

0

Tak, ja też prosze o cały mecz.

0

ja myślę ze pique i milito na srodku obrony dobrze by sie spisywali

0

Myślę, że teraz wszystko będzie dobrze z jego kolanem.

0

Nie Carricka tylko Fletchera

0

patrysss a co z druga polowa?

0

Co zrobić żeby nie wyskakiwało to okienko co chwile na jstinie?

0

Proszę powiedzcie gdzie jest mecz bez wyskakujacego okienka (justin.tv).

0

A dacie cały mecz do pobrania?

0

tak, podszedl ale nie wiem jacy byli to kibice

0

A ja chce tylko żeby Pinto został i dostawał więcej szans na grę, np. w lidze między meczami Ligi Mistrzów.

0

aligator pieknie tylko szkoda ze dopiero teraz

0

Toure odpoczywa przed Lyonem

0

Właśnie widzę. Ale wydaje mi się że wyjazdowy strój jest żółty a oni przecież grają na wyjeździe.

0

A czemu nie grają w żółtych strojach?

0

Minuta ciszy ku czci pamięci byłego szefa RFEF - Pablo Porta

0

4998

0

Co wy macie z tym samobójem? o ile wiem jeśli strzeliliby samobója to gol zaliczany jest na konto drużyny przeciwnej, czyli w tym przypadku racingu. Czy nie mam racji?

0

Cieszmy się że jest remis, bo mogliśmy stracić bramkę w pierwszej połowie.

0

A w jakim formacie jest ten mecz???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?