0

Ronni powraca. Może kiedyś go znowu kupimy. Marzenia... ;P

0

fffj to podaj link do justina

0

Ja również, jeśli ktoś podałby linki do meczu.

0

milencia-em A jakim programem sciagasz?

0

Ten mecz z betisem przez torrenta bede sciagal przez wieki. Moze ma ktoś linki do rapida albo jakiegos innego serwera byle nie torenta?

0

Witam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie są wszystkie mecze z tego sezonu? Bo mam dwa pierwsze i teraz ten z espanyolem sciagam. Nie mam meczu ze sportingiem gijon i z betisem sevilla.

0

no nieźle, nieźle...

0

Czy któryś z tych kanałów jest na Cyfrowym Polsacie?

0

no własnymi siłami odnalazłem ten program TVE Internacional. :D GERARD -> a leci gdzies ten mecz?

0

:(

0

wpisac*

0

ale nigdzie nie umiem znalezc gdzie to pwisac

0

nic z tego nie rozumiem nie ma takiego czegos jak ręczne wyszukiwanie kanałów :(

0

a czy na cyfrowym polsacie jest mozliwosc obejrzenia tego meczu? ;/

0

neo2114 -> mam cyfrowy polsat i szukałem ale nie ma takiego programu. A jak go sobie dodales?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?