0

Miły gest. Mam nadzieje że Villa szybko wróci do pełni sił. Nie ma jednak co dramatyzować, bez Davida też damy radę. Pokazał to już ostatni mecz z Realem.

0

przegapić miało być

0

Ciekawe co jutro pokaże nam Neymar i spółka. Mam nadzieje, że obejrzymy jutro fajny mecz, Co do pojedynków Messi-Neymar, to bym aż tak wysoko tego drugiego nie stawiał. Dużo mu jeszcze do naszego argentyńskiego Boga brakuje. Minie jeszcze parę lat zanim będziemy mogli stawiać go na równi z Ronaldo, Messim czy Zidanem, o ile w ogóle to nastąpi. Dobrze, że nasza wspaniała publiczna telewizja zdecydowała się ten mecz puścić. Tego meczu nie można przepuścić VeB!

0

Bayer w 16 meczach stracił w Bundeslidze 19 bramek, a strzelił zaledwie 22. Krótko mówiąc szału nie ma, Barcelona jeśli potraktuje ten dwumecz poważnie to nie będzie miała problemu z awansem. Bayer jest od nas piłkarsko słabszy pod każdym względem, więc nie spodziewałbym się tu jakiegoś super ciekawego pojedynku. To będzie raczej gra do jednej bramki. Bramki Bayeru rzecz jasna.

0

Mnie się wydaje, że to może nie być łatwy mecz. O sile tego zespołu świadczą tacy piłkarze jak Niang czy Belhadj, więc łatwo nie będzie. Nie ma co twierdzić, że są tam na emeryturze bo grają na tyle dobrze, że wygrywają na swoim podwórku. Jedno jest pewne meczu z Barcą nie odpuszczą, więc trzeba się przyłożyć

0

Coś mi się zdaje że dziś obejrzymy ciekawy i zacięty mecz. Rywal na papierze niby od nas dużo słabszy, ale co tu dużo mówić papier wszystko przyjmie. Obiektywnie patrząc to nasz zespół trapią kontuzje, zabraknie podstawowych graczy. Zespół z Niemiec pod wodzą swojego nowego trenera zyskał wiele na grze, złapał wiatr w żagle i na swoim krajowym podwórku prze do przodu. Powstaje pytanie czy równie dobrze zaprezentują się przeciwko wielkiemu rywalowi? Hmm... nam kibicom pozostaje wierzyć że tak. Jestem wiernym jak Penelopa kibicem katalońskiego klubu, ale w duchu i po cichu liczę na ciekawe widowisko i oczywiście zwycięstwo. Trudno mi typować wynik tego meczu. Jestem niemal pewien zwycięstwa ekipy z Barcelony, ale wynik pozostaje zagadką. Jako że jak już pisałem liczę na zacięty i ciekawy pojedynek (mając też w pamięci kontuzje zawodników defensywnie usposobionych) obstawiam 2-3.

0

W tej kolejce Barca ma szanse umocnić się na pozycji lidera. Gramy z Tenerife które rewelacją tego sezonu nie jest. Real ma szanse stracić punkty z rewelacyjną Mallorcą. Ostatnim meczem nasz największy rywal udowodnił że potrafi przegrywać outsiderami to może potknąć się również na czwartej drużynie w tabeli. Dlatego uważam że musimy wygrać ten mecz i tak jak mówił Puyol rozpocząć kolejną zwycięską serię. Mamy szanse zebrać się do kupy i odbudować (o ile w ogóle ją straciliśmy) wiarę w siebie po ostatnich dwóch meczach.

0

2802adrian

Czy Messi jest gorszy indywidualnie od CR7 to bym polemizował. Przede wszystkim Ronaldo ma drybling bardziej efektowny, ale czy bardziej efektywny od dryblingu Messiego? To jak wspaniałe akcje są autorstwa naszego asa to aż głowa boli. Przykładem może być chociażby akcja z meczu z Getafe (Puchar Króla). Wywiódł w pole chyba z 6 graczy Getafe i do tego zdołał strzelić bramkę z najbliższej odległości. Czy Ronaldo przeprowadził kiedyś taką akcje, wydaje mi się że nie. Na pewno jednak Ronaldo jest lepszy od Messiego w strzałach oddawanych z dystansu oraz lepiej opanował element gry głową, ale to już chyba jest efekt różnicy wzrostu między tymi zawodnikami. Messi zaś jak już napisałeś jest lepszym w grze zespołowej. Jakie z tego wnioski? A no takie że trudno powiedzieć który z tych dwóch nieprzeciętnych i nietuzinkowych graczy jest lepszy.

0

W środku pola dysponujemy dobrymi piłkarzami, ale Pep nie wykluczył przecież zakupu piłkarzy na inna pozycję. Moim zdaniem przydali by nam się gracze na lewą stroną by wyrównać trochę poziom do prawej flanki. Więc transfery są prawdopodobne i mam nadzieje że w Barcelonie pojawią się również nowi gracze w zimowym oknie transferowym.

0

Moim skromnym zdaniem powinniśmy poszukać zimą paru zawodników, by móc myśleć o kolejnych trofeach w tym sezonie. Brakuje nam świeżej krwi jak już wcześniej pisali poprzednicy.

Pierwszą pozycją którą powinniśmy moim zdaniem wzmocnić jest pozycja lewoskrzydłowego. Mówiąc szczerze Henry nigdy nie zagrał w naszych barwach fantastycznego sezonu i nigdy nie pokazał pełni swoich możliwości. Z racji jego już nie młodego wieku forma którą zatracił (mam na myśli tę z Arsenal'u ) już raczej nie wróci, więc tu jest nasza nisza.

Kolejną pozycję którą powinniśmy wzmocnić jest pozycja lewego obrońcy. Abidal to dobry piłkarz ale nie wybitny, więc jest jednym z tych którzy w ogólnym rozrachunku osłabiają wybitną F.C. Barcelonę.

Rozważając które miejsce na boisku zasługuje na lepszego grajka w naszej ulubionej ekipie padło na te dwie. Whm. Dlaczego? Cóż może dlatego że na każdej innej są klasowi piłkarze o nieprzeciętnej formie (lub mających takie rokowania) , ale to tylko jeden z powodów. Tym następnym i moim zdaniem zasadniczym jest fakt że w drużynie z Katalonii lewa strona nie równa się prawej jak to jest w naukach ścisłych, a że taktyka jest moim zdaniem nauką ścisłą powinno się ten poziom lewej flanki u nas wyrównać

PS: To tylko moje skromne zdanie.

0

Na chwile obecna to Chelsea gra lepiej taktycznie. My gramy jak dwa sezony temu czyli wolno, dokładnie i za wolno.Nie chce już nic pisać o strzałach Henrego i reszty pozostawię je bez komentarza, one mówią same za siebie kiedy się je widzi. Oj, Pep musi coś im nagadać żeby zaczęli po prostu szybciej grać.

0

misk00 Moze nie wrywaja krzeselek ale race widzialem odpalone. Poza tym czesto uslyszec mozna bluznierstwa z polskich sektorow. Nie wiem czy hiszpanie tez rzucja wulgaryzmami z trybun ale to na meczach polskiej reprezentacji i w polskiej lidze strasznie mnie irytuje. Osobiscie wolę 68000 kulturalnych i cichych kibicow niz glosnych i wulgarnych 68000.

0

Co tu dużo mówić, przegrywamy ten mecz kolejny mecz bez zwycięstwa. Pepa do tej pory można było chwalić, a teraz zobaczymy jak sobie poradzi z kryzysem ale nie tym finansowym (od tego to jest zarząd) lecz z tym boiskowym. Moim zdaniem umiejętności trenera są najbardziej potrzebne kiedy drużynie nie idzie. Mam nadzieje że Pep pokarze nam swoje nieprzeciętne umiejętności. Przewaga topnieje z meczu na mecz i patrząc jak gramy sprawa mistrzostwa nie jest przesądzona. Moim zdaniem drużynie brakuje dobrej dyscypliny taktycznej. W ataku mamy wirtuozów więc nie problem zdobywać mnóstwo bramek, gorzej z tym co prezentujemy w obronie. A co do ''ogromnej zmiany'' jaką wprowadził Pep do naszej gry to pozwolę przytoczyć (nie słowo w słowo) wypowiedz jednego z naszych piłkarzy: Gramy tak samo jak za czasów Franka Rijkaarda tylko jest odrobinę więcej taktyki. Jak pokazujemy w ostatnich meczach odrobina nie wystarczy i mam nadzieje że postawimy na bardziej zorganizowaną grę w obronie. Kiedy piłkarze grają jak z nut można sobie pozwolić na trochę luzu, ale jak nie idzie to trzeba zdyscyplinować drużynę taktycznie.

0

Mam nadzieje że Henry z Messim zabłysną i dołożą po brameczce

0

Brawo valdes co za interwencja

0

Aj pomyłka sorry. Ale szansa

0

No i szanse maleją 3-1

0

Nareszcie Messi się rozgrzewa

0

Messi jest nam teraz potrzebny jak małpie banan

0

lincoln25 ta pewnie skreślaj caceresa, gra dokładnie tyle samo co większość polaków za granicą i ma grać wyśmienicie, na pozycji obrońcy trzeba mieć ogranie 2-1:)

0

Zaraz koniec pierwszej polowy i dalej 2-0. Czas ucieka a nam gra się nie klei za bardzo.

0

Moim zdaniem podstawowym składem powiedzmy że jest valdes, alves, puyol, marquez, abidal, toure, xavi, iniesta, henry, messi, eto'o. Niestety pięciu zawodników z tego składu nie gra i to widać.

0

Nie tracę wiary, ale wynik i gra nie napawają optymizmem

0

Niestety znów tracimy bramkę. Brak porozumienia w ataku. Ja już teraz wprowadziłbym Marqueza i messiego za hleba.

0

Powiem szczerze że brak toure, puyola, marqueza daje na się we znaki. To nasi podstawowi gracze defensywni bez nich tracimy spokój w grze i jak było widać tracimy bramki.

0

Mecz nie jest zły, faktycznie trochę strat z naszej strony, ale jest w miarę dobrze. Dobrze spisuje się Bojan co cieszy, przeciętnie Henry, mimo bramki nie spisuje się świetnie. Hleb moim zdaniem najgorszy zawodnik na boisku. Pomoc średnio. Iniesta rozgrywa niezłe zawody, Gudi mało widoczny. Toure dobrze w destrukcji, ale dużo przez niego tracimy. Obrona gra dobrze, można powiedzieć że cała ale do ideału trochę brakuje. Pinto mało okazji do pokazania swoich umiejętności. Mecz ogląda się ze spokojem bez nerwów. Mam nadzieje że coś jeszcze ustrzelimy, ale Messi niech sobie posiedzi do końca w spokoju na ławce, niech odpocznie.

0

Bojan pokazał że potrafi grać. Oby tak dalej. Dziś gra dobrze

0

Pogromu myślę że nie będzie ale wygramy. Stawiam że 2-1. Skład najmocniejszy nie jest ale żeby się przyzwyczaić mamy cały turniej. Jak na razie rezerwy grały dobrze mam nadzieje że teraz też dadzą rade i będziemy w finale.

0

Pinky skoro najlepszą obroną jest atak to nasz najlepszy obrońca Messi zagra, więc damy rade.:-)

0

Zgadzam się z neo2114.

Też myślę że powinni zagrać trzema obrońcami. Na miejscy pepa wystawiłbym wszystkie nasze ofensywne gwiazdy żebyśmy nadrobili w ataku brak obrony. W sumie to najlepszą obroną jest atak, więc nasz najlepszy obrońca czyli Messi będzie grał:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?