messi1633
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety nie mogłem obejrzeć meczu, ale po komentarzach widzę że mecz nie był w naszym wykonaniu najlepszy. Dwie czerwone kartki nie napawają optymizmem przed meczem z Gijon. Gra bez Puyola w obronie nie wyglądała najlepiej (domyślam się po opisach w relacji live), to aż strach pomyśleć jak wyglądać będzie nasza defensywa bez Marqueza i Piqué. Pozostaje jeszcze brak Alvesa. Jednak dobrze że taka sytuacja ma miejsce przed meczem z Gijon a nie np. z Realem. Mam jednak nadzieje że Barca nadrobi braki graczy defensywnych tym do czego nas przyzwyczaiła czyli świetną grą ofensywną.
Myślę że jednak damy radę i pokonamy Gijon bez większych problemów.