Wie ktoś czy są jeszcze jakieś zniżki na nasze domowe mecze ze słabszymi drużynami, kojarzę że jeszcze przed covidem były zniżki na gruponie. Konkretnie interesuje mnie mecz z Rayo 24.04.
Wie ktoś czy są jeszcze jakieś zniżki na nasze domowe mecze ze słabszymi drużynami, kojarzę że jeszcze przed covidem były zniżki na gruponie. Konkretnie interesuje mnie mecz z Rayo 24.04.
Komentarze
0
Wie ktoś czy są jeszcze jakieś zniżki na nasze domowe mecze ze słabszymi drużynami, kojarzę że jeszcze przed covidem były zniżki na gruponie. Konkretnie interesuje mnie mecz z Rayo 24.04.
0
FC.B10
nie jestem za legią!!!
tylko Wisła
0
FCBfanFCB dlaczego nie będzie złotej piłki
strzelił najwięcej goli a na mundialu zabrakło szczęścia
Messi jest genialny co udowodnił w meczu z Panatinajkosem
0
BAN i tego się trzymajmy - pozdrowienia od Ice'a
0
nich ktoś da linka do bramek z 1 połowy
0
Ostrzeżenie
0
brawo messi zagrałeś bardzo dobre spotkanie
teraz już nie powinno być wątpliwości komu należy się złota piłka
0
Wie ktoś czy są jeszcze jakieś zniżki na nasze domowe mecze ze słabszymi drużynami, kojarzę że jeszcze przed covidem były zniżki na gruponie. Konkretnie interesuje mnie mecz z Rayo 24.04.
0
nich ktoś da linka do bramek z 1 połowy
0
BAN i tego się trzymajmy - pozdrowienia od Ice'a