0

Wie ktoś czy są jeszcze jakieś zniżki na nasze domowe mecze ze słabszymi drużynami, kojarzę że jeszcze przed covidem były zniżki na gruponie. Konkretnie interesuje mnie mecz z Rayo 24.04.

0

FC.B10

nie jestem za legią!!!

tylko Wisła

0

FCBfanFCB dlaczego nie będzie złotej piłki

strzelił najwięcej goli a na mundialu zabrakło szczęścia

Messi jest genialny co udowodnił w meczu z Panatinajkosem

0

BAN i tego się trzymajmy - pozdrowienia od Ice'a

0

nich ktoś da linka do bramek z 1 połowy

0

Ostrzeżenie

0

brawo messi zagrałeś bardzo dobre spotkanie

teraz już nie powinno być wątpliwości komu należy się złota piłka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?