messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Moim zdaniem Oriol ma taki potencjał że powinien zostać wypożyczony do jakiegoś beniaminka w pierwszej lidze. Natomiast Puig włączony do pierwszego zespołu kosztem sprzedaży Rakiticia. Tacy zawodnicy nie mogą się marnować w 3 lidze
40
Śmieszne jest to, że wszystkie negatywne informacje dotyczące Neymara wypływają z Madryckiego Asa :D kogoś chyba coś boli
1
Pan Tomek ładnie to ujął jeśli chodzi o Griezmanna. Jest to mega niedoceniany za pracę jaką wykonuje bo suche liczby absolutnie nie odzwierdziedlają jego gry.
Zgadzam się też z jego tezą: Griezmann przez najbliższy sezon-dwa będzie rzucany po różnych pozycjach na boisku, docelowo jednak będzie następcą Suareza, trenerzy mają czas by zrobić z niego 9 skrojoną na Barce.
2
Dembouz cały czas trzyma się blisko Griezmanna. Widać że Panowie mają świetny kontakt. Oby pomogło to im obu
1
@Bovciek nie ale ponoć jest Hiszpan i Francuz
69
@blaugrana1980 sądzisz że 19 latek spoza La Masii wziąłby "za mordę" Suareza czy Busquetsa? Powodzenia
1
@myscooter a to przepraszam, już poprawiłem
3
Nie martwi mnie De Ligt - to nie był stoper na już na pierwszy skład, owszem, jak na 19 lat gra bardzo dobrze ale popełnia jeszcze głupie babole - jak za 2-3 lata nie będzie Pique to pewnie i tak powalczymy o niego, a w tym czasie Todibo może udowodnić swoją wartość.
Jak dla mnie to Firpo i Neymar - za Coutinho, Rakiticia i można zamykać okienko. Sprzedać Rafe, Malcoma i Semedo a wyjdziemy w tym okienku na delikatny minus co daje pole do popisu dla nowego zarządu (i oby trenera) w przyszłych latach
2
@Chwytliwy Napoli jest silniejsze bo kupili jednego Manolasa który ostatnio forma nie grzeszy? Inter pozbywa się jedynego zawodnika który w ostatnich 5 latach potrafil zapewnić im jakieś bramki i ściąga w jego miejsce Dzeko (wątpię w transfer Lukaku, United nie ma zastępstwa). Dodatkowo prawdopodobnie wzmocni on Juventus. Roma jest obecnie w takim dołku że wyjście z niego zajmie im kilka lat ( nie chodzi mi tu jedynie o aspekt sportowy). Milan już od 3-4 lat ma walczyć o top 4 także tego... Na tą chwilę Sevilla czy Valencia robią lepsze transfery niż takie Napoli więc o czym ty mówisz
3
Trochę to smutne że Juve robi takie transfery a Napoli musi wybierać czy kupić Jamesa za 40 mln czy napastnika, Inter musi sprzedać swojego najlepszego ofensywnego zawodnika żeby w ogóle myśleć o jakiś transferach, a Milan i Roma toną coraz mocniej. Z sezonu na sezon roznica między Juve a resztą tylko rośnie i to przykre bo w tej chwili Serie A jest tak samo atrakcyjna jak liga francuska. Pierwsza dwójkę można obstawiać przed sezonem, teraz wydaje się że Inter z Conte będzie drużyną nr 3. Pozostaje temat 4 miejsca
0
@jeonek a moim zdaniem najlepszą opcją na wykorzystanie potencjału Leo jest przesunięcię go na 10, ustawienie za plecami gości od wyprowadzenia piłki i czarnej roboty (Busi/Ivan, De Jong/Arthur) obok Neymara/Dembele i pracusia Griezmanna/Dembele i przed nim Suareza który mimo różnej formy w pressingu nie odpuszcza. Leo w centralnej części boiska daje dużo więcej opcji w rozegraniu niż przywiązany do skrzydła
0
@Chwytliwy odpowiednie miejsce dla niego, pod okiem Julena ten zawodnik wreszcie moze sie rozwinąć na swoj poziom
0
Spokojnie nie łykajcie wszystkich plotek z takich źródeł jak As, Marca czy Sport. Ten zarząd może nie potrafi sprzedawać "szrotu" ale nie można im zarzucić złego zarządzania klasowymi zawodnikami. Jestem pewny że nie włącza Dembele w ten transfer. Będzie Coutinho plus gotówka/Semedo/Rakitic i na tym się skończy, albo Neymar zostanie w PSG.
4
@Katalończyk 99 zobaczcie jak otwieram penisem/językiem/piersią/bąkiem/okiem/lewym sutkiem/psim ogonem butelkę z niedokrecona nakrętka
1
@BlAugrAnAPolAnd moim zdaniem jedyne wyjście by wszystkich pomieścić to 4-2-3-1
0
@szkutnik91 dziwna akcja, raczej wątpię by klub był zadowolony z takiego trolla, dementi nie było. Więc albo gość poleci za niekompetencje albo to celowy element strategii
1
Ciekawi mnie jak rozwiąże się sprawa z prawą obrona. W chwili obecnej jest Roberto, Semedo, Wague i teoretycznie Emerson. Roberto zostanie na 100% więc albo Semedo opuści klub i jeden z młodych zostanie wypożyczony albo Portugalczyk zostanie a dwaj ostatni wymienieni panowie pójdą na wypożyczenie
1
I to na tyle? szkoda
60
@mikiiki na RM.pl tam wyliczają jak Barcelona upadnie przez ogromne pensje już od paru lat więc mają chłopaki pojęcie
0
@messi564 wiem że ciężko to procentowo sobie wyobrazić: przyjmijmy że 0 procent to brak jakichkolwiek szans, 100 to pewny transfer, 50 to długie negocjacje a pośrednie wartości niech będą po prostu pośrednie w jedną lub drugą stronę
0
Pomijając fakt kto jest za a kto przeciw temu transferowi: na ile procent ocenianie możliwość transferu Neymara?
https://www.strawpoll.me/18320069
54
Ponoć Fekir jedną nogą w Betisie za 30-40mln euro. Ależ fajnie! Jeśli jeszcze uda im się ściągnąć środkowego napastnika na jakiego Betis zasługuje od kilku sezonów... Oba kluby z Sevilli nie zwalniają tempa i będzie walka z Valencia o LM
0
Jest ten post z tiki taki się potwierdzi i ten zarząd serio podpisał z nim jakieś porozumienie i utopił 80mln to.. w sumie to nie wiem co
89
Śmieszne Atleti. To tak gdybyś chciał kupić nowy samochód warty 150 tyś ale wiesz że za pół roku będzie wyprzedaż rocznika i ten sam samochód kupisz za 100 tyś. Przychodzisz do salonu i słyszysz: Panie! Ale dla pana stara cena po ja żem słyszał że pan już rok temu chciał go kupić!
0
@didzejos Suarez i Messi grali wszystko bo pierwszy nie miał zmiennika który dawałby chociaż 50% tego co on a zmiennikiem Leo był Dembele który ciągle był kontuzjowany lub Malcom którego nie chciał trener. Griezmann pokryje dwie te pozycję sam za 5-6lat. Dla mnie mega transfer nawet za te pieniądze
0
@Kapitan hawk no, u mnie już mocno słońce daje po karku
0
Dobra niech dadzą to fisiado już to człowiek troche odetchnie od plotek z nim związanych, gazety będą pisać o nim jeszcze 2-3 dni po prezentacji jakie to dobre wrażenie na treningach sprawia a później sobie odpuszczą. Zostanie jeszcze telenowela z Neymarem ale to zawsze jedna telenowala mniej...
1
@Odesseiron ani to ani to, żurek rób! A najlepiej zalewajke z dużą ilością kiełby i jaja
0
W bloku jesteśmy zdecydowanie najlepsi na świecie. W tym elemencie nikt nie ma podjazdu
0
@michal26 Kurek jeszcze ok, ale z tym Kubiakiem to pojechałeś