1

@Pogba typowy hejter stołecznej drużyny. Nieważne jak Legia gra i jaki ma wynik, zawsze znajdzie się coś do czego można się przyczepić. Gdyby to była Lechia czy Piast pewnie byś napisał że remis u Siebie z drużyną z dużo mocniejszej ligi nie jest zły. Ale że gra Legia to trza pojechać po patałachach, chcesz maść?

0

@barteq Grecy postawili całkowity autobus. 5 obrońców, 3 pomocników stricte defensywnych i 2 zawodników na desancie. Nie byli na dobrą sprawę przez cały mecz pod polem karnym Legii. Typowa gra na 0-0. Legia stara się jak może, oddała kilka bardzo dobrych strzałów ale zabrakło szczęścia

1

@sztrupcak jak może być wypożyczony "z opcją wykupu bez ceny ustalonej"?! Przeczytaj i Przemyśl jeszcze raz. To co daje ta sama opcją wykupu względem innych klubów xd?

2

Bardzo dobrze gra dziś Legia, szczególnie w obronie. To prawdopodobnie będzie 5 mecz w europejskich pucharach na 0 z tyłu. Szkoda że jak do tej pory bez brami bo dwie poprzeczki z rzutów wolnych mogły mogły być pięknymi bramkami, no i ta setka Kulenovicia. Oby coś wcisnęli bo w Grecji będzie bardzo gorąco a szkoda, by ostatnia Polska drużyna odpadła

2

@XBlairrX też bardzo lubię Betis i w sumie to się cieszę bo niemożliwe byłoby ustawienie razem Fekira, Canalesa i LO Celso, a mimo całej sympatii do Argentyńczyka to pieniądze na nim zarobione pomogą pozyskać klasową 9 i może kogoś jeszcze. Skradł serca Verdiblancos, teraz niech mu się wiedzę w Londynie a kiedyś może wróci...

0

@Encore też tak uważam, tzn jeśli chodzi i drużyny z górnej części tabeli, bo wiadomo, że jak jakiś beniaminek przegra 10 spotkań z rzędu to trener poleci. Franka z Chelsea nie zwolnią za wyniki po jednym sezonie i to jeszcze z banem na plecach. Ole, no cóż, 150mln wydane na średniej klasy skrzydłowego i dwóch obrońców, brak wzmocnień na prawym skrzydle i pomocy zemści się na United a poleci Ole, chociaż powinien Ed..

0

@Triv44 no chiba, jak co roku od 25 lat

0

@Arkon za Lukaku jest Rash i Martial- oni bardziej pasują do taktyki United gdzie ewidentnie chcą iść w stronę szybkich, technicznych ale też silnych napastników. Kloc Lukaku tam nie pasował. Większym błędem United było to, że nie sprowadzili typowego PS - Malcom by tam pasował idealnie, no i taki Bruno Fernandes czy Eriksen do środka też by się przydał

0

Jeszcze niecałe 4 tygodnie do końca okienka. Strasznie nie lubię tego sezonu ogórkowego, dobrze, że w Anglii dziś zamyka się okienko to chociaż część plotek odpadnie. Z roku na rok coraz bardziej męczące są te okresy wakacyjne, a ja mam taki charakter, że "jaram" się nowym sezonem jeszcze przed rozpoczęciem a co za tym idzie - śledzę wszystko jak idzie :D

0

@pszczola04 Ivan też wracał w "żółwim" tempie, ta słynna stabilizacja w obronie...

0

Na jakich stronach u buka sprawdzacie kursy na dany transfer? na Polskich tego nie widzę, albo nie potrafię znaleźć

46

Świetny mecz Dembele, tej chłopak jak ma tylko trochę więcej miejsca to jest prawdziwą bestią. Dziś zdecydowanie najlepszy na boisku wraz z Neto

0

Neto przedstawił się publiczności

0

Zarzuci ktoś linkiem priv?

5

Jest też plus, w drugiej połowie De Jong i Arthur będą grać razem więc chociaż tyle :D

2

@LuisSalvano Moja bratowa jest w HR jednego z banków. Jeździ po całej Polsce i przeprowadza rekrutacje. Powiedzmy jedzie w poniedziałek do łodzi, cały tydzień zajmuje się ogłoszeniami, przegląda CV itp, ustawia sobie wybrane osoby na przyszły tydzień, a w międzyczasie już szuka ludzi do pracy np w Katowicach. Ogólnie bardzo fajne pieniądze, ale pracuje po 10, czasem 12h dziennie. Bywa i tak, że w domu pracuje do 22. No i po całej Polsce trzeba jeździc

0

@MessiiNeymar Messiego, jak zacznie się uśmiechać to znaczy, że Neymar przyjdzie, a jak nie to nie

1

Kurła, człowiek siedzi w robocie jakby już piątek był a to środa dopiero... Może dlatego, że mecz dziś w nocy.

0

@vamoslapluga nie wiem, wiem jedynie że zawiesili go na chwilę i zaraz wraca

0

@JaSzymon to jest oficjalny kanał? Jeśli tak to zrobili to zdecydowanie za późno i nie robi to żadnego wrażenia. Obecnie są prywatne kanały które udostępniają takie kompilacje. To nic nadzwyczajnego, wręcz są kilka lat wstecz za La Liga. Dodali to w kilka godzin? Proszę Cię... To było gotowe kilka tygodni temu

1

@bartekmess neurophate był kiedyś.. no i Romero

0

@JaSzymon daj link bo tego nie widzę

0

@Grubson06 OJO. To już dobre źródło

0

@BigShaq piękny to jest Fekir, Lo Celso i Canales z Williamem Carvalho bo to pomoc pierwsza klasa

1

@Chwytliwy nikt nie mówi, że walczy. Wręcz przeciwnie, sam jestem zalogowany na chyba wszystkich fanpage'ach klubów z topki bo są czasem artykuły na które chce się wypowiedzieć. Jednak średnio dodaje tam komentarz raz na 3-4 tygodnie. Tymczasem mam znajomych którzy są tu zalogowani mimo że są kibicami Liverpoolu/Realu/Juve i są tu aktywni codziennie (pozdro dla was :D). To o czymś świadczy

0

@Chwytliwy nie chodzi mi o ilość i jakość artykułów. Bardziej i liczbę komentarzy, przejrzystość strony, no i to co dana strona ma do zaoferowania. Zwykły Shoutbox miała już strona Interu. Fcbarca poszła o krok dalej i stworzyła z tego swego rodzaju społeczność pod flagą La Rambli.

0

@PeteR10 mi nawet nie pokazuje :D były to dawne czasy których sam nie potrafię określić dokładnie bo mimo, że założyłem tu konto to długo się nie udzielałem, myślę że gdzieś ok 2008 rok.

0

@Colon Arthur. Zaraz za nim Tommy. Moim zdaniem to dwie najlepiej zagrane rolę wśród Netflixowych seriali

170

To trochę smutne, że obecnie nie ma serwisu sportowego jakiegoś klubu który mógłby chociaż w 50% równać się z tym potworem o nazwie fcbarca.com
Jeszcze kilka lat temu na natatniuku panowało przekonanie, że to najlepszy serwis na świecie bo jest prosty i przejrzysty. Teraz uświadomili sobie, że od kilkunastu lat serwis na którym są zalogowani stoi w miejscu. Obecnie fcbarca z La Ramblą na czele na monopol na najwyższej półce wśród portali poświęconych drużynom piłkarskim. Reszta jest daleko w tyle i takie strony jak RM, Arsenalu, United czy Bayernu wykręcają o połowę mniejsza liczbę komentarzy nie wspominając o La Rambli, bo uwzględniając tą część można byłoby zsumować pozostałe serwisy a i tak bylibyśmy na piedestale. Ogromy szacunek Panowie, jestem tu bardzo długo, a co roku potraficie mnie czymś zaskoczyć

1

@Janiama nie od dziś wiadomo, że akurat jeśli chodzi o lekarzy to mamy najlepszych specjalistów na świecie, zawodnicy innych klubów przyjeżdżają na leczenie do naszych lekarzy. Wierzę, że zrobią mu badania od a do z przed ewentualnym transferem i mimo, że istnieje pewne ryzyko i trzeba zawodnikowi tej klasy dać margines ryzyka to pewnej granicy nie przekroczymy i jeśli jego kostka będzie w stanie bardzo słabym to jednak tego ryzyka nie podejmiemy. Jeśli będzie w normie, nawet ledwo się na tą normę łapał, to nawet bym się nie zastanawiał bo to wciąż top3 na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?