messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@liberoFCB tylko że za rok kończy mu się kontrakt. 15mln plus jego pensa brutto to ok 25 mln dla klubu w czasach gdy budżet jest napięty jak plandeka na żuku
1
Sprawdźcie sobie cheatmape Rafy na sofascore. Najwięcej spędził przy chorągiewce xd
1
Perez fajny mecz rozgrywa. Facet ma 21 lat i raczej pewnego poziomu już nie przeskoczy ale może być naszym "nowym Tello". Facet robi dużo hałasu, mam nadzieję że w drugiej połowie utrzyma tempo a na ostatni kwadrans Ansu za niego/Rafe
3
Vidal/Ivan/Arthur za tego sabotażysta w przerwie i cofnąć De Jonga.
To Busquets a nie Iniesta powinien być teraz na emeryturze w Japonii
0
@Grzesior667 to jeszcze najlepszy przyjaciel człowieka czy już druga zabawka milionerów?
0
@zodiak_10 zaha fajny grajek, do PSG by moim zdaniem pasował, ale 100 mln to przegięcie. Gdzieś w okolicach 70-75mln to jeszcze rozumiem
0
Jak gra Denis? Ogląda ktoś?
1
@Chwytliwy Alessio świetny obrońca, tak jak Skriniar mocno niedoceniany bo mało kto daje ich nawet do Top20 na świecie, a od dwóch lat są w genialnej formie.
1
@AmigoBlancos niestety, a najgorsze jest to, że jak byłem w Barcelonie to tych gazet bardzo dużo się sprzedaje i ludzie czytają te brednie przy kawie/winie.
edit: chodzi mi oczywiście o Mundo i Sport ale to ten sam poziom co Marca/As
0
@Darshan1010 zobaczymy, to tylko twoje gdybanie. Na dzień dzisiejszy fakty są takie, że Braga gra bardzo dobrze
7
Dynamo Bjelicy i SC Braga Sa Pinto pokazują, że ostatnio w polskiej piłce klubowej to nie trenerzy byli problemem. No ale jak burdel nie przynosi pieniędzy, to nie zwalnia się burdelmamy..
1
@Janiama Vieira tak mało głosów :O
0
@Jacu327 żołnierz
0
@sokot a wiesz, że to będzie 5 zawodników na 3 pozycje gdzie dwóch ma 32 lata i dwóch jest często kontuzjowanych a do rozegrania ponad 50 spotkań w sezonie?
0
@PieN lepiej wziąć kogoś kto jest do wyjęcia i nie ma takich kontuzji. Do głowy przychodzi mi tylko Sane, a nie czekaj...
0
@Chwytliwy Andre Gomes
0
@Norkusik nie po to Reus odżył na 10 żeby znów cofać się o kilkanaście miesięcy i kazać męczyć mu się na lewym skrzydle. BvB będzie grało na 1 napastnika, Reus na 10, Sancho i Hazard na skrzydłach i Witsel z Weiglem/Brandtem w środku
0
@ViscaBarca123 Daj spokój, za niego pęknie jakies 150mln w lato. Anglik więc każdy angielski klub będzie się o niego bił
0
@FCMichalo Suarez połamany tak jak Dembele na 5 tygodni
1
Pisałem to kilka godzin temu: transfer do ataku jest potrzebny na już, 4 zawodników ja 3 pozycje gdzie jeden jest szklany a dwóch ma 32 lata to kryminał (szczególnie, że Luis jest i szklany i ma wahania formy)
0
To na Betis Messi, Antek i Roberto w ataku :D
3
Mimo że nigdy nie lubiłem United to od tego sezonu mam zamiar śledzić ich regularnie. Bardzo podoba mi się ten projekt, stawiają na młodych zawodników i chcą grać typowo angielski football - szybcy, silni, techniczni napastnicy i boczni obrońcy. Mocno wierzę, że Martial-Rashford-James stworzą zabójcze trio w ataku i powalczą o top4. Niech za rok wzmocnią środek pola dwoma młodymi zawodnikami (nawet kosztem Pogby) i będzie bardzo fajna ekipa.
Podczas pisania właśnie Martial wpakował po asyście Marcusa :D
0
Nie widzę tego sezonu bez jeszcze jednego transferu do ataku. 4 zawodników na 3 pozycje gdzie Suarez ma problemy z kolanem, Dembele co sezon ma dłuższą przerwę, a Leo i Luis mieli być częściej rotowani niż wcześniej. Tu potrzeba jeszcze jednego skrzydłowego
4
@masq Arthur jest u Ernesto wystawiany wyżej, to w kadrze gra głębiej i o to mu chodziło bo chłopak woli grać "na pozycji Xaviego" a wystawiany przez Erniego był "na pozycji Iniesty" jako ten najbardziej wysunięty pomocnik
2
@MarioVeB! ostatnio w pomocy Bayernu gra Muller, wydaje mi się, że to za niego Coutinho będzie grał w pierwszym składzie, Thiago + Goretzka/Tolisso z tyłu i Cou zamiast Mullera na 10
4
@Rewolucja123 za czasów Lucho był jeszcze Iniesta który zapewniał dużo mobilności w środku pola a atak miał pełną swobode, graliśmy szybko i konkretnie. Teraz nie gramy ani szybko, ani konkretnie, ani w ataku pozycyjnym. W sumie gdy nie ma Messiego to w ogóle nie gramy
8
Real Moruinho mógł grać 4-2-3-1, BvB gra 4-2-3-1, Bayern, Arsenal. Ale ten kucający geniusz musiał jednego z najlepszych ofensywnych pomocników na świecie wystawiać na skrzydle marnując całkowicie jego potencjał i wszystkie walory jakie miał do zaoferowania. A najlepsze jak wczoraj czytałem przed meczem, że na Bilbao przydałby się Vidal i Rakitic w pomocy. Xavi i Iniesta gdyby słyszeli takie opinie parskneli by śmiechem. W tamtych czasach byliby to zbyt surowi technicznie pomocnicy by grać nawet na defensywnym pomocniku a dzięki Valverde są teraz kibice którzy uważają to za normę w tym klubie.
Z "karłami" w pomocy tak sie Bilbao klepało i nie był potrzebny zawodnik o profilu Vidala czy Rakiticia bo zawodnicy z Kraju Basków nawet nie powąchali dobrze piłki a ta już była w ich polu karnym. Teraz mam oglądać siłową Barce? Nie, dzięki.
Gdyby był tu Pep to zamiast Vidala wróciłby Thiago a pomoc wyglądałaby De Jong - Arthur/Thiago - Cou/Puig
0
Ta zobaczycie Neymara, zostawia Rafinhe na kolejny rok
0
Człowiek niby wiedział ale jednak się łudził.. Wynik jak wynik, dobry jak na ten stadion i 30 minutę. Ale patrzeć na to się nie da.
0
@Deraxium jak Ty na to wpadłeś?
Ale #NeymarNiepotrzebny